Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Mai 2009. Si in afara de vreo 2 gropi in tunel si petice de asfalt era ok.

 

 

Mentionez ca am fost cu masina deci e posibil sa nu fi simtit drumul la fel ca pe motor.

transfagarasan e un drum fain insa atentie lipsesc parapeti, eu mergeam cu motoru in 2008 si ma depaste un "gip" la volan un copil de 10-15 ani (tacsu il tinea in brate) iar acum cu publicitatea asta sigur se gasesc vre-o 2 raceri sa taie curba

mare grija

 

incercati transalpina

 

cel mai bun aslfat in romania acum proaspat e A3:P

 

 

Ca nu l-ai simtit la fel, bine zis.

 

Nu inseamna neaparat ca doar mai bine, sau mai rau.

 

Eu prin Iasi cel putin am impresia ca simt mai usor unele portiuni de drum pe motor decat cu alte mijloace de transport.

 

enduro frate enduro

uite asa lumea isi cumpara enduro nu din pasiune apoi redescopera motocicleta :cheers:

 

abia astept sa vina caldura in 2010 am ceva de recuperat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si baiatu acele care a facut pozele superbe a vut r1200gs si pana la urma are gixxer k9 de 1000 cu ghidon supermoto. la ce strazi au e relvant. in romania... chiar trebuie enduro... traiasca tenere :cheers:

Mesaj completat

PENTRU REISARI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

emile eu vreau tobele de pe RSV .... iti dau toba de Rieju :cheers:) ... ca aia de la honda nu ti-ar sta bine

 

 

Ar fi tare amuzant de vazut un cbr cu tobele alea dar cu siguranta ar trebui modificate ca sa se potriveasca si oricum nu vor suna la fel. Oricum nu le dau :D ca stau prea bine pe RSV :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa-mi explice si mie cineva schema prin care iti iei motor in leasing de la o firma oarecare si apoi iti vine executorul sa ti-l confiste, desi tu ai platit totul cum trebuie?

 

 

TEAPA DE LA <o_firma> !!! GARANTAM AVANAJE- AUZI LA EL HA HA

sunt oameni care au platit in avans sume de pana la 7000-8000euro ca sa-si cumpere o motocicleta noua si acum sa ramana fara ele.

Acesti oameni au dat in avans domnului <inlocuit_nume> bani insa el nu a mai platit catre banca motocicletele luate in leasing drept urmare banca a angajat o firma care se ocupa cu recuperarea de bunuri acesti oameni fiind sunati de firma recuperatoare urmand sa le confiste mototcicletele!!!!

Nu se poate asa ceva !!!!!

 

Am scos linkul ca s-a stricat. am pus citatul, am inlocuit persoana si firma.

 

Nu inteleg schema, ca vreau si eu sa fac niste bani...

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok deci poti face tu ca Rieju sa sune a V2 :lol: eu iti iau tot ce trebe :cheers:

iti pot face si eu Rieju sa sune a V2, daca imi dai tot ce-mi trebe. Pentru inceput, am nevoie de un motor V2 cu tot cu cutie, mai am nevoie de cadru, furca, bascula si alte cateva nimicuri: instalatia electrica, un ghidon, sa, rezervor si scarite. :lol:

Pentru inceput, poti veni cu niste bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti pot face si eu Rieju sa sune a V2, daca imi dai tot ce-mi trebe. Pentru inceput, am nevoie de un motor V2 cu tot cu cutie, mai am nevoie de cadru, furca, bascula si alte cateva nimicuri: instalatia electrica, un ghidon, sa, rezervor si scarite. :D

Pentru inceput, poti veni cu niste bere :cheers:

 

In cazul asta imi permit sa iti fac concurenta, ca iese mai ieftin cu mine, mie imi trebuie numai motorul, cu transmisie finala pe lant si instalatia electrica, dar daca e motor de Honda' nici dinaia :lol:

Mesaj completat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul asta imi permit sa iti fac concurenta, ca iese mai ieftin cu mine, mie imi trebuie numai motorul, cu transmisie finala pe lant si instalatia electrica, dar daca e motor de Honda' nici dinaia :D

da de ce vrei sa te limitezi? NTV-ul, de exemplu, are cardan si e si Honda, deci nu ai nevoie de instalatie electrica. La Honda, toate componentele aprinderii cat si luminile comunica wireless, pentru ca inginerii s-au gandit ca asa elimina contactele imperfecte.

Nu stiu de ce, dar la cum il cunosc pe Chucky, dupa ce se vede cu sunet de V2, o sa vrea inapoi sunetul de 2 timpi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de ce vrei sa te limitezi? NTV-ul, de exemplu, are cardan si e si Honda, deci nu ai nevoie de instalatie electrica. La Honda, toate componentele aprinderii cat si luminile comunica wireless, pentru ca inginerii s-au gandit ca asa elimina contactele imperfecte.

Nu stiu de ce, dar la cum il cunosc pe Chucky, dupa ce se vede cu sunet de V2, o sa vrea inapoi sunetul de 2 timpi :cheers:

 

Da ma ? Si nu arde laptopurile, am auzit ca si astea au uaierles si blustutz :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...