Sari la conținut

PUCH 125 T


CUXI
 Share

Postări Recomandate

intra pe saitul autoclasic au un motor de puch 125 t de vanzare ,poate mai au si alte piese ramase bafta

Frumoasa treaba fac baietii acolo, dar frateeeee, m-a apucat apoplexia cand am vazut "Simpson" pe site :scratch: Sa atraga careva atentia celui care intretine site-ul ca sunt fer convins ca nu s-au prins :friends:

Totusi, e normal sa mai auzi de la cineva asta pe un forum, sau pe strada, dar nu la o companie care se ocupa cu restaurari...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Frumoasa treaba fac baietii acolo, dar frateeeee, m-a apucat apoplexia cand am vazut "Simpson" pe site :D Sa atraga careva atentia celui care intretine site-ul ca sunt fer convins ca nu s-au prins :D

Totusi, e normal sa mai auzi de la cineva asta pe un forum, sau pe strada, dar nu la o companie care se ocupa cu restaurari...

Tin sa-ti precizez ca NU FAC NICI O treaba frumoasa!

1. Piesele care nu le au le fac pe strung la modul grobian(te poti convinge, sunt expuse).

2. Am vazut motociclete restaurate in beci/in fata blocului cu mult mai mult bun simtz.

3.In mare parte piesele cromate le vopsesc negre, probabil nu au unde sa le cromeze.

4.Preturile care le cer sfideaza normele bunului simt(6000 euro un Simson, nici macar placat cu aur 24 K)Chiar am fost intrebat cum mi se par motocicletele de catre unul din asociati si le-am spus:in pofida halelor de restaurare si mainii de lucru specializate(au niste mosi beton) sunt departe de notiunea mea de restaurare.Nu prea folosesc piese noi la moto (merg pe artizanal).

5.ORL-ule daca ii vei cunoaste(in sensul de vre-o tranzactie, nu baut de cafea) vei vedea ca sunt mai mult decat ordinari.Dar nu e cazul sa stric topicul Puchului cu experientza mea vis-a-vis de niste scursuri (ma refer strict la cineva).

Editat de sconx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...