Sari la conținut

GAZDUIRE PENTRU CHOPPERISTI


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Serafim -Sibiu

Casa cu curte, camere suficiente pentru 10 -40 persoane,cu tot cu motoare, daca au macar un sac de dormit. Se mai gaseste bere la greu si muzica, din pacate numai rock greu.baie, dus, bucatarie etc. Din pacate, io sunt intre motoare acum, dar sper sa rezolv problema peste iarna.Apropo, cine vrea sa se desparta de o NEPRA la un pret rezonabil, sunt dispus...asa ca sunati cu incredere la 0741697000. Va astept.

 

P.S. chiar ca este cea mai buna idee de pe forum.Cum naighba sa nu subscrii la cea mai buna metoda de a strange randurile si dea ne cunoaste, de-adevaratelea, intre noi?Pe mine chiar m-a surprins faptul ca oamenii ofera gazduire in singura lor camera, in care stau cu pretena...

hai, gata, ca ma induiosez prea tare si n-am baut decat 2 beri..drum uscat, pana in Sibiu, RAULUI nr 8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alin, Zalau, casa cu curte, garaj abia la anu. 5-6 persoane in paturi acasa cu acces la baie bucatarie abc-uri baruri etc :D . Daca sunteti mai multi de 5-6-7-8 incercam si pe la alti prieteni , daca nu, e aproape Mesesul si cunosc o multime de locuri de cort unde au acces si motoarele. Va astept 24 din 24 cu un pahar de tuica de Zalau ( 60 de grade ) :)

P.S. Sa nu fie nevoie la nimeni dar precizez ca aici nu e service moto da la nevoie ne descurcam noi cumva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Galati

0742530599

la caminu studentesc....gratis.... :lol:

 

ask for ramona

Salutare tuturor

Ma numesc George si pot sa cazez pina la 6 motoare + motociclisti in Anglia . Stau la 2 pasi de Dover si pentru 1 week-end,nu-i nici o problema......insa dati-mi un mail inainte .

solid_angel2006@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Galati

0742530599

la caminu studentesc....gratis.... :burnout:

 

ask for ramona

 

am alt numar de tel acum...dar oricum cine are nevoie de cazare cand trece prin galati, sa`mi lase un pm si ii voi da numarul....

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Primesc cu cea mai mare placere motociclisti la mine in curte ... cu conditia sa fie decenti in comportament (am trei copii minori).

Deci ... posibilitate de cazare la casa particulara, curte - loc pentru corturi si motoare, povestit, ascultat muzica si baut bere ...

0745-379598 Laurentiu (9 KM langa Targu Mures)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sal'tare, buna ideea !!! Ar fi placut sa stie lumea k poate conta pe ceilalti pt un loc de dormit.

eu pot oferi spatiu de corturi in zona Satmarului (Satu Mare)... si cine stie poate chiar un pat pt dormit... depinde de perioada anului, pe unde ma aflu eu, etc...

 

pt detalii: Vlad mob- 0748863616

 

nu ezitati...

 

 

post-17157-1175085244_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

eu inca nu am motor, dar ideea e extraordinara

m-am mutat de curand la Vatra Dornei, si curtea-i destul de mare cat sa incapa corturi si motoare, iar cine pofteste poate dormi in faneata

grataru-i la dispozitie !

 

sunati mai intai !

 

Iulian - Vatra Dornei

0745 369 992

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

....salve

....daca aveti drum prin sebes,jud alba,chiar la intrare(dupa ce cobori panta) am doua case,una cu etaj,curte mare de adapostit motoare (he,he,he)utilitati etc,basca ,in apropiere -la 3 case-un mester motor-ist cum altul nu e in tara ! numele si adresa duicu valentin dacian(pe site,Dacii) Str drumul sibiului 25 tel 0258-731907 mobil 0749109514 .....nu ma ocoliti!eu am o clasica,insa ,poate mi-o fac chooper.... asa ca long lfe for your bike's si sa auzim de bine ! :D

 

salutare. intrebare :am virago de 750 cu jigloare de 1100. 2probleme: consuma 10/100 in in afara si 11/11,5 in oras.

 

2 : nu depaseste nici fugarita 100 la ora.

 

poate cineva sa imi dea un indiciu de unde sa incep cautarile?

.......si ce,te plangi,la motor de 750,cu jigloare de 1100?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primesc cu cea mai mare placere motociclisti la mine in curte ... cu conditia sa fie decenti in comportament (am trei copii minori).

Deci ... posibilitate de cazare la casa particulara, curte - loc pentru corturi si motoare, povestit, ascultat muzica si baut bere ...

