Sari la conținut

Si ne tragem petrecere...


inanna
 Share

Postări Recomandate

for_all.jpg

 

Deschidem sezonul si noul Chapter Chopper Academy si la malul marii ca deh...La vara nu e rau sa ne aveti aici nu ?

In legatura cu niste camere de cazare pt doritori, las aici numarul Casei Olt.Am mai apelat la ei cand cu petrecerea pt Mirela de la Cta.La astia o camera costa 80 de lei , e dubla si are toate utilitatile. Numarul de acolo este 0788 351 293

Care aveti intrebari shoot!!

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

for_all.jpg

 

Deschidem sezonul si noul Chapter Chopper Academy si la malul marii ca deh...La vara nu e rau sa ne aveti aici nu ?

In legatura cu niste camere de cazare pt doritori, las aici numarul Casei Olt.Am mai apelat la ei cand cu petrecerea pt Mirela de la Cta.La astia o camera costa 80 de lei , e dubla si are toate utilitatile. Numarul de acolo este 0788 351 293

Care aveti intrebari shoot!!

 

Da-mi si mie o adresa de internet unde post sa inchiriez (doar pe email si fara avans) o camera pentru 2 persoane cu micul dejun inclus la 30 Euro. Daca nu, o bag inainte cu mersul la bulgari...

 

Si apropos de asta sa o f.t pe Nutzi, cu tichetele ei de 2 lei sau mai mult, ca nu urmaream si genul asta de evaziune fiscala in firma (noi nu folosim nici macar mascareala aia de rit francez cu "bonuri de masa")...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai tine petrecerea?Se pot da niste indicatii mai clare in legatura cu locatia?

Se tine petrecerea si te asteptam sambata la Clubul Shout. O sa rog pe cineva sa puna niste detalii despre locatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se tine petrecerea si te asteptam sambata la Clubul Shout. O sa rog pe cineva sa puna niste detalii despre locatie.

 

 

frumos... ;) brava...

si multumim de invitatie.... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi pana in ora 17:00 veti avea toate detaliile de care este nevoie.Le aveati mai devreme dar s-a sucit una din muierile de la o pensiune.Asa ca iar tre sa iau la picior zona.Nu e buba o rezolvam usor.

Mii de scuze pt intarziere dar abia acum am iesit din galea de vopsea.ultime retusuri la bar.Asa ca pe diseara!Ma duc sa dau vopseaua jos ca am si in ...gura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi pana in ora 17:00 veti avea toate detaliile de care este nevoie.Le aveati mai devreme dar s-a sucit una din muierile de la o pensiune.Asa ca iar tre sa iau la picior zona.Nu e buba o rezolvam usor.

Mii de scuze pt intarziere dar abia acum am iesit din galea de vopsea.ultime retusuri la bar.Asa ca pe diseara!Ma duc sa dau vopseaua jos ca am si in ...gura!

NU sinteti seriosi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...