Sari la conținut

SMAEB 2009 Stie cineva daca anul asta cei de la Honda au expus ceva?


ironcross
 Share

Postări Recomandate

Stie cineva daca anul asta cei de la Honda au expus ceva? anul trecut nu am vazut nimic Honda, ar fi super pt ca in vara vreau sa-mi iau un cbr600 (inca nu sunt hotarat) . Bineinteles ma pot duce la sediu...dar cu ocazia asta pot sa compar cu alte marci de motoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva daca anul asta cei de la Honda au expus ceva? anul trecut nu am vazut nimic Honda, ar fi super pt ca in vara vreau sa-mi iau un cbr600 (inca nu sunt hotarat) . Bineinteles ma pot duce la sediu...dar cu ocazia asta pot sa compar cu alte marci de motoare

 

cum adica au expus, salonul va fi, nu a fost!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiam ca importatorii nu se mai prezinta la SMAEB (ca nu mai e de nasul lor), ci isi fac separat pe la Prisma, cum a fost si anul trecut. Sper sa ma insel dar nu cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiam ca importatorii nu se mai prezinta la SMAEB (ca nu mai e de nasul lor), ci isi fac separat pe la Prisma, cum a fost si anul trecut. Sper sa ma insel dar nu cred.

 

 

Asa e importatorii directi nici anul trecut nu au venit au fost doar dealeri ai produselor lor ....

 

Ce sa zic ... poate anul asta o sa le vina mintea la cap o ia aminte la ce a insemnat SMAEB anul trecut ... si tinand cont ca mai e shi criza .... o sa isi faca aparitia ....

 

Apropo de anul trecut ... poate anul asta si firmele de echipamente o sa se aprovizioneze mai bine .... pt ca anul trecut s-a vandut totul in cateva ore .... shi nu prea mai gaseai nimik klumea ....

Editat de Cor$ac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e importatorii directi nici anul trecut nu au venit au fost doar dealeri ai produselor lor ....

 

Ce sa zic ... poate anul asta o sa le vina mintea la cap o ia aminte la ce a insemnat SMAEB anul trecut ... si tinand cont ca mai e shi criza .... o sa isi faca aparitia ....

 

Apropo de anul trecut ... poate anul asta si firmele de echipamente o sa se aprovizioneze mai bine .... pt ca anul trecut s-a vandut totul in cateva ore .... shi nu prea mai gaseai nimik klumea ....

apropo de echipament.

cum au fost preturile anul trecut la echipamente, in conparatie cu preturile de prin magazinele noastre? ceva reduceri au fost?

ma gandeam ca daca tot ajung pe acolo sa gasesc si ceva echipament, la un pret ceva mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de echipament.

cum au fost preturile anul trecut la echipamente, in conparatie cu preturile de prin magazinele noastre? ceva reduceri au fost?

ma gandeam ca daca tot ajung pe acolo sa gasesc si ceva echipament, la un pret ceva mai bun.

 

Nu pot sa spun daca au fost sau nu mai ieftine decat la magazin ... poate acolo un 2-3%

 

insa important e ca sunt toate la gramada shi poti sa faci comparatia intre mai multe firme sau intre echipamente esemanatoare de la firme diferite.

 

asta e singurul avantaj

 

Oricum daca a existat vre-o reducere a fost precum frectia la piciorul de lemn pentru ca nu au fost echipamente suficiente ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de echipament.

cum au fost preturile anul trecut la echipamente, in conparatie cu preturile de prin magazinele noastre? ceva reduceri au fost?

ma gandeam ca daca tot ajung pe acolo sa gasesc si ceva echipament, la un pret ceva mai bun.

 

 

Eu am luat niste boots racing Suomi la 710 lei (pretul fiind de 900 si ceva lei) anul trecut de la SMAEB, care acum i-am gasit pe la vreo 1100 lei. Asa ca sunt ceva reduceri ... mai ales pe la sfarsitul expozitie, asta daca ai noroc si mai gasesti ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

anul asta honda daca va participa nu va aduce nici un model nou

 

ba chiar nu va avea de vanzare tot anul modele 2009 .... motivul oficial ... datorita cursului EUR/ YEN ar fi mult prea scumpe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...