Jump to content

1 Mai

rookie22
 Share

Recommended Posts

Rzn R6,te rog mult mai pune mana pe o carte si scrie corect pe forum.Prieteneste iti sugerez....Salut

Hai nu fii rautacios, :D si eu folosesc pe forum si pe mes o scriere tampita plina de comoditate si nu pun liniute si virgule si nu folosesc chi sau che si folosesc k in loc de astea si multe alte asemenea exemple, dar asta nu inseamna ca nu stiu sa scriu corect sau sa citesc, ci pur si simplu o fac din nepasare, daca vrei sa vb mai multe pe tema asta intra p alt topic si dezbatem acolo sa nu fim offtopic te rog. Danke :cheers:

salutari ... nu stiam ca e activitate si la vl... doar din auzite.. pe 5 s-ar putea sa dau si eu o fuga acolo la ariel...

Pai nu prea este :)) suntem cativa care ne invartim pe aici care incercam sa punem si no forumu asta in miscare si sa punem tara la cale atat cat se poate, ar fi grozav daca ai putea sa apari si tu pe acolo, cu cat mai multi cu atat mai bine, te asteptam :bounce:

Haideti sa facem si noi un topic cu bursa locala.Daca tot suntem aproape unul de celalalt ar fi mai usor sa vindem si sa cumparam sau chiar sa ne donam lucruri care pot fi utile pentru un coleg valcean.Zic si eu .....

Salutare valceni,

Nu am mai intrat demult pe comunitate si vad ca va miscati, incet dar e activitate.

De 1mai si eu voi fi la mare si multi alti motoristi, vedeti topicul de la intalniri si evenimente - cel general. Plecare din Bucuresti ori joi seara, ori vineri dimineata cu siguranta. Ne mai auzim cand se apropie ziua cu pricina.

De pasti apar si eu prin VL, vin pe acasa, poate reusesc sa salut cativa dintre voi.

Numai bine!

Deci neam intalnit ieri la ariel cum a ramas stabilit, neam strans toti craii :blink:) si am stabilit ce si cum am pus calea la tara, am facut planu de bataie si sa hotarat: PLECAM LA MARE :unsure:

salut metal,frumos hornet-ul!!!

Multumesc! :rolleyes:

ne vedem acolo!!!!Vine si Toti,paulica cu monsterul,si un prieten din Dorohoi

Care Paulica? De a avut anul trecut accident cu o Honda CX, mai veche? Stiam ca acum are un Kawa Er5 si nu monster.

Sau e alt Paulica?

Ne vedem la mare! in VV...

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pana la urma ce se mai aude, cand e plecarea spre mare? careva doritor de joi? undeva pe la 11.00 e plecarea din bucuresti, timp suficient sa ajungeti din valcea pana in bucuresti.

numai bine!

Plecarea, vineri dimineata la intre orele 6-7 mai vb si stabilim exact si se va posta...

Ar trebuie sa scrie aici exact cine stie k va veni ca sa vb si sa stabilim, deci inscrierea pt cine stie ca merge...

Eu merg 99.999999999999999999999999%,kam de dimineatza dar hai ca fac un efort. :bigstar:

deci incep sa-mi fac probleme pt cei 0.000000000000000000000001%...

adik ce, nu esti hotarat??? :finger:

a, si spune-i tu colegei aleia a ta, parca sorina, ca am un loc liber pe motor :D

:)