Jump to content
Sign in to follow this  
silver wings

RCA

Recommended Posts

stie careva unde este cea mai ieftina asigurare RCA

OTP 150 de lei pe 12 luni!

OTP 150 de lei pe 12 luni!

:burnout: ... eu mi-am facut la Astra: 6 luni - 121 ron ;)

pe Vasile lupu am o prietena care lucreaza la un birou d-ala si la motor pe un an in jur de 120 Ron...revin si cu numele firmei ca nu imi sta mintea acum;))...

Salutare ..ar trebuii sa ne interesam si la BCR Asigurari...... eu cand mi-am facut in noiembrie era cea mai ieftina....!!! aseptam numele firmei Iulica!!

Salutare ..ar trebuii sa ne interesam si la BCR Asigurari...... eu cand mi-am facut in noiembrie era cea mai ieftina....!!! aseptam numele firmei Iulica!!

e pe vineeee si e mai ieftina ca la BCR; stiu ca si eu tot la BCR am avut dar acum e alta mai eftina; i-am trimis mesaj tipei;tre' sa-mi spuna cat de curand...bafta!!!...

e pe vineeee si e mai ieftina ca la BCR; stiu ca si eu tot la BCR am avut dar acum e alta mai eftina; i-am trimis mesaj tipei;tre' sa-mi spuna cat de curand...bafta!!!...

Euroins se numeste firma; :burnout: gasiti pe Vasile Lupu; mai exact cum mergeti pe strada spre centru ultimul birou pe dreapta;e o tanti super d treaba mai roscata si o brunetica;e posibil sa mai fie si pe la alte birouri;eu acolo mereu mi-am facut cea mai ieftina asigurare indiferent de firma;si m-am interesat sapt trecuta si era in jur de pana in 120 Ron pe 12 luni. hai bafta voua; :agree: si asfalt uscat langa femei ude ;)

cine a auzit de euroins???

eu mi-am luat teapa, am facut asigurare fara sa stiu prea multe la ce fima e asigurarea, acum ma rog sa nu am vreo belea cine stie cum or fi si astia

tot asiromul e mai tare, nu mai conteaza cat e macar de asta a auzit lumea

euroins este fosta firma de asig asitrans. si-au schimbat actionarii, au schimbat si brandul... etc. foarte multe persoane si-au facut asigurarea la euroins deoarece pt 2 saptamani au avut cele mai bune tarife de pe piata.

la euroins : 108 pe 6 luni, 216 pe 12 luni

la astra : pt moto intre 51 si 250 cmc =>214.5 pe 12 luni respectiv 103.5 pe 6 luni

pt moto intre 251 si 750 cmc=>252 pe 12 luni respectiv 121.5 pe 6 luni

pt moto peste 751 cmc 271.5 pe 12 luni si 130.5 pe 6 luni

la ardaf :196.2 pe 12 luni si 97.2 pe 6 luni

la unita :288 pe 12 luni si 144 pe 6 luni

la bcr :218 pe 12 luni si 102 pe 6 luni

daca doriti va pot incheia o polita de asigurare civila obligatorie ( RCA) la cel mai mic tarif de pe piata. in plus, pot gasi cel mai avantajos casco pt fiecare. cu o fransisa cat mai mica, care sa dea banii repede si ma asigur ca dosarul de dauna se solutioneaza in cel mai scurt timp cu putinta. de asemenea inchei orice fel de asigurari.

la euroins : 108 pe 6 luni, 216 pe 12 luni

la astra : pt moto intre 51 si 250 cmc =>214.5 pe 12 luni respectiv 103.5 pe 6 luni

pt moto intre 251 si 750 cmc=>252 pe 12 luni respectiv 121.5 pe 6 luni

pt moto peste 751 cmc 271.5 pe 12 luni si 130.5 pe 6 luni

la ardaf :196.2 pe 12 luni si 97.2 pe 6 luni

la unita :288 pe 12 luni si 144 pe 6 luni

la bcr :218 pe 12 luni si 102 pe 6 luni

daca doriti va pot incheia o polita de asigurare civila obligatorie ( RCA) la cel mai mic tarif de pe piata. in plus, pot gasi cel mai avantajos casco pt fiecare. cu o fransisa cat mai mica, care sa dea banii repede si ma asigur ca dosarul de dauna se solutioneaza in cel mai scurt timp cu putinta. de asemenea inchei orice fel de asigurari.

imi cer scuze;eu stiam ca e 108 pe un an si stiu asta sigur;m-am uitat pe tabelul cu tarife din birou;am pe cineva care lucreaza acolo...acum de s-o fi schimbat iara...raman cu voshodu' mai mult in iarna:(( ata ete!!!...va salut cu farul!!!

cei de la euroins le schimba de la o zi la alta. acesta este tariful de pe cotele de prima ce'l am. maine ma duc la firma si vad dc e ceva nou.

ARDAF 6 LUNI 97 RON 12 LUNI 196 RON.

LIVRARE GRATUITA IN PLOIESTI!!!!!!!

TELEFON 0721.198.199 SAU MESS d_manaloiu@yahoo.com

merci mult, de informatii deci un BCR ar fi cel mai indicat, pret/seriozitate. dupa zapada, ies sa mi fac

La euroins este 108 ron pe 6 luni pt ca mi-am facut eu azi. Mi-a zis tanti care mi-a facut asig ca la OTP e 80 ron pe 6 luni dar ea nu mai avea polite.

La BCR pe un an de zile asigurarea este 207,10 ron cu reducere. Fara reducere era aproximativ 220 ron

102 roni pe 6 luni la hornet 600.

bcr 12 luni = 218 lei

bcr 12 luni = 218 lei

207,10 lei la BCR pe 12 luni. Am facut eu acum 2 zile. La cei 218 lei iti mai aplica un discount, cel putin asa mi-au facut mie la BCR-ul de la Catedrala, fara sa cunosc pe cineva acolo :cheers:

La BT Asigurari este 78 ron pe 6 luni daca motorul e imatriculat pe PH daca e pe B este 84ron

mi am facut la garancia asigurari, firma otp ului cu 151 lei/1 an la fel la bt asig si asiban, fac parte toate 3 din Grupama , recomand