Sari la conținut

Motociclisti clujeni cauta de lucru


Galen
 Share

Postări Recomandate

daca cineva are nevoie de traduceri texte....romana-maghiara-engleza, in orice directie.......gen articole sau capitole de carti....mai ales studentii......pret in jur de 8-10 lei pagina, depinde de dificultatea textului si de cantitate. Info la e-mail mitzimacska@gmail.com...

Mesaj completat

si inca ceva.......tatal meu a ramas somer, lacatus-mecanic si sudor cu argon, diplome de tot felu....dar se pricepe la orice....stiti vreo oferta? multzam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 362
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

SC(beneficiar) doresc incheiere de contract prestari servicii(mecanica auto-moto) cu PFA(prestator)

 

Pentru CV,termeni contractuali sau proba de lucru:

SC RUNNING GEAR SRL

Bogdan Pascu

pas_bogdan@yahoo.com

0752.19.15.16

 

SC caut contract de prestari servicii(transport marfa/distributie/logistica)

Ofer autoutilitara(vw lt 35,1.5t util,12mc).

In pretul contractului includ si sofer/distribuitor/reprezentant vanzari(angajat al firmei prestatoare)

Editat de pasbogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu...tanar ,recalcitrant,neadaptabil,tinuta antisociala,sfidez sefii,respect colegii intelijenti,caut si eu un serv cu program flexibil,adica sa fac ce vreau cand vreau,sa merg la serv cand pot,sa plec cand vreau! faculta de intelijenta superioara nu am ,doar niste meserii mizerabile de operator in industria alimentara,electrician auto,mecanic,morar,instalator centrale si gaze.

 

 

astept oferte mai mizerabile decat am,adica stiu sa curat papucii la superiorul meu dar doar dupa ce i-am taiat gatul!

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu...tanar ,recalcitrant,neadaptabil,tinuta antisociala,sfidez sefii,respect colegii intelijenti,caut si eu un serv cu program flexibil,adica sa fac ce vreau cand vreau,sa merg la serv cand pot,sa plec cand vreau! faculta de intelijenta superioara nu am ,doar niste meserii mizerabile de operator in industria alimentara,electrician auto,mecanic,morar,instalator centrale si gaze.

 

 

astept oferte mai mizerabile decat am,adica stiu sa curat papucii la superiorul meu dar doar dupa ce i-am taiat gatul!

 

:laugh:

 

un cv impresionant (practic inatacabil) care te califica direct pt o pozitii upper management in industrii de frontiera cum ar fi impachetarea fumului sau indoitul sirmei.

totusi parca lipsesc ceva detalii legate de relatia ta intima cu fluidele fundamentale: berea, vodca, vinu etc. nu stiu unde ar trebui mentionate detaliile astea, la rubrica hobby sau limbi straine?

Editat de albastru.vertical
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut de lucru ajutor de bucatar, spalator de vase, pe bani putini, dar nu in bataie de joc, indiferent de program, daca este posibil la negru, fara acte, carte de munca, contract de prestari servicii, etc. Astept P.M.

Toate bune,

Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un cv impresionant (practic inatacabil) care te califica direct pt o pozitii upper management in industrii de frontiera cum ar fi impachetarea fumului sau indoitul sirmei.

totusi parca lipsesc ceva detalii legate de relatia ta intima cu fluidele fundamentale: berea, vodca, vinu etc. nu stiu unde ar trebui mentionate detaliile astea, la rubrica hobby sau limbi straine?

 

multumesc pt ca mi -ai atras atentia! era sa uit de fluide ! adica de ce curje...tat ce curje e fluid adica curje....daca nu curge picura ,picura gazul ,curge giveta,cura teja,etc....astea la limbi strain!

nu pot trece in cv ca sant perfect pt firma voastra,am si eu ceva calitati indoielnice!

hobby : imi plac timbrele colorate cu multe culori frumoase,da sa fie frumos colorate! :laugh:

si fara halat!

 

Mesaj completat

si imi plac foarte mult mustele cand se zbat in vopseaua de ulei...adica cand s-au lipit si nu pot zbura ,imi face o placere deosebita sa ai privesc cum se zbat si mor,se zbat degeaba ca eu ai imping cu degetul de sus in gios! eu privesc si rad ! ;)

 

 

:clap:

 

inca un punct forte pt cv -ul meu! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt ca mi -ai atras atentia! era sa uit de fluide ! adica de ce curje...tat ce curje e fluid adica curje....daca nu curge picura ,picura gazul ,curge giveta,cura teja,etc....astea la limbi strain!

da Lakopeter, mierea ce ii? lichid sau solid? curge sau nu? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

will it break or will it bounce? :laugh:

 

nus sigur ca e lichida sau solida ,in schimb stiu sigur ca este o boratura dulce! adica saliva unei goange cu polen,deci boratura unei albine . :P

 

ca norocul ca nu il scoate pe partea cealalta,nu mai era asa dulce,si probabil avea alt gust si miros. ;)

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da polenul la punga cam ce crezi ca e? :crack:

 

 

polenul este sperm...florilor. cam atat despre flori si albine.

ce legatura are topicul asta cu albinele si mierea?

 

are ... toti santem intrun stup uni merg dupa polen ,alti fac miere,una face oo...cand intra un strain ...ala trebe sa moara.care nu lucreaza cat trb ...moare!daca este invadat stupul ala se duce dracului da se face alta noua...roirea...

 

nu sant locuri de munca pt ca regina ne da miere (pe buze)noi credem si lucram ...de fapt ne da o borala....

oricat de mult bazzai si dai din aripi ca ai

descoperit ceva floare noua tot lucratoare ramai si mori!daca esti trantor asta anseamna ca faci parte din clasa superioara ...tu manci si f-ti...e buna viata de trantor da nu iti dai seama ca esti folosit....doar pt un lins in poponeata !

 

daca esti regina tu esti preocupat de oua nu de lucratoare !

 

santem intrun stup unde sant mai multe regine....trebuie sa roim ...care cu care ...

 

cand sant mai multe pe un loc urmeaza descalificarea sau distrugerea,ca sa construiesti trebuie sa distrugi inainte sa nu fie nimic!cand e nimic poti incepe a construi,deci locuri de munca vor fi peste cativa ani...cat de multe fiecare la ce se pricepe ...eu de exemplu voi indoi sarma de cupru.sau voi impacheta fum .albastru ma va ajuta la cremene ,el va face scantei cu cremenea sau cu scapariciul.

 

sant locuri de munca prin cluj sant ocupate de pensionari ,tineretul nu are loc pt ca toti au facultati si se asteapta la lapte si miere....mierea o luam non stop de la regina....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesaj completat

 

daca te uiti de pe feleac in jos vezi ce mare e clujul.....daca mergi dimineata prin oras e forfota mare ...la amiaza asa ...seara tot asa ... cine piula mea face ceva ?adica lucreaza?sa recunoastem ca albinele au scazut si au ramas trantorii si matca ...asa nu se face un stup!

toti vor sa mance si sa futa!pai cand vor sa futa toti si sa mance far sa faca ceva cat de mic ...urmeaza roirea ..ca prea multe matci si trantori...albinele nu mai fac miere ...grav cum adica ?pai albinutzele nu mai culeg polen ca nu le-au crescut aripile ...sant subdezvoltate ...nu de la gripa ci de la subnutritie!regina si trantorii au baut toata mierea fie ia solida sau lichida ...

Mesaj completat

diferenta intre o comunitate de oameni care isi apara drepturile si nevoile este asta !

 

http://www.youtube.com/watch?v=SlLAnoSgDWY

 

 

 

 

 

 

 

 

cand se smulg aripile la trantori? in noiembrie ? decembrie?

 

Mesaj completat

locuri de munca sant doar ca nu santem compatibili!

 

nu peste tot se cauta mecanic sau electrician,sau zidar!

 

se cauta doar un fraier adica o albina sa faca tot ,sa fie destept,permis a,b.c,d...albina are pe avion si elicopter,nu e de ajuns .... e nevoie si noaptea cateodata sa lucrezi ,de si nu vezi noaptea o faci ca sa ai satisfaci placerea boierului care doarme la ora aia ,dar la dimineata se trezeste si e vai de tine daca nu are apa calda la atatea grade ...esti dat afara ! nu esti compatibil!

 

omul potrivit la locul de munca potrivit ete ata e!

 

sa cante ,sa conduca,sa fie destept,sa stie sa linga,pe langa lins sa stie faca cumparaturi,sa fie si bodyguard,sa te cheme la o ciorba ,sa se aplece in fata ta ,adica sa nu se ploconeasca ,sa nu i se taie capul!

 

 

 

 

Mesaj completat

traim intr-o TZARAde fanarioti ,santem poponeata europei poponarii europei o luam la poponeata si santem satisfacuti!santem curva europei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in tara asta salariile vor fi mizerabile intodeauna!pt ca am fost vanduti! indiferent ca faci o scoala,meserie,facultate,esti zero! apoi mai vrei si loc de munca?este loc de munca la conacul boierului!zeul nu doarme te priveste ce faci!cat sange donezi sau cat efort depuui!

 

si atunci cand v-ati saturat de astea zeus va spune mah mam saturat de voi!

 

 

:crack:

 

 

Mesaj completat

la noul loc de munca fiecare spune ce a lucrat ce experienta are !am lucrat 30 de ani ca strungar ! esti bun la sapun!

am experienta in telecomunicatii ....la 55 de ani nu se mnai folosesc droade si fum se foloseste fibra optica,la sapun cu tine,eu sant profesor de educatie fizica ... ghinion ! la sapun cu tine ! sant roboti care fac tot asa.

esti zugrav? la sapun cu tine! raman chiaburii si boierii! asta e noua ordine mondiala ! sclavagism ! o noua forma de asuprire sociala numita democratie! comunism? democratie? sclavagism ? toate sant una!

 

 

Mesaj completat

indiferent de calificare ,pregatire profesionala,bla bla bla... cea mai buna pregatire pt o functie este limba ! limba stramoseasca ! asta e valabila! limba care linge si spala sau tradeaza ! oare cand ne vom coace ? cand ne coacem gasim si locuri de munca ,nu sa donam fluturasi!

 

Mesaj completat

InhabitFantasyWorld.gif

 

 

STIU DA NOH ASTA E ! DOAR DOCTORITA MA INTELEGE :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peter u are a funny men. esti foarte filozof numa cati lipseste esentialul. liantul dintre cuvinte. parcurgand angoasele tale exprimate aicilea am senzatia ca merg pe un drum de munte cu o masina fara suspensii.

fiecare interstitiu semantic sau inadecvare lexicala imi smulge un urlet de durere si o plomba din investtia dentara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peter u are a funny men. esti foarte filozof numa cati lipseste esentialul. liantul dintre cuvinte. parcurgand angoasele tale exprimate aicilea am senzatia ca merg pe un drum de munte cu o masina fara suspensii.

fiecare interstitiu semantic sau inadecvare lexicala imi smulge un urlet de durere si o plomba din investtia dentara.

 

cuvintele mele sant caramizi liantul ai putea fi tu si atunci ai face si tu ceva bun ... ce va fi tocat de istorie ,sa sarim impreuna il mare ! in lacul de pacura ! :crack: vrei? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :P :lol: Tulai Doamne..., se apropie 2012..., sfarsitu boierimii , sfarsitul suferintei clasei muncitoare, izbavirea lingailor :crack:

On topic : locuri de munca sunt , pana-i hau..., mai ales in constructii: oare cati dintre meseriasii buni si cinstiti au chef sa lucreze pt. 6-700 roni cu 10 ore si cateva bonuri? Pe langa asta sa mai suporte si cate un sef tampit si increzut , probabil cu 4 clase si din vreun catun...., si ca bonus sa mai inghita si cate un "sef de echipa " cu vechime , ce dormea pe vremea lui ceasca pe schele sau in baraci , rupti de beti si care acum se dau mari mesteri din antichitate...Deci locuri de munca sunt.Mergeti si lucrati, nu stati cu mana in pwla, caci asa nu scoatem {tot noi} tara din criza !!!

Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fapt este clipa cand nu mai respectam pe nimeni, nu ne mai intereseaza nimic,doar orgoliile personale si bunul propriu, nu ne mai intereseaza amimalulzul de langa picior care intinde laba ca ai este foame,nu ne intereseaza parinti ,nepotzi , doar interesul propriu !eu sa o duc bine ...in rest .... ruga pt parinti....

le dau si lor un bonus.....bilet gratuit...

 

 

asa santem si noi si voi generatia de dupa noi...

 

 

Mesaj completat

:) :P :lol: Tulai Doamne..., se apropie 2012..., sfarsitu boierimii , sfarsitul suferintei clasei muncitoare, izbavirea lingailor :crack:

On topic : locuri de munca sunt , pana-i hau..., mai ales in constructii: oare cati dintre meseriasii buni si cinstiti au chef sa lucreze pt. 6-700 roni cu 10 ore si cateva bonuri? Pe langa asta sa mai suporte si cate un sef tampit si increzut , probabil cu 4 clase si din vreun catun...., si ca bonus sa mai inghita si cate un "sef de echipa " cu vechime , ce dormea pe vremea lui ceasca pe schele sau in baraci , rupti de beti si care acum se dau mari mesteri din antichitate...Deci locuri de munca sunt.Mergeti si lucrati, nu stati cu mana in pwla, caci asa nu scoatem {tot noi} tara din criza !!!

 

 

corect judas ! bine spus ! locuri de munca sant! da nu vrem sa ne murdarim da nici sa lucram! vrem doar salarii de 1500 de euro ca si dincolo ... da am facut noi un sacrificiu ca si nemtii sa facem ceva drumuri cum a facut hitler?stam mai prost ca si ...nic nu zic ca nu va dati seama

 

1989 sa spalat datoria romaniei tot sarac am fost si munceam zi de zi ,am avut loc de munca obligatoriu 5 ani pt un salar cat de cat convenabil , am tras la norma ,am luptat cu somnul si oboseala sa mai invat o meserie pe langa ce aveamn

 

asteas sant clipe sexuale cu regimul trecut....

 

voi cu ce regim faceti sex?

pt un loc de munca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi cu ce regim faceti sex?

pt un loc de munca?

 

pai cu regimu burghezo-mosiliesc cum alfel?

numa ca avem grija sa ne protejam si sa fim mereu deasupra :crack:

 

ps: mey peter baci tu ai suflet de poet ma, cum se poate sa ramai tu fara loc de munca taman in campanie electorala. scrie si tu la gazeta la ceva moguli de limba huniada ca poate asa esti mai meaningful.

Editat de albastru.vertical
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate asa intelegi:

 

COMPANIE DE PRODUCTIE angajeaza persoane dinamice pentru postul de Muncitor DEPOZIT. Se cauta persoane muncitoare, serioase si responsabile. Experienta poate constitui un avantaj. Se ofera salar atractiv, într-o companie multinationala, cu personal tânar si renume international. Pentru detalii va rugam sa ne contactati la ...bla bla bla sant mii de anunturi de genul asta!

 

nu iti vine sa borasti la anuntul asta?'sarea' cat crezi ca ar fi? minimum sau 800 de ron?

 

o renumita firma din cluj face angajari de cand sa infiintat ea ,este o firma spaniola . atat ! salarul acolo este...mizerabil ,dar in schimb trebuie sa fi harnic,punctual,esti filmat tot timpul,daca ai un biscuite in buzunar si il manci ,vei primi o mustrare scrisa .

 

pai nu santem poponeata europei?astia sant investitorii.vin pt ca santem fraieri nu pt ca forta de munca este ieftina,pt ca santem FRAIERI.ne multumim cu putin.cand tragem linie la imensa cifra de 1000 de ron fie ea 1200, 1500

,nu iti ramane nimic.

 

de ce sa plateasca firma straina mai mult daca noi insine nu santem in stare sa ne renumeram .indiferent ce cv impresionant ai tot in cercul acela vicios de la 600 de ron pana la 1000 ramane omul.

 

CV-ul omului nu o sa reflecte niciodata competenta lui fie el cv supereuropean cu poza foarte colorata.daca ai iesi si tu din birou sau ma rog nu stiu ce lucrezi in ce domeniu ,si ai vedea o receptionera care nu stie o limba straina,o fochista care nu face diferenta intre un manometru si un termometru,un electrician care nu stie sa faca o conexiune capat cruce,un maistru de instalatii care nu stie cum arata un flotor,un inginer care nu stie ca in teava henco nu se pun conductori ,acolo se leaga un radiator,un director care nu stie ca de la punerea in functiune a unei centrale pana beneficiile acesteia trb sa treaca ceva timp. aceste persoane au vechime minima 10 ani in acele domenii. iesi in lume si atunci le observi astea .

asta e sistemul prost ,cu oameni incompetenti.da merge inainte.doara o locomotiva trebuie la un tren...ori o impinge ori o trage rezultatul e acelasi.

.

daca iesi din lumea ta astea o sa le vezi!

 

 

 

 

 

Mesaj completat

ps. am servici.nu de ceai . JOB!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, ca la noi la nimeni sa-i frec pe toti astia care ne conduc si ne fura pe fata.

Ia sa traiasca si cei care ne conduc cu 800 lei pe luna sa vada cum este ca nu le ajung nici de benzina,

sunt oameni care nu au curent in casa si pe ei ii doare in dos de romania,

cum poti sa traiesti cu imensa suma de 1000 lei ??? daca mai ai si o rata la motor sau altceva

asta e romania tara lui papura voda in care isi baga toti p...a in ea

fara plie sau ceva de genu mori de foame pt ca lucreaza toti incompetenti unde ar trebui sa lucreze oameni inteligenti care chiar ar putea face ceva,

dar nu sunt lasati de lichelele din jurul nostru

scuze dar nu m-am putut aptine

asfalt uscat :alcy:

poate asa intelegi:

 

COMPANIE DE PRODUCTIE angajeaza persoane dinamice pentru postul de Muncitor DEPOZIT. Se cauta persoane muncitoare, serioase si responsabile. Experienta poate constitui un avantaj. Se ofera salar atractiv, într-o companie multinationala, cu personal tânar si renume international. Pentru detalii va rugam sa ne contactati la ...bla bla bla sant mii de anunturi de genul asta!

 

nu iti vine sa borasti la anuntul asta?'sarea' cat crezi ca ar fi? minimum sau 800 de ron?

 

o renumita firma din cluj face angajari de cand sa infiintat ea ,este o firma spaniola . atat ! salarul acolo este...mizerabil ,dar in schimb trebuie sa fi harnic,punctual,esti filmat tot timpul,daca ai un biscuite in buzunar si il manci ,vei primi o mustrare scrisa .

 

pai nu santem poponeata europei?astia sant investitorii.vin pt ca santem fraieri nu pt ca forta de munca este ieftina,pt ca santem FRAIERI.ne multumim cu putin.cand tragem linie la imensa cifra de 1000 de ron fie ea 1200, 1500

,nu iti ramane nimic.

 

de ce sa plateasca firma straina mai mult daca noi insine nu santem in stare sa ne renumeram .indiferent ce cv impresionant ai tot in cercul acela vicios de la 600 de ron pana la 1000 ramane omul.

 

CV-ul omului nu o sa reflecte niciodata competenta lui fie el cv supereuropean cu poza foarte colorata.daca ai iesi si tu din birou sau ma rog nu stiu ce lucrezi in ce domeniu ,si ai vedea o receptionera care nu stie o limba straina,o fochista care nu face diferenta intre un manometru si un termometru,un electrician care nu stie sa faca o conexiune capat cruce,un maistru de instalatii care nu stie cum arata un flotor,un inginer care nu stie ca in teava henco nu se pun conductori ,acolo se leaga un radiator,un director care nu stie ca de la punerea in functiune a unei centrale pana beneficiile acesteia trb sa treaca ceva timp. aceste persoane au vechime minima 10 ani in acele domenii. iesi in lume si atunci le observi astea .

asta e sistemul prost ,cu oameni incompetenti.da merge inainte.doara o locomotiva trebuie la un tren...ori o impinge ori o trage rezultatul e acelasi.

