Sari la conținut

Anunturi GARAJE !


smakalan
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Intrucat voi pleca din tara pentru o perioada si cel mai usor imi este, pana una-alta, sa zbor spre Cluj cand vin p-acasa, caut un loc in garaj sau in curte pentru mobra. Preferabil nu foarte departe de aeroport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 498
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 motociclisti cautam garaj in zona Marasti...

Am ramas 3, inca suntem in cautare de garaj, chiar daca sunteti care aveti un loc nu e problema, poate reusim sa ne bagam fiecare intr-un garaj, numai sa nu ramanem cu ele afara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Caut loc in garaj in zona Venus, Dorobantilor, Cehoslovaciei. Platesc lunar, motorul va sta in garaj mai mult in week-end, in timpul saptamanii doarme in alta parte.



Caut loc in garaj in zona Venus, Dorobantilor, Cehoslovaciei. Platesc lunar, motorul va sta in garaj mai mult in week-end, in timpul saptamanii doarme in alta parte.

UP!!UP!!!

Editat de byrons13
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Gixxer

Salutare! Pentru cei care cautati in Zorilor, sunt 2 garaje de inchiriat pe stradaPasteur la intersectie cu Trascaului. Numerele pentru garaje sunt pe cativa stalpi pe strada Pasteur si in Piata de la a la z electronica. Preturile de inchiriere erau 140 ron si 130 ron, negociabil in functie de perioada. Numarul de la unul din garaje este: 0722690477. O zi buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...

tine cineva motociclete peste iarna? eu tre sa o parchez pe a mea cat mai curand, intrucat acum nu mai pot calari din cauza unui mic accident cu dansa si trebuie sa si plec din tara curand, posibil pana la vara. ofer 50 ron pe luna.



bump!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, am un loc liber in garaj de tabla pe aleea Rucar, cart. Manastur. Cine este interesat sa imi dea un PM.

 

fcx4.jpg



Salut, am un loc liber in garaj de tabla pe aleea Rucar, cart. Manastur. Cine este interesat sa imi dea un PM.

 

Anunt expirat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Avand in vedere vremea friguroasa, m-am gandit sa reamintim celor interesati oferta noastra de gazduire motociclete in sezonul rece.

Asadar oferim gazduire motociclete indoor (in hala) la pretul de 45lei/luna/buc, gazduire motociclete outdoor (in curte) la pretul de 25 lei/ luna/ buc.

Se asigura paza cu firma specializata, paza umana pe complex, posibilitatea de a vizualiza online motocicletele aflate la iernat.

Lunar, se executa o verificare a motocicletei privitor la starea de incarcare a acumulatoarelor.

Deasemenea, motocicletele aflate la iernat, beneficiaza de o reducere de 10% a tarifului la manopere pentru orice interventie solicitata in aceasta perioada.

Desigur, pe perioada iernii proprietarii pot veni zilnic sa-si "mangaie gingas" dragile motoare, ocazie cu care mai putem povesti despre vrute si nevrute.

 

Ca de obicei, pentru oaspetii nostri, cafeaua , apa, sucul sau berea sunt din partea casei.

 

Echipa SF Moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...