Sari la conținut

Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator ala cu F-ul

Știu că modelul asta de motociclete vin din fabricație cu bujii Denso. Vă întreb, bujiile Denso sunt mai bune ca cele NGK? Mă refer la cele standard.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motodiscount.ro

merci mult adyfikus...

 

salutari...tot un nou membru deranjeaza...referitor la ulei...am folosit motul 5100 10W40.si am avut reclamatii de la un mecanic,ca nu ar fi cine stie ce.ar fi mai indicat un 7100?mentionez ca nu sunt genul sa turez pe la 10000 de ture...inca...merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

salutari...cine ma ajuta cu un site online de incredere?pentru consumabile pt gsx-ul meu(600F)?sunt cam reticient cand vine vorba de comandat online...multumesc anticipat

Încearcă mymoto, au magazine în mai multe orașe și au prețuri mici. Baftă!

 

merci mult adyfikus...salutari...tot un nou membru deranjeaza...referitor la ulei...am folosit motul 5100 10W40.si am avut reclamatii de la un mecanic,ca nu ar fi cine stie ce.ar fi mai indicat un 7100?mentionez ca nu sunt genul sa turez pe la 10000 de ture...inca...merci

Orice Motul este foarte bun, numai să nu fie fake. Eu am pus de 2 ori 7100 10w40 și motocicleta mergea impecabil. Acum pun Mobil 4T 10w40 formula moto de 3 schimburi încoace și nu am probleme, nu s-a simțit nici o diferență față de Motul (poate doar în buzunar). Important este să îi faci schimbul de ulei și tot odata filtru la timp și totul va funcționa ok. Editat de ala cu F-ul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Încearcă mymoto, au magazine în mai multe orașe și au prețuri mici. Baftă!

 

Orice Motul este foarte bun, numai să nu fie fake. Eu am pus de 2 ori 7100 10w40 și motocicleta mergea impecabil. Acum pun Mobil 4T 10w40 formula moto de 3 schimburi încoace și nu am probleme, nu s-a simțit nici o diferență față de Motul (poate doar în buzunar). Important este să îi faci schimbul de ulei și tot odata filtru la timp și totul va funcționa ok.

merci mult de sfaturi...ajuta foarte mult...dat fiind ca sunt incepator...salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

merci mult de sfaturi...ajuta foarte mult...dat fiind ca sunt incepator...salutari!

Cu plăcere! Întreabă orice, dacă știu îți vor răspunde cu cea mai mare plăcere, toți am fost începători. Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci mult adyfikus...

 

salutari...tot un nou membru deranjeaza...referitor la ulei...am folosit motul 5100 10W40.si am avut reclamatii de la un mecanic,ca nu ar fi cine stie ce.ar fi mai indicat un 7100?mentionez ca nu sunt genul sa turez pe la 10000 de ture...inca...merci

Incearca sa ocolesti motul....are tendinta sa cam dispara vara cand se incinge bine motorul! Mai bine un Bel Ray EXP/EXS Castrol PowerOne, Motorex Topspeed! Pentru consumabile apeleaza cu incredere la Mexycanu' de pe forum, sau pe site-ul lui ambulantamoto, are preturi f bune!

Editat de s@rpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratii mei , va cer inca o data ajutorul , vreau sa imi achizitionez un Suzuki GSX 600 F din 1992 , si as vrea s stiu niste pareri daca se poate, despre manevrabilitate, performante , costuri de intretinere si daca aceasta motocicleta e distractiva , e genul de motocicleta care sa o iubesti . Mersi frumos anticipat !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum dracu sa o iubesti???

E hidoasa!

Dar e ieftina si rezistenta, isi face treaba in ciuda varstei, daca nimeresti un exemplar ingrijit (mici sanse, avand in vedere varsta si pretul).

hidoasa, hmmm km lasa d dorit partea frontala in schimb nui asa d rea , am gasit una la 1000 d iepuroi si arata f bn , e adusa din nemtia , e super intretinuta si ma bate gandul sa o iau

 

uitati 2 poze cu moto care vreau sa o achizitionez

post-56555-0-91148200-1389634974_thumb.jpg

post-56555-0-22692100-1389634981_thumb.jpg

Editat de DanteDevilboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...