Sari la conținut

Cel mai agramat user de pe forum


tiptil1
 Share

Postări Recomandate

bai , daca mai stie careva unde sa gaseasca topicul cu niki 1 niki 2, sa o faca , ca eu m-am chinuit pana acum si nu am reusit.

 

asa , si peste o saptamana , facem o lista cu toti candidatii , se voteaza pentru castigator , iar premiul este o carte de gramatica. asta in caz ca userul de pe forum este activ , daca nu trecem la locul 2

 

 

Eu te propun pe tine, daca are cineva rabdare sa'ti citeasca toate postarile sigur imi va da dreptate, esti cel mai "blonda" user de pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 240
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acest user are o dusmanie mare pe cratima. :P

Scrie coerent, adik se intelege mesajul dar cu cratima are o problema. ;)

 

PARTEA I:

un prieten are un thundercat lovit in urma unui accident.

ma rugat sa va intreb daca stiti cumva un service...

a mai aparut unul la iesire din cristian spre sacele, mam uitat atent la el mai ales in jurul lui, nu se vede nici o sapatura de sant cum sa tras cablu la el...
o sai spun la prietena ta (prietenei - n.r.) (imi pare rau nu iam retinut numele) sa te urecheze din partea mea, sigur va fii ceva si dinparte ei, era suparata dupa ce a vorbit cu tine la telefon...
de mult tot asteptam cele 30% din tine ca neam tot saturat de cele 70% ( sper ca am nimerit procentele)
PS: in ultima vreme observ ca se poarta motoare mari, cu multi caii putere dar toti spun ca nui folosesc pe toti ca nu au unde, dar atunci dece tiai mai luat ?
...sau vati luat dupa ce spune x-culescu sau ce ati citit pe alte forumuri ?
aceasta intalnire a a fost cea a chopperistilor, asteptam daca viitoare pe vitezani sau enduristi
la cine am dat trepiedul ? ca am uitat

lam dat la cineva care vroia sa mearga pe munte, lam dat ca este usor si mic sa il poata cara

pretul este 1500 de euro, este o bijuterie, as da rebelul si as luao eu :friends:
dativa jos de pe cbr, ce naiba sunteti copiii ?

de ce motocicletele mici sunt mai atragatoare decat cele mari ? nimeni nu sa pozat cu banditul, cu hayabusa !! dar toti siau dat coate la cbr de 125

 

:bounce: :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PARTEA II:

dativa jos de pe cbr, ce naiba sunteti copiii ?

de ce motocicletele mici sunt mai atragatoare decat cele mari ? nimeni nu sa pozat cu banditul, cu hayabusa !! dar toti siau dat coate la cbr de 125 :friends:

cum am lipsit cum vati dezobisnuit de blitz,...
acum vreau sai vindec ranile si am nevoie un pic de ajutorul vostru sa ma indrumati cum sal repar cat mai repede.

ghidonul este indoit, am masurat cu slublerul diametrul si mia dat 22, un baiat mia trimis un ghidon de virago care este mai subtire si nu stau comenzile pe el, am incercat sa ma uit pe louis dar nu mam descurcat cu limba, ...

problema 1 am refuzat sa o fac ca acum se foloseste escavatorul ! nu o sami dea acelasi rezultat
PS. sa gustati urarea vesela pe care vam facuto
tqre poveste bai nene, hai salut sica_sibiu tineo tot asa !!
ma gandeam ca unii au invatat ceva de pe urma acestui accindent, mai ales prieteni celui care sia pierdut viata !!!

parca le plac(e) sa fie acizi cu anumite persoane !!!

... mai ales cei care vor sa invete pe tineri(i) de maine ce inseamna motociclismul !!!

... doar cativa lupta pt drepturile noastre, iar cand se suntem chemati sai sustinem fugim !!

treb sami las plete :bounce:
contacteazama pe yahoo si iti dau filmarile
acum filmarile, cine vrea filmarile sami spuna si le voi da acces ...

