Jump to content
Sign in to follow this  
krlosh

Cine merge la SMAEB 2009?

Recommended Posts

Salutare! :D :lol:

Cine are de gand sa viziteze SMAEB-ul acest an(10-12 Aprilie) este rugat sa se anunte pe acest topic... As dori sa mergem in grup, ar fi mai safe asa decat sa pleci de nebun singur la drum(zic eu :kiss:)!

Asfalt uscat si sa auzim de bine! :) :D

Ha ... evident ca daca e vremea buna sunt prezent :) ... si daca nu e buna si tot vin ... cu masina :lol: ... deci count me in :D

Ha ... evident ca daca e vremea buna sunt prezent :kiss: ... si daca nu e buna si tot vin ... cu masina :D ... deci count me in :D

Salut !!

Si eu o sa merg !

Sper sa fie cald si frumos ca sa mergem cu mobrele :D , daca nu.... mergem cu masinile :lol:

Salut !!

Si eu o sa merg !

Sper sa fie cald si frumos ca sa mergem cu mobrele :) , daca nu.... mergem cu masinile :D

hahaha... si eu votez tot pt mobraaa :D sper sa fie ok vremea :lol:

Doamne deci merge infernal de prost forumul ... ma chinui de 10 min sa editez postul si nu se incarca :D ...

Oricum ... mai e 1 luna la dispozitie ... eu zic ca ne lasa vremea sa merem cu mobrele :lol:

Doamne deci merge infernal de prost forumul ... ma chinui de 10 min sa editez postul si nu se incarca :D ...

Oricum ... mai e 1 luna la dispozitie ... eu zic ca ne lasa vremea sa merem cu mobrele :D

da... merge nasol rau forumul :lol:

n-are cum sa nu se indrepte vremea :kiss: pana atunci :)

Eu merg daca e vremea buna.

Unu mic cu Cbr 125.

:D

bun bun :lol: :)

prezent :kiss:

si eu o sa fiu prezent :D ...ca doar am cumparaturi de facut :lol:

sper sa tina vremea cu noi

numa'bine

si eu o sa fiu prezent :D ...ca doar am cumparaturi de facut :)

sper sa tina vremea cu noi

numa'bine

asa asa... sper sa ne strangem cat mai multi :D :lol:

asa asa ... pune si + 3 acolo ... ca mai mult ca sigur merge toata gasca :D ... si cand ne oprim sa faci plinu ... sa mai bagi si la mine ceva ca se cam vede fundu la rezervor :lol:

prezent cu plinu facut

asa Edi... pe tine te asteptam :lol: , ma bucur ca ai confirmat!

Prezent :)

bun bun :lol: :D

Edited by krlosh

Prezent :lol:

Da, Salonul Moto si Accesorii este anulat dar Salonul Moto Accesorii & Echipamente Bucuresti sta inca in picioare(daca o sa te uiti mai atent pe linkul dat de tine o sa vezi pe la sfarsitul articolului -> "Prin anularea salonului organizat de Nef Expo, SMAEB ramane singurul eveniment de acest gen din 2009, acesta avand loc in perioada 10-12 aprilie la complexul Romexpo") deci ne vedem acolo! :)

Prezent :D

bun bun, :lol:

sa n-o vinzi pana atunci :D

Prezent!!! :lol: :)

p.s vin cu mobra in brate :D :kiss: si tot ajung :D

post-41266-1236603596_thumb.jpg

@ c7z

ouch! :D

las' ca poate o rezolvi pana in aprilie :lol:

daca nu cu siguranta o sa te ia cineva in spate! :D

@ seby stone

nici nu ma gandeam ca o sa lipsesti de la evenimentul asta :D

PS: cu cat mai multi cu atat mai bine, deci e ok... vreau sa speriem conservarii prin numarul participantilor hahaha >:)) :kiss:

Edited by krlosh

Prezent!!! :lol: :D

p.s vin cu mobra in brate si tot ajung

Daca ai nevoie de o mana de ajutor ca sa o pui pe picioare ... ma ofer voluntar ... in limita timpului disponibil evident :D

@krlosh - eu nu cred ca e nevoie sa ii speriem ... trebuie sa dam dovada de "cilivizatie" in trafic si ma multumesc cu faptul ca o sa ne facem "vazuti" :)

Daca ai nevoie de o mana de ajutor ca sa o pui pe picioare ... ma ofer voluntar ... in limita timpului disponibil evident :lol:

@krlosh - eu nu cred ca e nevoie sa ii speriem ... trebuie sa dam dovada de "cilivizatie" in trafic si ma multumesc cu faptul ca o sa ne facem "vazuti" :D

da, my bad! :) exact asta am vrut sa zic si eu :D

Da, Salonul Moto si Accesorii este anulat dar Salonul Moto Accesorii & Echipamente Bucuresti sta inca in picioare(daca o sa te uiti mai atent pe linkul dat de tine o sa vezi pe la sfarsitul articolului -> "Prin anularea salonului organizat de Nef Expo, SMAEB ramane singurul eveniment de acest gen din 2009, acesta avand loc in perioada 10-12 aprilie la complexul Romexpo") deci ne vedem acolo! :lol:

Mda, ai dreptate. Chiar iti multumesc. Fara sa stiu ca a mai existat si " Salonul Moto si Accesorii", am crezut ca e vorba de SMAEB fara nici un dubiu. De aceea din ultima fraza am inteles ca SMAEB nu se mai tine.

Ce bine ca m-am bagat in seama. Astfel am aflat si eu ca totusi salonul va avea loc. Chiar imi doresc sa ajung acolo si sper ca asa va fi. Anul trecut mi-a placut.

Numai bine.