Sari la conținut

BURSA LOCALA


subzeror
 Share

Postări Recomandate

Vand Kawasaki ZXR 400 pret avantajos, anul fabricatiei 1996, km parcursi 44.000, capacitatea cilindrică 400 cc, consum 4 l/100km, 65 HP, culoarea verde, o tin degeaba in garaj....cineva interesat pretul e de 700 euro negociabil...pt detalii mai multe irava_preddy

poi ai un id sa mai vb? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 635
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce motiv :crack:, zi ba ca nu ai bani sau nu vrei / nu poti sa o iei. Parca cu ce te incurca sa o iei de pe'acu si sa te astepte pana'ti iei carnetu' ?!

si tu crezi ca daca o iau de pe acum fac bine ?

iti inchipui tu ca o sa stea kawa' in curte si eu o sa astept carnetul ... :))

Hai sa nu facem panarama pe topicul omului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moto arata super, uita-te la lufturi (nu sunt)- carenele pica bine, furtune, totul curat. Daca si merge la fel de bine cum arata... Oricum zxr400-le e o trotineta super de incepatori, singurul inconvenient fiind faptul ca nu prea incapi bine pe ea daca esti >1.80m. TOtusi am impresia ca l-am vazut prin vara la pret ceva mai maricel, iar cine are banii in buzunar si vrea moto mica, nu strica sa dea o fuga sa o vada.

 

Si ca fapt divers, tot pe zxr din asta ma inceput si eu. A stat in garaj frumos si a asteptat pana am luat permisul, deci se poate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat si eu mult timp dupa un astfel de motor. Mi se pare grozava. A ta e foarte intretinuta, din ce se vede din poze.

Daca e ok d.p.d.v. tehnic, atunci toate cele bune.

 

Imi place enorm ca are furca U.S.D.

 

Bafta la vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand combinezon Suomy (piele)din 2 bucati marime M(48) aproape nou,sliderele putin atinse(Anti-Shock) nu este cazut sau zgariat 150E negociabil 0747837831 , scuze nu stiu de ce tot imi intoarce pozele -.-

20111206_123527-1.jpg20111206_123616.jpg20111206_123705.jpg20111206_123724.jpg20111206_123825.jpg20111206_123914.jpg

mai este valabil ? id meu este hondacbr2289 sa vorbim :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde una bucata suzuki sv 650 , 2004 ,13500 de km , gume bune ,toba carbon , topcase+suport , abia adusa in tara , in curs de inmatriculare.mici defecte optice .pret.2300.Bogdan 0748460122.se poate vedea in Bacau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vand Suzuki Bandit de 600 cc cu urmatoarele caracteristici:

an fabricatie: 1996

cilindree 600 cc

putere 57kw/75 CP

Motorul are cauciucurile noi (au sub 2000 de km), latul este abia schimbat (sub 750 km) DID xring.

TopCase Hepco&Becker cu placa + rack si placa Givi incluse (vezi poze);

Se mai dau http://www.louis.de/...chterm=10025335 folosit de 2 ori. Am un rack pentru laterale, insa este unul hand made si nu e foarte ochios, si acela se va da, daca se va dori.

Motorul e luat de mine de la un italian la 26200 km.

 

Mai multe detalii si poze..

 

Se vinde: /index.php?/topic/665417-suzuki-gsf-600-bandit/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar cruiser Kawasaki VN900, VN800 sau Honda VT750 ( preferabil dupa 2005 sa fie fabricata), fara probleme de estetica , optional : coburi si parbriz.

De asemenea preferabil in zona Moldovei .

 

 

 

PS: Daca se poate roz cu luminite ar fi perfect :) daca nu , o sa dau o sansa si altor culori :)

Editat de Adelline
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand casca UVEX PS 410 marime M, foarte ingrijita, 2 viziere(fumurie si transparenta, interior detasabil. Pret 180ron negociabil

0740187073 daca vrea cineva mai multe poze, fac poze in detaliu.

 

post-13858-0-66344100-1329762440_thumb.jpgpost-13858-0-95224600-1329762375_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Companie specializata in comercializarea echipamentelor si accesoriilor moto si de protectia muncii, cu o experienta si un know how de 4 ani, societatea noastra va ofera cele mai bune solutii pentru a asigura desfasurarea activitatilor din cadrul societatii dumneavoastra in conditii de profitabilitate si siguranta, precum si a sportului preferat motociclismul.

 

Divizia de distributie a echipamente moto si protectia muncii.

 

Echipamentele destinate sportului cu motor sunt fabricate in Germania, Polonia si Spania iar producatorii marcilor comercializate de societatea noastra au o experienta in fabricarea accesoriilor moto de peste 30 de ani.

 

Aducem pe comanda ferma orice echipament din lista produselor scoase la vanzare precum si a celor aflate in cataloagele producatorilor, in limita stocului disponibil.

 

Piesele si consumabilele de motocicleta le aducem numai pe comanda ferma cu plata unui avans.

Distribuim produse din piele (incaltaminte de protectie si lucru din piele, marochinarie industriala din piele, etc.) si confectii textile (salopete, halate, combinezoane etc.), inclusiv pentru conditii de lucru deosebite: lucrul in medii potential explozive, lucrul la temperaturi foarte scazute, lucrul in medii cu produse petroliere, lucrul pe pardoseli sau platforme cu temperaturi ridicate.Avem echipamente create special pentru diferite activitati in functie de specificul lor: incaltaminte pentru conducatori auto, incaltaminte pentru medici si personal sanitar, incaltaminte pentru morari, patiseri, cofetari, incaltaminte pentru agenti de paza, incaltaminte pentru pompieri si jandarmi, etc.

 

Toate produsele pe care vi le oferim sunt avizate si omologate conform legilor in vigoare.

 

Divizia distributie furaje :

 

Comercializeaza furaje granulate produse de nume celebre in domeniul nutritiei animale din Olanda si Romania asigurind crescatorilor de animale si fabricantilor de nutreturi combinate o gama larga de produse si servicii necesare nutritiei, care contribuie la ameliorarea calitatii productiilor animaliere, destinate consumului uman si totodata permit asigurarea competitivitatii zootehnice si economice a fermelor. De asemenea propune clientilor conceptele nutritionale cele mai recente si mai performante.

 

Va rugam sa ne contactati pentru a va pune la dispozitie ofertele si mostrele noastre, pentru a discuta in detaliu despre cerintele dumneavoastra.

 

 

 

Produse si servicii:echipamente, accesorii moto, geci, combinezoane, ghete, cizme, manusi, salopete, piese motocicleta, casti moto, furaje pentru animale

 

http://www.romeocompany.bizoo.ro/despre

post-57352-0-34731700-1331214617_thumb.jpg

post-57352-0-86567900-1331214637_thumb.jpg

post-57352-0-85540300-1331214648_thumb.jpg

post-57352-0-44161800-1331214663_thumb.jpg

post-57352-0-51692900-1331214675_thumb.jpg

post-57352-0-29878500-1331214684_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...