Sari la conținut

Motociclisti Din Jud. Hd


sorcer
 Share

Postări Recomandate

Salutari la toti!

Ar cam fi cazul sa ma prezint si eu, daca tot am intrat in randul celor cu acte in regula (fost coleg de poligon cu Mihai).

Sunt Dani din Calan si detin o Yamaha FZR de 600 si in curand (2 zile) si o Honda CBX 650e.

Sper sa ne vedem joi (04.08) in Deva la Joia Moto!

Asfalt uscat tuturor!

 

Salutare Dani , si bine ai venit printre noi !!!

 

Iti urez ASFALT USCAT , si cat mai multi km fara evenimente nedorite pe 2 roti !!!

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 352
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Desi nu s-a mai postat nimic de ceva timp si e cam sfarsit de sezon deja, ma prezint si eu dupa metoda traditionala...Sunt Alin din hunedoara categoric incepator dar scolit in deja faimoasa scoala a lui Dan Suster..Jucaria mea e o Honda CBR 900RR Fireblade destul de batranica dar care se tine inca bine...asfalt uscat la toata lumea si cati mai multi km fara incidente..(inca nu m-am pozat cu motorul)

post-67436-0-31678600-1316803845_thumb.jpg

post-67436-0-52946400-1316803929_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu s-a mai postat nimic de ceva timp si e cam sfarsit de sezon deja, ma prezint si eu dupa metoda traditionala...Sunt Alin din hunedoara categoric incepator dar scolit in deja faimoasa scoala a lui Dan Suster..Jucaria mea e o Honda CBR 900RR Fireblade destul de batranica dar care se tine inca bine...asfalt uscat la toata lumea si cati mai multi km fara incidente..(inca nu m-am pozat cu motorul)

:cheers: ..Bine ai venit printre violatorii de babe,rokerii drogati si donatorii de organe :bounce: .Sa-ti stapanesti sanatos ''batranica''si poate ne intalnim la o plimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti stapanesti sanatos ''batranica''si poate ne intalnim la o plimbare.

 

 

Asta in cazul in care iti misti si tu poponeata din Ribitza City, ca baiatul este prezent la plimbare si mai ales vine si la Moto Joi .... nu ca altii ... ninja verdeeeeee ...

 

Si acum pentru Alin: Felicitari si bine ai venit printre noi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta in cazul in care iti misti si tu poponeata din Ribitza City, ca baiatul este prezent la plimbare si mai ales vine si la Moto Joi .... nu ca altii ... ninja verdeeeeee ...

 

Si acum pentru Alin: Felicitari si bine ai venit printre noi !!!

 

mersi mult si sincere felicitari pt joia moto..o idee extraordinara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta in cazul in care iti misti si tu poponeata din Ribitza City, ca baiatul este prezent la plimbare si mai ales vine si la Moto Joi .... nu ca altii ... ninja verdeeeeee ...

Poponeata mea se misca intre Ribitza City si Otelu Rosu impreuna cu ninja verdeeeeeeee..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Fain motorul,sa-l stapanesti sanatos,vad in fundal ca si tu ca si mine esti de asemenea si "fericitul posesor" al unei dacii berlina clasica :rock:

 

mersi mult..am zis ca daca mai strang bani schimb motorul cu ceva mai nou..dacia inca mai rezista:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cu aceasta ocazie te felicit si eu asa electornic draga Raul pentru achizitia ta , felicitari si sa o stapanesti sanatos . Abia astept sa iesim la o tura cu motoarele si de ce spun motoare deoarece m-am hotarat si imi cumpar din nou unul in iarna aceasta , asa ca Marius draga revin pe doua roti cu un bucata Ninja de 600cc ca ii suficient pentru mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu aceasta ocazie te felicit si eu asa electornic draga Raul pentru achizitia ta , felicitari si sa o stapanesti sanatos . Abia astept sa iesim la o tura cu motoarele si de ce spun motoare deoarece m-am hotarat si imi cumpar din nou unul in iarna aceasta , asa ca Marius draga revin pe doua roti cu un bucata Ninja de 600cc ca ii suficient pentru mine :D

 

 

Multumesc mosu si sper sa ne vedemm curand pe 2 roti!!!:bike-037: :spsmile: :transport-040:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai luna viitoare il iau si maine merg sa il vad si poate daca vremea imi permite sa fac o tura mica cu el . Problema va fii ca va trebui sa fac o mica excursie pana aici in Wiena la Louis ca am vazut ceva reduceri foarte frumoase la costume full , am pus ochi pe unul Vanucci la 400 euro de la 800 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai luna viitoare il iau si maine merg sa il vad si poate daca vremea imi permite sa fac o tura mica cu el . Problema va fii ca va trebui sa fac o mica excursie pana aici in Wiena la Louis ca am vazut ceva reduceri foarte frumoase la costume full , am pus ochi pe unul Vanucci la 400 euro de la 800 :)

 

daca tot mergi anunta-ma si e mine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare..Sunt Dani,stau in orastie,am 18 ani si va prezint noua mea jucarie:Suzuki DR-Z 400 S din 2000.

 

Bine ai venit printre noi !!!

 

E frumoasa motocicleta care o ai , sa ai grija de ea , si e misto ca e inmatriculata , deci poti merge pe orice drum doresti cu ea !!!

 

Cum zice si Alin mai sus , te asteptam la ture cu noi , cat ne mai permite vremea !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare motociclistilor din judetul Hunedoara, va asteptam pe toti aici...... http://www.facebook.com/groups/289504681073989/ .stima

 

CINE A FACUT ACEST GRUP A CERUT CUMVA SI PAREREA (SA NU MAI VORBIM DE ACCEPTUL) CLUBULUI A CARUI SIGLA SE FOLOSESTE ?

 

FOLOSESTI SIGLA CLUBULUI FREE BIKERS , NUMELE NOSTRU FARA ACCEPT , CINE TI-A PERMIS ASTA ?

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare motociclistilor din judetul Hunedoara, va asteptam pe toti aici...... http://www.facebook....89504681073989/ .stima

 

:excl: Rog pe toata lumea , sa nu intre in acest grup , deoarece este facut prin folosire frauduloasa / fara acceptul nostru a numelui si emblemei : FREE BIKERS - Hunedoara .

 

De restul ne ocupam noi ................... :ninja: :oilleak: :guitar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...