Sari la conținut

Accident grav Constanta


Misfit 1-5
 Share

Postări Recomandate

Stie cineva unde e internat baiatul? chiar daca nu l'am cunoscut niciodata... as vrea sa ii fac o vizita ! macar asa sa vad in ce stare e... conteaza mult asta, chiar si din partea unui strain . Da'ti aici detalii. ms !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

plus alta cretina care zicea ca a vazut si ea ca veneau tot"foarte tare'',si ca bine ca nu a fost pe trecerea de pietoni ca ar fi spulberat-o.Sa mearga dracului doar pe linga bloc.

 

Babe idioate.

 

 

Pe astfel de martori cretini care vorbesc "din filme" cu vocabular de stirile de la ora cinci, eu i-as da in judecata, si le-as cere daune de imagine cat sa le invat minte sa mai deschida gura doar de dragul de a-si acorda importanta la tv.

 

Cei mai vinovati sunt insa, cretinii din presa care au access si editeaza astfel de materiale cu scopul de a manipula evenimentele.

Si pe astia i-as da in judecata. Atata vreme cat Politia este singura institutie abilitata sa traga concluzii referitoare la gradul de vinovatie a celor implicati, precum si a paramerilor accidentului, mi se pare un ABUZ sa difuzezi pe post un material prin care "prezumtia de nevinovatie" este calcata in picioare in fuga nebuna dupa sensational.

 

Ma indoiesc sa nu se poata efectua expertize din care sa rezulte clar (chiar si cu o marja de eroare) vitezele celor implicati in accident.

 

Eu, unu' asa as proceda.

Stirea trebuie sa prezinte adevarul cunoscut in acel moment. Nu opiniile unor habarnisti dependenti de OTV.

 

Imi cer scuze pentru offtopic, insa, pe bune, asa nu se mai poate. Poate oricine putea fi in locul celui accidentat...

Poate a mers cu viteza, poate nu. Nu este nimeni in masura sa spuna asta decat cei direct implicati ancheta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde e internat baiatul? chiar daca nu l'am cunoscut niciodata... as vrea sa ii fac o vizita ! macar asa sa vad in ce stare e... conteaza mult asta, chiar si din partea unui strain . Da'ti aici detalii. ms !

Păi spitalele mai nou sunt un soi de Mall pe unde se plimbă lumea când nu are ce face, când ești bolnav și nu știi dacă scapi tot ce îți dorești e să dai o petrecere în salon cu iluștri necunoscuți de care nu ai auzit niciodată și nici nu ai fi auzit dacă nu le venea ideea să se bage în seamă. Ce crezi că rezolvi dacă te duci pe capul omului, crezi că se plictisește și are chef de o partidă de cărți? Dacă era în starea de jucat cărți nu stătea în spital, îl trimitea acasă, așa că lasă-l să se vindece în pace și nu mai plimba microbii de pe stradă în spital degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...