Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Tigane, nu mai folosi cuvinte ale caror sens iti e strain. Si invata sa scrii corect limba tarii in care traiesti, chit ca esti o natie tolerata.

cata ipocrizie :rolleyes:

tu pisi mergi si stergete de muci pe la nas

 

 

Offtopic esti tu

 

 

 

Da-o in saracie de treaba... offtopic pe offtopic. Iubiti-va in privat :friends:

 

 

 

M-a invatat mama sa ma feresc de omul inchis la culoare si agramat, asa ca nu pot iesi cu tiganul.

 

Iesiti si voi la o intalnire ceva, va iubiti prea mult pe forum.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cand mergeti cu pasager pe distante lungi va reglati suspensiile (preload-ul) spre hard?

Faceti asta numai la spate sau si pe fata?

 

Nu ma dau sport oricum cu mobra, cel putin nu supersport, stie cineva cum ar trebuie sa fie reglate suspensiile pentru touring, deci nu 200+.

 

Este vorba despre un vfr 750.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e cineva interesat(180e): http://www.imobiliare.ro/apartamente/garsoniera-de-inchiriat-o-camera-iasi-mircea-cel-batran-XV01006CA?lista=2352527

 

pana acum a stat in chirie un amic de-al lui oreste si s-a comportat super ok ( multumesc inca o data de recomandare oreste). detalii si telefon sunt in anunt, pdf de dldat: http://pdf2.imobiliare.ro/XV01/_EHdelyIyFwRX1FJ.pdf

Editat de bogdan_IS90CID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alveola incearca la carrefour era...bularga acolo stiu ca primesc spre adoptie ias lua eu dar am deja 2 pisici :bounce: ...asfalt usact...ne vedem la motor fest...asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare, vreau sa trimit o Yamaha SuperTenere pana la Craiova...prin ce serviciu imi recomandati sa o trimit?preturile sa fie destul de acceptabile...am mai trimis una de cross de 125 prin FanCurier dar aia era oleaca mai mica 120 kg, fata de 200...Ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa-l intelegi pe Calin, a postat aseara la 10, sigur era beat. Asa-s oamenii care nu tin la bautura dar adorm greu.

prietene, uite ca ti-am pierdut numarul si sint nevoit sa-ti zic aici: am baut atunci impreuna, dar de beat ce-am fost am si uitat de tine. te rog sa ma ierti, promit ca dau eu urmatoarea bere (asta presupunind ca nu pic in sant pina o termin pe-a mea). dar poate-mi amintesti tu? sint convins ca sintem prieteni de catarama, dar totusi te-am uitat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa citez un clasic in viata (dar beat mort), 'numai bea!'. Ca de aia! Te tin minte ca ai promis ca dai o bere.

prietene, uite ca ti-am pierdut numarul si sint nevoit sa-ti zic aici: am baut atunci impreuna, dar de beat ce-am fost am si uitat de tine. te rog sa ma ierti, promit ca dau eu urmatoarea bere (asta presupunind ca nu pic in sant pina o termin pe-a mea). dar poate-mi amintesti tu? sint convins ca sintem prieteni de catarama, dar totusi te-am uitat :(

 

Si tu aveai candva un neuron mic si amarat, ai reusit sa-l faci muci.

era un motor fff frumos aireusit sa o faci varza,,,pacat... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara ieseam din Iasi spre targul frumos cand trece pe langa mine un VFR 1200 (inconfundabila dupa masca fata).

Motocicleta e superba. Am sa visez la asa ceva cadn am scresc mare.

 

Vfr 1200 + Camaro SS 1969 ^_^.

 

Felicitari posesorului, probabil erau din Neamt ssi se indreptau spre Tecu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un service foto in Iasi? :cheers:

 

Este un magazin Canon după BCU cum mergi înspre Păcurari, înainte să ajungi la blocuri. Din câte țin eu minte era și service, dar nu bag mâna-n foc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...