.

daca iesi din lumea ta astea o sa le vezi!

 

 

 

 

 

Mesaj completat

ps. am servici.nu de ceai . JOB!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate asa intelegi:

 

COMPANIE DE PRODUCTIE angajeaza persoane dinamice pentru postul de Muncitor DEPOZIT. Se cauta persoane muncitoare, serioase si responsabile. Experienta poate constitui un avantaj. Se ofera salar atractiv, într-o companie multinationala, cu personal tânar si renume international. Pentru detalii va rugam sa ne contactati la ...bla bla bla sant mii de anunturi de genul asta!

 

nu iti vine sa borasti la anuntul asta?'sarea' cat crezi ca ar fi? minimum sau 800 de ron?

 

o renumita firma din cluj face angajari de cand sa infiintat ea ,este o firma spaniola . atat ! salarul acolo este...mizerabil ,dar in schimb trebuie sa fi harnic,punctual,esti filmat tot timpul,daca ai un biscuite in buzunar si il manci ,vei primi o mustrare scrisa .

 

pai nu santem poponeata europei?astia sant investitorii.vin pt ca santem fraieri nu pt ca forta de munca este ieftina,pt ca santem FRAIERI.ne multumim cu putin.cand tragem linie la imensa cifra de 1000 de ron fie ea 1200, 1500

,nu iti ramane nimic.

 

de ce sa plateasca firma straina mai mult daca noi insine nu santem in stare sa ne renumeram .indiferent ce cv impresionant ai tot in cercul acela vicios de la 600 de ron pana la 1000 ramane omul.

 

CV-ul omului nu o sa reflecte niciodata competenta lui fie el cv supereuropean cu poza foarte colorata.daca ai iesi si tu din birou sau ma rog nu stiu ce lucrezi in ce domeniu ,si ai vedea o receptionera care nu stie o limba straina,o fochista care nu face diferenta intre un manometru si un termometru,un electrician care nu stie sa faca o conexiune capat cruce,un maistru de instalatii care nu stie cum arata un flotor,un inginer care nu stie ca in teava henco nu se pun conductori ,acolo se leaga un radiator,un director care nu stie ca de la punerea in functiune a unei centrale pana beneficiile acesteia trb sa treaca ceva timp. aceste persoane au vechime minima 10 ani in acele domenii. iesi in lume si atunci le observi astea .

asta e sistemul prost ,cu oameni incompetenti.da merge inainte.doara o locomotiva trebuie la un tren...ori o impinge ori o trage rezultatul e acelasi.

.

daca iesi din lumea ta astea o sa le vezi!

 

 

 

 

 

Mesaj completat

ps. am servici.nu de ceai . JOB!

 

 

Peter tin sa te contrazic putin, mai ales la ultima parte a postului tau. Sa sti ca eu am vazut foarte multe exemple de: instalator cu facultate de instalatii care chiar stie sa faca tot ce inseamna o instalatie sanitara cap coada, secretara care stie mai mult de o limba straina si are si pregatire juridica, administrator de system care face si dezvoltare, administrare retea, programare, web design, bucatar care stie sa citeasca un proiect de rezistenta/arhitectura si iti poate face bine o casa, doctor ginecolog care e super meserias in telecomunicatii si daca stau sa ma scobesc mai scot.

 

Eu zic ca exemplele tale cu exemplele mele sunt undeva intr'o balanta, depinde unde vrei sa privesti :alcy: Si mai exista o alta chestie ii zice liberu arbitru, asta inseamna ca tu poti alege din ofertele si oportunitatile pe care le intalnesti in viata si sigur la un moment dat o sa gasesti macar una satisfacatoare si care sa te scoata din cercul vicios de 600-1200 :D

Nah ca am dat'o si eu pe filosofie :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...