Sari la conținut

Motociclisti clujeni cauta de lucru


Galen
 Share

Postări Recomandate

Alistar Security angajeaza pe interventie un motociclist ( se ofer motocicleta) sa aiba cat A. Se lucreaza de luni pana vineri si daca bine am inteles 4,58 lei pe ora. Pentru mai multe detalii va las un numar de telefon 0747948641 Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 345
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Service-ul moto Cocmotors angajeaza personal calificat sau nu, de preferinta cu studii superioare in domeniul tehnic. Cerinta obligatorie: cunostinte medii de limba engleza.

Asteptam CV-urile voastre pe adresa de e-mail service@cocmotors.ro, sau ne puteti contacta direct la numarul de telefon 0742 833 802 (persoana de contact Andrei Prunean).

Va multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

restaurantul casa universitarilor cauta ospatar(baiat cu oarecare experienta),bistro viena cauta bucatar de preferinta oameni care vor sa munceasca

:D 0744300790-cristi si va pun in legatura cu cine trebuie nu lasati mesaje aici ca nu prea am vreme sa intru si va rog nu deranjati inutil.multumesc!



restaurantul casa universitarilor cauta ospatar(baiat cu oarecare experienta),bistro viena cauta bucatar de preferinta oameni care vor sa munceasca

:D 0744300790-cristi si va pun in legatura cu cine trebuie nu lasati mesaje aici ca nu prea am vreme sa intru si va rog nu deranjati inutil.multumesc!

0744399790 scuze,m-am grabit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

dc stie vreun coleg un meserias pt montat gresie (aprox 30mp) va rog sa ma anuntati

0744 202 901

va multumesc

Scrie-i pm userului judas, precis te ajuta sau stie pe cineva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,caut de lucru in tipografie sau print digital,sunt cunoscator de coreldraw si photoshop. Sunt deschis si la alte domenii gen telecomunicatii,exclus comisioane :)

Ovidiu 0748 66 66 62

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Caut 2 persoane curate si ordonate pentru un departament de mentanta.

Vorbim de mentenanta de pompe de vid, asa ca rabdarea, curatenia si ordinea sunt cuvintele critice.

Pentru detalii, va rog sa ne auzim pe privat.

Spor!


» Post actualizat in 16 Jul 2014 06:33

Salutare!

Caut 2 persoane curate si ordonate pentru un departament de mentanta.

Vorbim de mentenanta de pompe de vid, asa ca rabdarea, curatenia si ordinea sunt cuvintele critice.

Pentru detalii, va rog sa ne auzim pe privat.

Spor!

16 iulie 2014: - posturile sunt inca disponibile, invit doritorii sa ne auzim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Un preten bun cauta om serios si harnic pt un post full time de programator front end, din cate mi-a zis tre sa cunoasca bine html, css, javascript, jquery. Mai multe detalii puteti afla direct de la el, sau puteti sa ii trimiteti direct un cv la adresa pictoru @ autoportret . ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

restaurantul casa universitarilor cauta ospatar(baiat cu oarecare experienta),bistro viena cauta bucatar de preferinta oameni care vor sa munceasca

:D 0744300790-cristi si va pun in legatura cu cine trebuie nu lasati mesaje aici ca nu prea am vreme sa intru si va rog nu deranjati inutil.multumesc!

 

0744399790 scuze,m-am grabit

Oare mai este valabil anuntul pt postul de bucatar?Sunt interesat de un loc de munca pe postul de bucatar,am aproape 4 ani experienta,calificare,am lucrat la Euphoria,Chios si la Post Office Bistro,daca cineva stie pe cineva care cauta bucatar va rog sa imi trimiteti PM sau sa ma sune 0748765762...Multumesc frumos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Oare mai este valabil anuntul pt postul de bucatar?Sunt interesat de un loc de munca pe postul de bucatar,am aproape 4 ani experienta,calificare,am lucrat la Euphoria,Chios si la Post Office Bistro,daca cineva stie pe cineva care cauta bucatar va rog sa imi trimiteti PM sau sa ma sune 0748765762...Multumesc frumos !

