Sari la conținut

BMW F650/ST FUNDURO 1993-2000


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
La 28.03.2007 la 19:30, ivan pedala a spus:

O intrebare:din ce an e "bestia" ta,'94?As vrea daca afli de un parbriz touring sa ma atentionezi si pe mine,te-as ruga mult!In rest,multa bafta! :crack:

salut,sunt interesat si eu de parbriz.

La 14.05.2007 la 13:34, Angi a spus:

 

 

Si eu vreau un suport......un nr de tel.......

si eu vreau un suport.....un nr.de tel.....

un parbriz,patina pentru lant,cea de pe basculs si cablul acela mic de la carburator care regleaza ralantiul.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vandut BMW-ul acum aproape un an, mi-au ramas multe accesorii, piese si consumabile...fiindca noul proprietar nu le-a vrut (incepator si-l incurcau), asa ca intrebati! Am suportii laterali de side case, ambele side case-uri, top case, suport (placa lui), doua roti echipate (fata si spate), toba originala, coturi...si multe altele! 

Daca aveti nevoie de ceva, intrebati...posibil sa am! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...
La 07.03.2021 la 20:59, ivan pedala a spus:

Am vandut BMW-ul acum aproape un an, mi-au ramas multe accesorii, piese si consumabile...fiindca noul proprietar nu le-a vrut (incepator si-l incurcau), asa ca intrebati! Am suportii laterali de side case, ambele side case-uri, top case, suport (placa lui), doua roti echipate (fata si spate), toba originala, coturi...si multe altele! 

Daca aveti nevoie de ceva, intrebati...posibil sa am! ;)

Buna ziua,

Amuzant este ca sunt interesat de acel BMW.. Deseara merg sa il vad. La cati km l-ati dat ? Ceva anume de urmarit ?
 

Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa-ti zic?! A plecat de la mine cu 58374 km (am fost primul proprietar in tara si in Italia a mai avut unul singur, care l-a tavalit fest de cateva ori in cei ~18000 km, fiind un tip scund si slab, filiform chiar)...kilometraj nemanarit. La putin timp dupa vanzare am aflat ca a luat o tavalitura (usoara) si apoi, dupa ceva timp, din cauza unor manevre mai putin tehnice, sare din treapta a II-a de viteza. La vanzare avea nevoie de benzina si talpa...acum cred ca este necesara o investitie serioasa (ca sa repari cutia de viteze este mai scump decat un alt motor). Daca il cumperi sa te astepti la o investitie serioasa ca sa-l readuci in mintile lui.

20200624_160940.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, ivan pedala a spus:

Pai ce sa-ti zic?! A plecat de la mine cu 58374 km (am fost primul proprietar in tara si in Italia a mai avut unul singur, care l-a tavalit fest de cateva ori in cei ~18000 km, fiind un tip scund si slab, filiform chiar)...kilometraj nemanarit. La putin timp dupa vanzare am aflat ca a luat o tavalitura (usoara) si apoi, dupa ceva timp, din cauza unor manevre mai putin tehnice, sare din treapta a II-a de viteza. La vanzare avea nevoie de benzina si talpa...acum cred ca este necesara o investitie serioasa (ca sa repari cutia de viteze este mai scump decat un alt motor). Daca il cumperi sa te astepti la o investitie serioasa ca sa-l readuci in mintile lui.

20200624_160940.jpg

Mulțumesc pentru informații și pentru timpul acordat! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere maxima! Indiferent ca o iei sau nu, treci pe la mine...iei numarul de telefon de la baiatul cu BMW-ul, sun si intri pe Balteni. ;)

 

 

P.S. Asa arata in ziua vanzarii!

20200624_160958.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, ivan pedala a spus:

Cu placere maxima! Indiferent ca o iei sau nu, treci pe la mine...iei numarul de telefon de la baiatul cu BMW-ul, sun si intri pe Balteni. ;)

 

 

P.S. Asa arata in ziua vanzarii!

20200624_160958.jpg

Am văzut târziu invitația.  

Încerc cu prima ocazie sa va caut. Nu am luat-o. Avem se pare cunoștințe comune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, aditgjiu a spus:

Am văzut târziu invitația.  

Încerc cu prima ocazie sa va caut. Nu am luat-o. Avem se pare cunoștințe comune.

Asta este! Beau singur socata si trebuie sa termin si crema de zahar ars...:drink: Ratasi!

Lasa-mi numarul pe mail si vorbim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Acum 4 minute, danm a spus:

salut, caut o evacuare aftermarket 

Bani aruncati! In afara de zgomot, rateuri si consum marit, nu castigi nimic! Poate cativa dujmani in plus, fiindca deranjul e mare si enervant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 07.03.2021 la 20:59, ivan pedala a spus:

Am vandut BMW-ul acum aproape un an, mi-au ramas multe accesorii, piese si consumabile...fiindca noul proprietar nu le-a vrut (incepator si-l incurcau), asa ca intrebati! Am suportii laterali de side case, ambele side case-uri, top case, suport (placa lui), doua roti echipate (fata si spate), toba originala, coturi...si multe altele! 

Daca aveti nevoie de ceva, intrebati...posibil sa am! ;)

buna seara. mai aveti suportii laterali de side case si ambele side case-uri?

daca da, un nr. de telefon sa vorbim.

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Da, am suportii si gentile laterale (side case), plus un top case cu placa...am vandut motocicleta si noul apropitar nu le-a vrut!

Mai am si ceva piese (unele noi, altele folosite, dar bune) pe care le-as marita...plus doua roti fata si spate echipate complet.

Crash bar-ul a ramas pe motor la insistentele mele si in scurt timp si-a dovedit utilitatea! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...