 

 

Va urma. :-L

Cele de mai sus sint doar din ultimele 35-40 de posturi ale userului. ;)

Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vede ca sunt nou pe forum ..... nu am vazut topicul asta cum de altfel nu am vazut multe

:friends:))))))))

niki unul club ... :bounce:))

asta e cel mai bun ....

am ras de m-am cracanat ...

asa ceva este de domeniul imposibilului clar....

Editat de CMIDP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ho ma ca netul asta precum si formul asta e facut sa trasmiti o pachet informational catre interlocutor indifereny de limbaju-l aferent...cu sau fara cratime....precum toti aestia d p frm sunt d 2 lei dc nu intzleg nimic din parr mea....chiar daca sunt adeptul la aborirea celor de genu ''vand blugi armani 20lei si parfumuri d&g 50lei''.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ati omorat cu Topicul asta !!!

Pe langa faptul ca am invatat o multime de cuvinte si expresii noi, m-am amuzat copios, asa cum n-am mai facut-o de mult... .

Locul I, de departe.

 

Subscriu ! deci respectiva Deea cu Niki 1,Niki 2,Niki 3 castiga detasat locul 1 :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daka styam k s vor da premyy, nu may skryam asha d koreckt gramatikal ,c prost am fo,kit k premiu e duar o karte,da nu se shtye nykiyodata cand I nevoe.

dc stiam c s vor d premii,n m sciam asa d crct gramtc,c prst am f eo.c premiul e doar o cst.d n s st niciodat cand e nvie.....si asa as fi intzeles...limbajul de mes...agramtul cocalar e altu....:Dc stiam c mmr mama s s d premii, nu mai croncaneam krct,c faceam o tiatir fara ciada,k ''fara numarul' n s st cnd apare banu s norocul m'

 

dc stiam c s vor d premii,n m sciam asa d crct gramtc,c prst am f eo.c premiul e doar o cst.d n s st niciodat cand e nvie.....si asa as fi intzeles...limbajul de mes...agramtul cocalar e altu....:Dc stiam c mmr mama s s d premii, nu mai croncaneam krct,c faceam o tiatir fara ciada,k ''fara numarul' n s st cnd apare banu s norocul m'

1.om normal omorat de munca cu ''jet'' de atstaura si 2. cocalar...daca are cineva o reproducere ma buna rog sa fiu corectat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite-l ma!

 

/index.php?...134969&st=0

 

 

ce vremuri... :friends:

 

 

 

;) WTF....fratilor, ma dureau ochii cand citeam post-ul asta... :-L ma gandesc serios sa recitesc abecedarul, ca poate s-au mai schimbat niste chestii de cand nu ne-am mai vazut :bounce:

eu unul zic ca merita locul 1 detasat, ca "pitzipoank" mai mare ca ea n-am mai vazut de mult :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba de userul OVER

[]...si mie mi-a iesit in fata si femei si masini si cainii si am reusit sai evit .. de ce oare pentru ca am invatat in plm sa merg pe motor inainte si am bagat sfaturile la cap ... dar tu ai nenorocit un om nevoinovat. Lamurestema si pe mine carnet ai sau cand lai luat ca ultima data cand am auzit de tine nu aveai carnet..

 

A si personal vad ca esti si arogant aloo pustiu revino pe pamant daca o calcai pe mama de exemplu iti dadeam burnouturi pe cap pana crapai tu .. laso in plm mai moale cu claxonu ca deja ma enervezi .

 

Ce va mai mirati ma omu din cate stiu ori nu are carnet ori are de vro luna drept urmare cand te vezi rossi pe sosea si ai carnet de o luna si experienta o p.... logic ca cineva va scapa ranit din toata chestia asta ..

 

Prietene hai sa lamurim ceva daca mai o arzi aiurea cu mine gandestete ca sar putea sa dai vrodata ochi cu mine pe sosea nu sti cum ne intalnim .