Din cate am inteles eu acum cateva zile, Sun Garden din Baci angajeaza bucatar cu experienta. Cand ai lucrat la Chios?!? Nu ai putea avea intrare la City Plazza?

» Post actualizat in 14 Mar 2015 03:12

Cauta si Bistro More bucatar, dar daca nu ai coae cand negociezi salarul, te plateste la ora si te fute la program de nu-ti mai primesti salariul negociat...

Daca imi mai aduc aminte, iti mai spun.

» Post actualizat in 14 Mar 2015 03:17

Angajam mecacanic moto cu sau fara experienta, relati 0742833802 Andrei sau contact@cocmotors.ro

Ce inseamna "fara experienta"?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Buna ziua , va rog sa cititi pana la sfarsit . Din mai multe motive parinti mei au fost nevoiti sa plece in strainatate si eu stau singur de cateva luni . Bani pe care ii primesc de la ei deabia imi ajung de intretineri . Pana acum am lucrat ( poate suna ciudat , dar macar castigam un ban ) la o firma de facut baloti sau cum se numesc din cartoane ... Si acum au angajat pe cine cu carte de munca ( am 16 ani ) .. Deci daca aveti nevoie de ajutor la renovat sau orice alt fel de munca macar pentru cateva zile , nu am nevoie de multi bani .. ma multumesc si cu 15-20 de lei pe o zi de munca. va rog sa ma contactati . 0755525342 . puteti suna sau trimite mesaj oricand . Va multumesc !

» Post actualizat in 06 Sep 2015 06:27

Buna ziua , va rog sa cititi pana la sfarsit . Din mai multe motive parinti mei au fost nevoiti sa plece in strainatate si eu stau singur de cateva luni . Bani pe care ii primesc de la ei deabia imi ajung de intretineri . Pana acum am lucrat ( poate suna ciudat , dar macar castigam un ban ) la o firma de facut baloti sau cum se numesc din cartoane ... Si acum au angajat pe cine cu carte de munca ( am 16 ani ) .. Deci daca aveti nevoie de ajutor la renovat sau orice alt fel de munca macar pentru cateva zile , nu am nevoie de multi bani .. ma multumesc si cu 15-20 de lei pe o zi de munca. va rog sa ma contactati . 0755525342 . puteti suna sau trimite mesaj oricand . Va multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut electrician care sa-mi monteze niste corpuri de iluminat intern si extern, claxon la usa, sa-mi traga curent intr-o debara - nimic iesit din comun dar as prefera calitate & seriozitate. Este cineva disponibil pe-aici?

 

Am un program cam fwtwt zilele astea, dar daca nu gasesti pe nimeni te pot ajuta eu. Marti dupamasa pot sa vin sa vad despre ce e vorba si povestim. Numa' bine, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yonick, pot sa abuzez si eu de tine pt o priza si doza?

On: pentru cine a terminat Kineto si nu are de lucru, se pun la concurs prin octombrie posturi la spitalul judetean (pe clinicilor), sectia ATI ( terapie intensiva). Nu stiu data, dar este afisat la spital, in cladirea din fata, la parter.

Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Cautam coleg Agent Curier serios, responsabil si dornic sa castige bani frumosi! Se lucreaza pe scooter de 125 cmc. Se cere: Permis A sau A1, nivel de engleza incepator/mediu. Iti oferim o clientela selecta, salar motivant, contract de munca pe norma intreaga, ore de lucru normale, 2 zile lucrate cu 2 libere, conditii excelente. In plus, poti deveni membrul unei echipe super tare, multiculturala si unica din tot Clujul. E vorba de restaurantul indian INDIGO de pe Piezisa, zona Hasdeu. Te primim in echipa daca meriti sa fii membru! CV-uri la: office@indigorestaurant.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...