Sari la conținut

EMW R35


CUXI
 Share

Postări Recomandate

felicitari intradevar o opera de arta , sunt nou pe forum dar urmaresc cu pacere fiecare pasionat care readuce la viata cate o " batrinica" nu vreau sa fiu carcotaas dar emw arata impecabil , personal am aceias dambla ,acum lucrez la un nsu 125 zdb dar am multe lipsuri asa ca sunt in cautare de piese , va intreb daca cumva mai aveti ,sau cunoasteti pecineva care ma pote ajuta cu un apac ,sau carcasa de diferential de emw r 35 caut aceasta piesa pentru a face un schimb cu un prieten pt piesele necesare mie la nsu, va felicit inca o data pt reconditionare sper sa am ocazia sa reconditionez o "batrinica" ca a dv este o satisfactie de nedescris sucees in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rotile complecte ar fii ideal ,saua fata, ghidonulcu comenzi , lant ,aparatoarea lant , pedale fixe fata , carburatorul , filtru aer , tobe ,finale si tevile anterioare, caburi frana ,carburator ,kilometraj,farul complet pedala frana spate si tija ,cutiuta acea de sub saua fata in spatele la claxon nu stiu pt ce este eu am momentan doar cadrul ,furca palalelogram complecta ,rezervorul ,aripile ,motorul ,stop spate , suportul pt saua spate cam atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

am terminat cu el,

 

episodul urmator...bmw r 35

Buna seara. ma intereseaza contactul de EMW, de altfel ma intereseaza inca o aripa spate pt EMW si doua scarite preferabil din acelea tip talpa folosite pe modele mai vechi. sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...