Sari la conținut

Harley Davidson Sportster Custom


laurentiug
 Share

Postări Recomandate

eu cind am spus de sa,am tinut cont ca ai pasager,dar ca design,ar merge putin modificata,sa curga dupa linia rezervorului.

 

Noi oricum trebuie sa ne intalnim sa-ti returnez camera moto, asa ca atunci poate discutam mai serios aspectul asta ... asta in functie si de posibilitatile mele financiare ... stii tu , criza asta ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am spus: aripa fata parca are diametrul prea mare pt. roata. Cel putin asa vad eu in poze. Oricum, la ceva gen customul tau, eu as fi lasat din start aripa fata in garaj. :crack:

 

Comenzile le-as fi lasat la locul lor, sau macar nu asa in fata, sau ceva gen Frisco pegs, dar cum sint cam mare, cum pari si tu, poate nu-i chiar aiurea asa in fata.

 

Nu prea le am eu cu apehangerele, dar nu-i rau.

 

Cit despre sa: am si eu nevasta si, pe linga asta, bat drumurile destul de serios, asa ca apreciez o sa confortabila si nu fac compromisuri aspectului, decit daca se imbina cu confortul.

 

Per total arata cool scula.

 

Bafta cit cuprinde.

Aripa fata nu-mi place nici mie, dar am mers o tura pe fratele lui geaman (motorul lui Cristi din Sibiu) pe o vreme ploioasa si am constata la sfarsit ca am alt tricou pe mine, dintr-o data avea tot felul de desene tribale si alte forme impresioniste, care nu au impresionat-o deloc cand a trebuit sa-mi spele hainele ...

Comenzile ... eu am 1,80 m, asa ca ma simteam ca un cocostarc cu comenzile originale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aripa fata nu-mi place nici mie, dar am mers o tura pe fratele lui geaman (motorul lui Cristi din Sibiu) pe o vreme ploioasa si am constata la sfarsit ca am alt tricou pe mine, dintr-o data avea tot felul de desene tribale si alte forme impresioniste, care nu au impresionat-o deloc cand a trebuit sa-mi spele hainele ...

Comenzile ... eu am 1,80 m, asa ca ma simteam ca un cocostarc cu comenzile originale

 

 

Am 1,95m, asa ca stiu ce zici, de aia spuneam ca poate nici nu-s aiurea, data fiind situatia ca atare.

 

Chestia cu ploaia e, iarasi, de inteles, dar... de gustibus.

Editat de XIII
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit. Eram tare curios cum arata :crack: A iesit super!poate un sissy bar ar ajuta-o pe nevasta sa nu alunece de pe sa :laugh: Poti sa pui un link de pe youtube sa auzim si noi cum suna? Felicitari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acest motor **** e de Belea**** sa-l calaresti sanatos iar din cauza ta m-am hotarat clar **vand dragstarul** si ma bag la asa ceva

 

 

 

deci ***respectele mele*** si sper sa ne vedem cum vine caldura am programata o iesire pe la targu mures

 

Tin sa-ti laud si eu motorul tau care, pentru un dragstar, arata foarte bine si daca drumurile te aduc prin Targu Mures, da-mi un semn si poate facem un "raid" impreuna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa aveti si voi o nevasta ca a mea, care vrea "musai" sa stea calare pe mine in timpul mersului cu motocicleta, atunci veti intelege de ce am facut compromisul acesta si am pastrat saua originala a motorului, in detrimentul unora custom, dar mai putin confortabile.

Cunoastem, intelegem, astfel de compromisuri ne ajuta sa nu dormim pe presul de la usa (mult mai inconfortabil decat o sa custom).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pentru cei care n-au fost la SMAEB, trebuie spus ca in fata Sportsterului era o Hayabusa alba, cu bascula alungita si cromata. Un amic vitezist mi-a spus ca Busa i s-a parut o mitocanie, dar Sportsterul l-a uns la inima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salut,

 

exista un forum al detinatorilor de harley ?

 

stiti pe cineva detinator de harley care a pierdut o pereche de chei sau unde sa pun intrebarea asta ?

 

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...