Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

"LA MULTI ANI!" pentru 2010 de la toti oltenii, inclusiv de la directorul complexului turistic Tismana, dl.Anton, care ne asteapta si la anu' cu inca o locatie in imediata apropiere a celeilalte!

I-am promis ca pina la noua intilnire a noastra il voi ajuta sa se doteze cu motocicleta si il vom boteza asa cum se cuvine! :o

 

P.S.-vad ca in weekendu' 3-5 septembrie 2010 spatiul destinat intrunirilor moto este liber, ce ziceti, reeditam "Tismana 2009"?

 

 

La multi ani tuturor motociclistilor ...in etate, asa ca voi, cat si celor tineri, asa ca mine... :D

Sa inteleg ca pana in septembrie nu ne vedem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-882-1263308369_thumb.jpg

 

LA MULTI KILOMETRI FRUMOSI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care mai sintem... un an plin de kilometrii, ptr cei cu vise curmate:-veti ramine prietenii nostrii, ptr cei care nu mai sint :-nu va vom uita niciodata !

 

Asfalt uscat domnilor si multa sanatate !

 

La multi ani si multa sanatate va doresc.

 

Anul acesta unde ce si cum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-882-1263308369_thumb.jpg

 

LA MULTI KILOMETRI FRUMOSI !

Schimbarea prefixului sa te gaseasca intr-un moment fericit al vieti.Sanatate,fericire viata lunga si vorba ta,,Multi km frumosi" Dane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Acum citeva minute am primit oferta serviciilor pe 2010 de cazare si masa din partea directorului Anton Miute de la Tismana, o lista a locurilor interesante de vizitat din zona si acum, in functie de dorinta si posibilitatile fiecaruia, astept inscrieri pentru o eventuala intrunire a motoveteranilor activi din Romania editia a III-a (sau editia a II-a, Tismana-2010). Pentru a nu ma mai chinui sa incarc inca o data ofertele (merge foarte greu serverul), pun un link valabil, postat si pentru intilnirea posesorilor de motociclete BMW...urmind ca data intilnirii veteranilor s-o stabilim impreuna.

Propunerea mea este 09-11 iulie, liber din punct de vedere al intrunirilor moto, conform programului de pe acest site si cu tenta, deoarece atunci sarbatoresc ultima mea zi de nastere in formatul "4...", motiv in plus sa mai dau ceva de baut veteranilor prezenti la intrunire. :lol:

/index.php?...t&p=2283676

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane...in perioada aia sigur voi fi plecat in concediu pe afara...si mor de suparare daca ratez intalnirea asta.

Daca ma intrebi pe mine zic ca perioada de anul trecut a fost perfecta. La fel si cea din primavara. Poate asta ar fi solutia ideala, sa ne adunam de doua ori pe an, la inceputul si la sfarsitul sezonului. Zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum citeva minute am primit oferta serviciilor pe 2010 de cazare si masa din partea directorului Anton Miute de la Tismana, o lista a locurilor interesante de vizitat din zona si acum, in functie de dorinta si posibilitatile fiecaruia, astept inscrieri pentru o eventuala intrunire a motoveteranilor activi din Romania editia a III-a (sau editia a II-a, Tismana-2010). Pentru a nu ma mai chinui sa incarc inca o data ofertele (merge foarte greu serverul), pun un link valabil, postat si pentru intilnirea posesorilor de motociclete BMW...urmind ca data intilnirii veteranilor s-o stabilim impreuna.

Propunerea mea este 09-11 iulie, liber din punct de vedere al intrunirilor moto, conform programului de pe acest site si cu tenta, deoarece atunci sarbatoresc ultima mea zi de nastere in formatul "4...", motiv in plus sa mai dau ceva de baut veteranilor prezenti la intrunire. :disappointed:

/index.php?...t&p=2283676

 

 

Tocmai ce am ajuns acasa , am fost pe la Craiova si am facut si o vizita lui Ivan la Rovinari.

Ca de obicei, super , nu am putut nici macar sa-mi platesc cafeaua....

Ivane, multam ... si sa ne vedem sanatosi

Fa aranjamentele necesare si voi fi prezent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-882-1263308369_thumb.jpg

 

LA MULTI KILOMETRI FRUMOSI !

 

La multi ani sanatosi si cat mai multi km de excursii pe motocicleta,Dane. Sa ramai in continuare "cavalerul" motociclist care a inspirat atatia pasionati moto,si din a carui initiativa ,acum un an,AMOVERO a luat fiinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sanatosi si cat mai multi km de excursii pe motocicleta,Dane. Sa ramai in continuare "cavalerul" motociclist care a inspirat atatia pasionati moto,si din a carui initiativa ,acum un an,AMOVERO a luat fiinta.

 

La multi ani cum vreti voi

dar mai ales "cavaleresti", fratii mei de arme ! :disappointed: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! Dan Nastase.

Profit de ocazie si anunt pe toata lumea ca am descoperit,undeva in Bucuresti,pe cea mai in varsta motociclista din Romania.Cel putin asa cred eu.Are 80 ani si este vioaie,cu reflexe bune.Poate conduce motociclete cu atas.E clar dece.Astept pareri ale moto-veteranilor.Ce trebuie facut cu dansa?Personal am invitatat aceasta MOTOCICLISTA sa participe la Marsul Motocicletelor Clasice,organizat de AMR in 7-8 mai ac,invitatie ce a fost acceptata.Acum sa vedem reactia moto-veteranilor.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-882-1263308369_thumb.jpg

 

LA MULTI KILOMETRI FRUMOSI !

Salut, am gasit un filmulet, cred ca de prin 87' si am scos citeva cadre.

post-28037-1265650124_thumb.jpg

post-28037-1265650205_thumb.jpg

post-28037-1265650260_thumb.jpg

post-28037-1265651061_thumb.jpg

Editat de valentin25de
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...