Sari la conținut

numere de tel si id-uri mess


adysnt2008
 Share

Postări Recomandate

  • 5 months later...
  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am creat acest topic in ideea de a ne gasi mai usor pe viitor

va rog sa lasati un nr de tel si un id de mess

cei care au obiceiul sa devieze de la subiect sa se abtina(doar nr de tel si id-uri)

si cum este frumos incep primul

 

tel:0740.182.927

id mess:pantani22ciprian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Sunt Lucian, Honda Deauville 650

 

ID: evo.moto

Nr.tel: 0740470725

 

Va pot ajuta cu piese sau diferite accesorii de pe Ebay (www.ebay.it)

Numai bine si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Curios 486 de vizitatori dar numerele de telefon ți id-urile de mess le poți număra pe degetele de la mâini..foarte frumos băcăuanilor, vă e frică să le publicați?...ce spuneam eu mai la început?....

 

 

Eu nu am nimik cu nimeni, insa de raspuns iti raspund la telefon daca ma suni, dar daca spui ca esti de pe motociclism si ai userul Zgarbeatza Iftode ... sa mor daca stiu cine esti ... Sa inceapa sezonul, sa iesim, sa ne cunoastem, apoi facem si schimb de telefoane...

 

Adica degeaba am numere de telefon daca nu stiu cine esti si de unde sa te iau .. ca sa stiu daca te pot ajuta ... drept sa iti spun as prefera sa nu ma suni sa ma intrebi daca e vremea frumoasa la Bacau (am vazut ca tu esti din Comanesti) ... iarasi, sper sa ma fac inteles. Ai ID de mess, cine vrea sa lasa ok, cine nu.. la fel de bine. Uite eu am numarul de telefon al lui LonelyRider de mai bine de un an si nu am vorbit nicioadata la telefon. Doar pe mess...

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am nimik cu nimeni, insa de raspuns iti raspund la telefon daca ma suni, dar daca spui ca esti de pe motociclism si ai userul Zgarbeatza Iftode ... sa mor daca stiu cine esti ... Sa inceapa sezonul, sa iesim, sa ne cunoastem, apoi facem si schimb de telefoane...

 

Adica degeaba am numere de telefon daca nu stiu cine esti si de unde sa te iau .. ca sa stiu daca te pot ajuta ... drept sa iti spun as prefera sa nu ma suni sa ma intrebi daca e vremea frumoasa la Bacau (am vazut ca tu esti din Comanesti) ... iarasi, sper sa ma fac inteles. Ai ID de mess, cine vrea sa lasa ok, cine nu.. la fel de bine. Uite eu am numarul de telefon al lui LonelyRider de mai bine de un an si nu am vorbit nicioadata la telefon. Doar pe mess...

 

Bafta

Ai înțeles foarte greșit ideia....și oricum nu cred ca am sa te sun sa te întreb cum e vremea la Bacău, care oricum cât de mult ar fi deranjant un telefon de la un motociclist sa te întrebe cum e vremea?Dar tu dacă vei ajunge prin Comănești poți să mă suni să îmi ceri informații de orice gen sau ajutor în vre-o problemă că nu ma deranjează sau dacă ai plăcerea să lenevim pe vre-o terasă iar iești binevenit cu un telefon.

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai înțeles foarte greșit ideia....și oricum nu cred ca am sa te sun sa te întreb cum e vremea la Bacău, care oricum cât de mult ar fi deranjant un telefon de la un motociclist sa te întrebe cum e vremea?Dar tu dacă vei ajunge prin Comănești poți să mă suni să îmi ceri informații de orice gen sau ajutor în vre-o problemă că nu ma deranjează sau dacă ai plăcerea să lenevim pe vre-o terasă iar iești binevenit cu un telefon.

Numai bine.

 

 

Ideea nu era sa fac pe desteptul, ci ca in general nu prea vreau sa deranjez...

Daca am id-ul tau de mess, te contactez inainte. La fel si invers, nu ma supar ...

 

PS: as prefera sa facem schimb de numere de telefon dupa ce ajung sa te cunosc personal :angry: asta daca nu te superi :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea nu era sa fac pe desteptul, ci ca in general nu prea vreau sa deranjez...

Daca am id-ul tau de mess, te contactez inainte. La fel si invers, nu ma supar ...

 

PS: as prefera sa facem schimb de numere de telefon dupa ce ajung sa te cunosc personal :angry: asta daca nu te superi :angryfire:

Nu mă supăr și nici pe deșteptul nu o fac, era doar o curiozitate a mea câți își vor lăsa datele aici atata tot.

 

Ideea nu era sa fac pe desteptul, ci ca in general nu prea vreau sa deranjez...

Daca am id-ul tau de mess, te contactez inainte. La fel si invers, nu ma supar ...

 

PS: as prefera sa facem schimb de numere de telefon dupa ce ajung sa te cunosc personal :baldy: asta daca nu te superi :kali:

Nu mă supăr și nici pe deșteptul nu o fac, era doar o curiozitate a mea câți își vor lăsa datele aici atata tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

Un sfat va dau:luati legatura cu adminul vostru si incercati sa-i trimiteti lui datele,ramanand in final un singur post.La noi a iesit cam asa: /index.php?showtopic=130406 si ne este f. util

Sper sa va ajute!

Flr.

 

PS scuzati off topicul dar dupa cate am citit pe aici nu sunt primul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...