0745-379598 Laurentiu (9 KM langa Targu Mures)

Si tinind cont ca, curtile noastre sunt despartite doar de un sir de braduti...tot ce a zis vecinul Lau la puterea a 2-a...mai putin copiii....eu am doar unul :D

Deci Biker's Residence va asteapta :rock:

0742005161 Tibi

Editat de bikertibi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor

Ma numesc George si pot sa cazez pina la 6 motoare + motociclisti in Anglia . Stau la 2 pasi de Dover si pentru 1 week-end,nu-i nici o problema......insa dati-mi un mail inainte .

solid_angel2006@yahoo.com

 

inseamna ca imi iau viitoarea nevasta si fac planuri de plecat la plimbare in anglia pt luna de miere? :rock: interesant...frumos gest pt romanii plecati in plimbare afara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut,ma gandeam ca acu acu vine primavara si voi vrea sa ies cu motorul la asfalt,si din nou nu voi avea suficient de multi bani sa imi permit hotel si restaurant si alte cele...gandesc si sper la fel sa gandeasca si multi altii ca,in tara asta suntem destui impatimiti,care sa ne putem ajuta unii pe altii...iata ce propun:cei care cred ca pot adaposti(casa,vila cu piscina si jacuzi,hambar,loc de cort,etc),eventualii calatori ,sa-si lase aici adresele si nr de tel.vacantele pot deveni mai interesante si putem descoperi prieteni noi,bla bla bla!!!incep deci cu mine...

Marian Tel. 0744565274

BALS jud OLT

apartament bloc,casa la tara,garaj pt motor(motoare)locuri cazare :2 persoane in pat,restul...bun ce-o fi,dar in casa,iar daca iubesc rusticul,la 8 km de bals,parintii mei au o vila cu un etaj gol,in care e un pat si muuuuult parchet,+gratar,+wc.in fundul curtii,+loc de odihna pt motoare...cazarea e gratis,berea e din partea casei...pana la 10 persoane...

ce ziceti,incercam???eu iubesc chopperele dar nu-mi displac nici viteziztele...deh!daca as fi avut vreo 20 ani....pana la vara poate stim cum ne facem vacanta!!!sau macar traseele de week-end!!!

 

Locuiesc in Bucuresti in apartamentul cu trei camere al mamei (maica-mea si eu), in sectorul 4, cartierul Berceni, zona cinema Cultural. Deasemenea ar mai fi la 20 km la sud de Bucuresti casa parinteasca a mamei cu trei camere, in satul Tufa, la capatul barajului de la microhidrocentrala de pe Arges. :moto: Nr. mobil: 0742.007.269, dupa 15.00, sambata si duminica toata ziua; tel. fix: 021.684.76.91, tot timpul (daca nu e maica-mea plecata pe la prietene). :rock:

Editat de Che Guevarra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

eu am motor dar inca nu la-m terminat, si nici permisul nu l-am luat :rusinica:( ... am doar 18 ani, stau cu partintii asa ca din pacate nu pot oferi cazare ci doar ajutor pt eventualele probleme aparute in zona braila ... 0744700489 Ionut

E bine sa stii ca te poti baza pe cineva inca caz ca ai probleme pe drum ... FORTE NOBIL GESTUL CELOR CARE AU OFERIT CAZARE SI TOATE CELE

 

P.S. Sper sa nu supar sau se deranjez pe cineva facand acest post ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locuiesc in Bucuresti in apartamentul cu trei camere al mamei (maica-mea si eu), in sectorul 4, cartierul Berceni, zona cinema Cultural. Deasemenea ar mai fi la 20 km la sud de Bucuresti casa parinteasca a mamei cu trei camere, in satul Tufa, la capatul barajului de la microhidrocentrala de pe Arges. :cheers: Nr. mobil: 0742.007.269, dupa 15.00, sambata si duminica toata ziua; tel. fix: 021.684.76.91, tot timpul (daca nu e maica-mea plecata pe la prietene). :D

sal. !! :hug: :cheers: :rusinica: vecineeee!!!

stau la aliorului !! pe linia lui 74 si 312 !!! amin2 fantomatice!!

:finger: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

sal

brasov, zona Racadau, o garsoniera, dar la nevoie este ceva parchet pt cateva persoane, si un pat in care intra 3 pers,se poate dormi si in hol care are ceva spatiu iar in bucatarie intra cam un cuplu ca-i cam stramt

stau cu logodnica, asa ca va asteptam,

CoLtZz Tel. 0727.986.024

BRASOV

 

aceeasi adresa dar alte nr de contact: 0745.251.381 sau 0745.229.202

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

...ma bag si eu...pt cine are nevoie in bucuresti pana la 30apr-garsoniera da' incap 2-3 lejer.

De la 01 mai...intre Bucuresti si Ploiesti...aproape de circuitul de motocross de langa DN1 (aproximativ 2 km) la tara, aer curat...Un telefon inainte n-ar strica ...asta ca sa fiu si eu prin zona

...0721 842 611 si 0747 184 186 :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

CLUJ

O casa in Floresti, la 4 km de cj, pe europeana catre oradea.

etajul si podul unei case cu curte, loc la nevoie pt 10 oamen, 6 in paturi restul pe jos.

loc de parcat motoare in siguranta.muzica rock tare si buna, haleala si bere fara nici o rusine daca ati ramas fara.

Stau la o aruncatura de bat de un service de motoare.

am o dacie papuc daca ati ramas in pana pe o raza de 20 km ziua, 60 noaptea,sau pe ploaie :kiss: (stiu cum e)

zona misto in jur

 

Am fost de multe ori ajutat pe drumuri cu si fara motocicleta, in tara si in afara. dar stiu cum e sa fi singur si fara mijloc de transport departe de casa.

 

Mihai 0747390441

 

If you come down to the river

I bet you gonna find some people who live

You dont have to worry if you got no money

People on the river are happy to give :D) , IN CURAND SI IN ROMANIA

Editat de greyhound_shadow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...