Sari la conținut

YAHOOOOO


rookie22
 Share

Postări Recomandate

Ideea acestui topic este, cum probabil ca deja vi sa luat sa tot scriu pe aici, sa ne cunoastem, eu zic ca cine vrea, sa isi lase idul de mess aici si astfel sa aveti o lista cu motoristii din vl, ca atunci cand vreti sa mergeti la plimbare sa spuneti si poate cineva vi se va alatura...deasemenea acest topic este si pt cei din celelalte judete, care daca tranziteaza vl si vor informatii sau ajutor sa aiba la cine sa apeleze... Eu am in grupul de moto peste 50 de oameni si culmea decat 2 din valcea :D

Am sa va rog sa va abtineti de la comentarii inutile pe acest topic, daca aveti ceva de spus de criticat de injurat scrieti pe celalat topic destinat pt asta... :lol: Sper sa se anunte cat mai multa lume. :scratch:

 

ID de mess: crisit21 :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Bercu Robert, Rm. VL, 17 ani, liceu(pedagogic), viitor "rider", actual ne-detinator de permis (asta pana peste vreo 2-3 saptamani)

ID Messenger: bmw_bercu

Asfalt uscat, si numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Salut,las si io id.mess:mada_hipy,moto Valcea

 

Salutare tuturor,vreau sa fac comanda de o anvelopa la horneta mea de pe mynetmoto,problema este ca transportul din Germania pana la noi este de 35 euro 1 sau 3 buc. pachet,preturile sunt destul de rezonabile la cum se vand la noi,intrebarea este daca vrea cineva dintre voi sa comande de la ei se dea un semn,anvelopele vin in 3 5 zile,de calitate sa nu mai vb.eu am mai luat de la ei anul trecut 2 anvelope fata spate Michelin Pilot Road 3,idea e ca impartim banii pentru transport,mai ales daca am fi 3 persoane,deci da-ti un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...