Sari la conținut

Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate facem una de simulare "la bere" fara motoare :sick:

 

Complet de acord, poate in Etrusco inainte de cununia lui Baiazid, desi vin pt prima data!

 

Probabil ca eu sunt cea mai proaspata detinatoare de GSX 600f din 2004, am gasit-o ieri printre sute de motoare si nu am plecat de langa ea decat cu actele ei pe numele meu . :yikes:

Felicitari! Ai grija, e un motor bun dar nu te hazarda.

 

Bine ati venit !!

 

Felicitari, lordule, atat tie, cat si lui Adi :moto: :yikes:

 

Merci Kali, iti urez multi km impreuna cu calutul tau, sa te poarte unde-ti doreste inima!!

 

Cununia lui Baiazid este un prilej foarte bun. :moto: In plus, eu, una, sunt in concediu la inceputul lui martie. Asa ca tre sa profitam :yikes:

Vin, vremea sa fie buna! I hope!!! :eek: :eek: :eek: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmm, nu vreau sa stric cununia lu Baiazid, dar are cineva un manual de GSX 600 F - varianta electronica (sau ceva asemanator)?

 

anticipate multumiri....

 

 

aaaaaaaaaaaaaa.... si atashata e Maya

post-6999-1140771688_thumb.jpg

Editat de spirtix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmm, nu vreau sa stric cununia lu Baiazid, dar are cineva un manual de GSX 600 F - varianta electronica (sau ceva asemanator)?

 

 

Am eu, intra pe hub moto si il gasesti, userul e tot lordloth

Editat de lordloth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmm, nu vreau sa stric cununia lu Baiazid, dar are cineva un manual de GSX 600 F - varianta electronica (sau ceva asemanator)?

Am eu, intra pe hub moto si il gasesti, userul e tot lordloth

 

 

ce ma enervez... la munca, unde am "tzava", lucrez pe mac... si nu ma descurc la hub-uri.. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmm, nu vreau sa stric cununia lu Baiazid, dar are cineva un manual de GSX 600 F - varianta electronica (sau ceva asemanator)?

 

anticipate multumiri....

 

 

aaaaaaaaaaaaaa.... si atashata e Maya

 

Il am eu dar sub forma de carte, spune-mi in ce limba ti-ar conveni , il scanez si il pun pe forum dar sa nu ma apuk sa scanez tot alege si tu o limba pe care o stapanesti mai bine. Succes

 

P.S. poti alege dintre:engleza, germana, franceza, italiana, spaniola (poate te ajuta vreo matusha care se uita la telenovele) si olandeza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il am eu dar sub forma de carte, spune-mi in ce limba ti-ar conveni , il scanez si il pun pe forum dar sa nu ma apuk sa scanez tot alege si tu o limba pe care o stapanesti mai bine. Succes

 

P.S. poti alege dintre:engleza, germana, franceza, italiana, spaniola (poate te ajuta vreo matusha care se uita la telenovele) si olandeza.

 

hihi, merci - doar engleza (am o matusha - nu Tamara :yikes: din pacate , care se uita la soap opera, nu telenovele) si mi-a promis ca ma ajuta... ea si o golanca :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il am eu dar sub forma de carte, spune-mi in ce limba ti-ar conveni , il scanez si il pun pe forum dar sa nu ma apuk sa scanez tot alege si tu o limba pe care o stapanesti mai bine. Succes

 

P.S. poti alege dintre:engleza, germana, franceza, italiana, spaniola (poate te ajuta vreo matusha care se uita la telenovele) si olandeza.

Unde gasesc si eu castile alea si la ce preturi ?Fac cinste :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toți propritarii

 

am pus si io mîna pe un GSX 600F din '95 si vreau sa zic ca m-o dat o tura fostu' propritar si am ramas :D ... doi elefanți de 80-90 de kile pe motor si fugea in a 4-a la 190 de rupea ...

 

rugaminte la cine are manual , sa+mi dea si mie o copie, de se va putea ...

 

de piese de schimb stie cineva?

 

s-aveti parte de el! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

hihi, merci - doar engleza (am o matusha - nu Tamara :baldy: din pacate , care se uita la soap opera, nu telenovele) si mi-a promis ca ma ajuta... ea si o golanca :cheers:

Oki, ma apuk si scanez si sa il pun unde sa il gaseasca cei care mai au nevoie?

 

 

Unde gasesc si eu castile alea si la ce preturi ?Fac cinste :D

Castile acelea sunt de la Shoei seria X-Spirit erau la bursa la 495 de euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toți propritarii

 

am pus si io mîna pe un GSX 600F din '95 si vreau sa zic ca m-o dat o tura fostu' propritar si am ramas :D ... doi elefanți de 80-90 de kile pe motor si fugea in a 4-a la 190 de rupea ...

 

rugaminte la cine are manual , sa+mi dea si mie o copie, de se va putea ...

 

de piese de schimb stie cineva?

 

s-aveti parte de el! :cheers:

 

 

Da-mi adresa ta de mail si ti-l trimit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Vin si eu cu una din 93 sunt multumit de ea uitati si niste poze

:D vreau si eu un manual al lu Suzi daca are cineva va rog din tot sufletul meu :ok: :crack:

 

 

Cum am mai spus cine vrea ii trimit pe mail manualul. Daca ar fi sa ma iau dupa topic poate ma injura lumea ca-i umplu casuta. Imi spuneti pe PM si fara nici o problema trimit cele 7 mailuri cu arhiva. Bafta tuturor.

 

 

PS: Sa vina odata vremea buna ca m-am saturat!!!!

 

:blbl:

Editat de lordloth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hai la cico, maaaaaa!!! Scoateti-va herghelia, dati-i jaratic si biceeeeeeee!!!!

 

 

 

Hai la un cico. Sambata. Care esti prezent? Dupa pranz, ca unii mai si "munceste" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am scos un super consum extraurban la katana mea week-endul asta: 4.25% in regim de touring....90-110km/h cu scurte momente de "alergat".

 

 

Ne zici si noua cum ai reusit? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mers usurel, constant...la vale lasat in frana de motor......

am bonurile de benzina sa dovedesc...cel de la plecare cand am facut plinul si cel de la intrare in buc cand iar am umplut rezervorul. kilometrii nu am cum sa-i dovedesc.....dar crede-ma pe cuvant... 245km cu 10.4 litri :moto:

si eu am fost surprins...placut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia care sunteti din Buc, sambata e zvon de gratarel la Stefanesti, vedeti topicul deschis de Dorumaster la comunitati moto regionale/bucuresti. Cred ca e o ocazie buna sa ne admiram suzetele in soare si sa bem berea aia cu care ne amenintam... :moto:

 

 

Eu merg. Cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...