2- Spre deosebire de tine eu am mers si pe -11 grade cu motor de viteza noiembrie mergeam pe motor decembrie mergeam pe motor ianuarie si tot asa si credema iti trebuie ceva experienta sa nu cazi cand cauciucurile sunt reci si au aderenta minima asa ca nu cred ca iti poti permite tu sa vb cu mine de chesti dastea sa lamurim eu merg in bucuresti cu motoru unde e cel mai mare haos posibil si ghici ce uite inca sunt aici am aproape 200000 km numai cu masina deci pot sa anticipez reactile altora in trafic .

Sa lamurim de ce te critic eu pentru ca in cazul tau era de asteptat ori iti dadeam cu rip (stai ca inca nu a venit vara ) ori o comiteai cumva si uite ca asa sa intamplat , tu ai o luna de cand ai carnetu experienta in trafic 0 iti garantez eu ca tu nu sti sa franezi , si iti si zic de ce ai intrat in baba aia pentru ca tu ca un baiat tare ce esti ai mers fara echipament corespunzator adica combinezon manusi bune si erai inghetat tun si nai mai reusit sa franezi cum trebuie asa ca laso cu vrajala . ca ti-a iesit in fata brusc .

 

Credeti ce vreti problema e ca a nenorocit o femeie pentru ca sa dat viteaz ca e un pui de motociclist in loc sa bage la cap asta e putin imi pasa mie ..

 

Daca vi se pare ca il critic aiurea spunetimi ca ma duc si ii cumpar lui pustiu de langa mine un R1 si il dau sa se dea pe o roata pe strada la voi desigur

 

[]... sa ne zica noua ca lui iau iesit daci in fata si el sa oprit in stoppie etc...[]

 

lista cu posturile (agramaticalitatile este multe :bounce:) lui e muuuult mai lunga, dar din lipsa de chef, m-am rezumat doar la astea :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti malitios.Este clar din cauza repetitiei ca omului nui functioneaza tastatura bine. :-L

 

d.p.d.v. al unui user de motociclism.ro ... eu cred ca DA :friends:

Aici este un forum unde userii se exprima in scris, nu suntem pe o pista in MotoGP. :bounce:

 

L.E. : Niky rulez !!!

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi amintesc ca urmaream topicul cu niky cu un interes fantastic, ce-am mai ras! :bounce:

bai, deci ea nu merita niki locul trei, niki locul doi, niki locul unu'. ci premiul pentru eforturi colosale de a reinventa limba romana. niki un alt premiu! :friends:

Editat de Moto Junkie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tulai, m-ati tampit de tot cu topicul asta, am stat si am citit 29+33 pagini de forum si m-am terminat de ras...

bun inlocuitor pentru asfalt, in perioada asta...

hai noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am (re-)citit threadul cu andreea, dar am ramas cu intrebarea: totusi, cine e niki? =))

Eu cind ii vad pe analfabetii astia ma intreb cum pana mea poti sa-ti amintesti sa inlocuiesti orice "i" cu "y", dar nu poti sa pricepi utlitatea unei virgule sau a cratimelor.

Ca veni vorba de cratime, cunosc oameni destul de educati, care scriu pe net fara cratime. Din comoditate, evident, dar eu n-o sa pot sa fiu vreodata de-acord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc stiam c s vor d premii,n m sciam asa d crct gramtc,c prst am f eo.c premiul e doar o cst.d n s st niciodat cand e nvie.....si asa as fi intzeles...limbajul de mes...agramtul cocalar e altu....:Dc stiam c mmr mama s s d premii, nu mai croncaneam krct,c faceam o tiatir fara ciada,k ''fara numarul' n s st cnd apare banu s norocul m'

 

 

1.om normal omorat de munca cu ''jet'' de atstaura si 2. cocalar...daca are cineva o reproducere ma buna rog sa fiu corectat...

cat de beat eram cand am scris asta=))=))=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daka styam k s vor da premyy, nu may skryam asha d koreckt gramatikal ,c prost am fo,kit k premiu e duar o karte,da nu se shtye nykiyodata cand I nevoe.

 

Te-ai chinuit mult pana l-ai scris.... nu?Eu sincer m-am chinuit sa il citesc :cheers: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...