Jump to content

HAROMSZEK IS NOT ROMANIA

Recommended Posts

Momentul explicatiilor va veni cand se vor baga in seama moderatorii sau adminii.

Daca tot se accepta aberatii de genul,pe acest forum, nu vad de ce aici,aceasta fraza sa deranjeze pe cineva

Daca v-a fi scos,sters, voi reposta topicul asa pana susnumitii ma vor asculta,sau ii v-a interesa de ce am postat asa ceva.De ce spun asta ,pentru ca au tendinta dictatoriala si nu ii intereseaza motivul,doar te banneaza si gata sau iti sterg topicul.iti dau warn dar dac te conformezi uita de el si asa mai departe.Dreptatea pe acest forum ,in cei cativa ani petrecuti pe aici,mi-au aratat ca pedepsele oricum se acorda preferential.

Edited by DLI

Dreptate ai... Tendintele sunt de tip dictatura...

Acuma, faza e ca atat timp cat adminii au drept de ban, warn etc. il vor folosi fara sa ne dea explicatii...

Iar faza cu HAROMSZEK e ceea ce crezi tu... Asa ca de ce sa ma apuc sa comentez? Sa te neg? Sa te aprob?

E ceea ce crezi si sustii si asta nu ne indeparteaza sau ne apropie, daca judecam cu sinceritate lucrurile...

Numai bine!

:)

Agitatorii gen Marko B ,Verestoy ,Tokes ar trebui sa moara sa iasa dreq din politica...sa pot sa ies si eu cu motorul spre Brasov.Ca infrastructura e praf si pulbere ,economia harcovului la fel.Sa ne lase odata...ca de votat nu ia votat nici dracu cel putin aici in Sfantu Gh. foarte slaba prezenta la vot in 2008.Nush cum de au luat 6%.Probabil au facut cea ce stiu ei mai bine:AU FURAT DIN GROS PT EI !

Ps.DLI ce te-a enervat?:friends: