Sari la conținut

Anunturi GARAJE !


smakalan
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 492
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am un pont pentru cei care stau in Hasdeu.

Zilele astea trebuie sa caut un garaj, in care sa depozitez niste chestii de la firma.

 

Am fost si am vazut unul in Hasdeu acum o ora, dar nu e bun pentru mine, pentru ca are un fel de hol care comunica cu celelalte garaje, deci nu e complet inchis.

Insa are usa care se incuie in exterior, curte privata cu bariera, deci e foarte safe. E la demisolul unei cladiri noi.

 

Cred ca ar incapea acolo vreo 3-4 motoare lejer, iar pretul e doar 120 de lei pe luna.

Adresa e strada BP Hasdeu, nr 108. Asta e cam la 100 de metri de caminul 14, cum mergi inspre Marginasa.

 

Anuntul aici:

http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5996533

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

La cererea prietenilor deschidem sezonul de "iernat" pentru motociclete mai devreme decat credeam. Poate ca frigul de afara este de vina.

Asadar, pe timpul iernii asiguram cazarea motocicletelor in hala noastra de service, in aceleasi conditii ca si anul trecut (paza umana, sistem de alarma cu dispecerat, supraveghere video, hala incalzita).

Tariful este acelasi ca si anul trecut (45 lei/ luna), desigur motocicletele sunt preluate pe baza de contract, iar la efectuarea platii se emite factura fiscala.

Pe perioada iernii ne ocupam de incarcarea periodica a acumulatoarelor si putem executa diverse operatiuni de mentenanta sau intretinere a motocicletelor.

Din nefericire locurile sunt limitate , asa ca vom proceda pe principiu "primul venit - primul servit" pana la epuizarea locurilor.

 

Pentru eventuale programari ma puteti contacta la tel: 0745-436144 (Silviu Serban).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un loc in garaj in Manastur pe Vidraru. Nu ma doare deloc sa stau singur dar in cazul in care ajunge cineva disperat (cum eram eu anul trecut pana sa il gasesc pe asta) putem face garaju si chiria pe din doua iarna asta.

 

Tel: 0723.044.494

Editat de dark1tdr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam ca in fiecare an cu loc de depozitare pt motocicletele voastre in spatiu incalzit (temperatura constanta 20-21 grade celsius) sistem de alarma cu interventie si monitorizare videao, costuri 50 ron lunar telefon 0742833802 detali suplimentare aici; http://cocmotors.ro/program-de-iernare-motociclete/

Editat de coc motors
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna ziua,

Cine doreste sa depoziteze motocicleta peste iarna,o poate face la service-ul Mechatronics,str Kovari Laszlo nr 3 Cluj Napoca.
Temperatura constanta in service pe timpul iernii 18-20 grade C.
Se va incarca acumulatorul o data pe luna.
Optional spalat moto,curatat+gresat+reglat lant transmisie plus gresaj la contacte,mufe,butoane,scatite etc. pret 100 ron
Locurile sunt limitate!

Pret iernat 50 Ron / luna de motocicleta

Informatii la tel :0742 026 694 sau 0742 096 511 Morar Radu
http://servicemotociclete.cluj.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut garaj pentru o motocicleta in zona Gheorgheni.

As putea eu sa ti-o "cazez" la mine in garaj, zona borhanci, daca iti convine sa ai acces la ea cand sunt acasa (adica nu iti pot da cheie, cam asta e ideea...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Caut sa inchiriez un garaj sau spatiu de depozitare in Cluj-Napoca. Imi trebuie cam 20-25 mp.

Exclus cele de tabla. De preferat ar fi sub bloc.

Nu conteaza zona.

Imi trebuie pe termen lung.

Ideal ar fi sa se poata face punct de lucru acolo, pentru ca destinatia ar fi depozit firma.

 

 

Daca auziti ceva, dati un semn.

Multumesc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Caut sa inchiriez garaj sau loc in garaj pentru un Vn800 in Manastur , zona Aleea Padin,Aleea Micus,intersesctia de la Calvaria.Preferabil din aprilie dar il iau si acum daca e urgent.

 

Telefon 0741 497 851 sau pm

Editat de Nationalistul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...