Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deoarece mi s-a parut un moment hallmark, tre' sa va impartasesc si voua.

vad zilele astea o masina din asta cu reclame electorale. stiti cum au toate un intro la "mesajul" electoral, o secventa muzicala. vad una cu muzica "populera". zic, in sinea mea "halal, asta e electoratul". dupa care remarc si masina din spate: BMW cu geamurile date jos, din care rasuna o manea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deoarece mi s-a parut un moment hallmark, tre' sa va impartasesc si voua.

vad zilele astea o masina din asta cu reclame electorale. stiti cum au toate un intro la "mesajul" electoral, o secventa muzicala. vad una cu muzica "populera". zic, in sinea mea "halal, asta e electoratul". dupa care remarc si masina din spate: BMW cu geamurile date jos, din care rasuna o manea :)

Asta in cazul in care iti mirosea a Europa...NOOOT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fu la Palas Mall astazi, exteriorul arata foarte frumos, scarile de marmura din spatele palatului sunt belea, abia astept sa se deschida restaurantul japonez.

 

Am fost placut surprins de muzica rockerista din difuzoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fu la Palas Mall astazi, exteriorul arata foarte frumos, scarile de marmura din spatele palatului sunt belea, abia astept sa se deschida restaurantul japonez.

 

Am fost placut surprins de muzica rockerista din difuzoare.

 

Stie careva daca sunt ceva cinema uri date in folosinta/deschise?

 

Sau unde plm se pot afla informatii cu privire la ce s-a deschis ce e pe acolo etc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva daca sunt ceva cinema uri date in folosinta/deschise?

 

Sau unde plm se pot afla informatii cu privire la ce s-a deschis ce e pe acolo etc?

paznicii si secretarele stiu tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fu la Palas Mall astazi, exteriorul arata foarte frumos, scarile de marmura din spatele palatului sunt belea, abia astept sa se deschida restaurantul japonez.

 

Am fost placut surprins de muzica rockerista din difuzoare.

 

Eu am fost noaptea asta la Palas și mi s-a părut cea mai mare tâmpenie deschisa vreodată într-un oraș. În afară de faptul că noaptea îți trebuie lanternă,stroboscoape și girofar ca să vezi pe unde să mergi să nu-ți rupi gâtul pe scări, altceva în afară de magazine, magazine și crâșme nu am văzut. Românii nu știu să investească în ceva durabil și din păcate asta nu se va schimba.

 

Foarte bine mergea o piscină modernă (bazin de înot, jacuzzi, bazin pentru copii, tobogan și piscină pe înălțime variabilă), acoperită și cu un SPA meseriaș ca să aibă omul unde să se ducă să se relaxeze. Era rentabilă, cu profit pe termen lung.

Dar nu frate, la noi se fac mall-uri peste mall-uri și spații de birouri căci, în gândirea lor, astea aduc profit, dar din păcate doar pe termen scurt.

 

Am să merg pe lumină să văd ce tâmpenii mai sunt pe-acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miine o sa merg EU la Palas si dupa o sa postez PAREREA CORECTA.

dixit.

:wacko:

 

Nici nu-mi imaginam că PĂREREA TA n-o să fie cea CORECTĂ.

Editat de pomo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da scarile alea is belea :D

In rest nu ma dau in vant dupa restul mall-ului, dar parcul e super :D, reminds me cand eram pusti si faceam "downhill" pe acolo.

 

 

Merg îndată să văd și eu ce chestii belea ai văzut. Aștept întâi PĂREREA CORECTĂ a lui CalinD și apoi scriu și eu despre ce se poate vedea ziua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba cica CalinD s-a pierdut .. asa am gasit niste afise prin oras :lol:

 

 

Aoleu, măicuță, unde ai fugit Căline? Din păcate nu mai avem de la cine să primim părerea corectă asupra Palas-ului.

 

Căline, te rugăm, vino înapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da scarile alea is belea :D

In rest nu ma dau in vant dupa restul mall-ului, dar parcul e super :D, reminds me cand eram pusti si faceam "downhill" pe acolo.

coborai un deal nu faceai tu nici un downhill

Editat de Purice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wai Chucky faza e ca-l stiu pe ala din vedere de prin crisme. pare genu' betiv deci trebuie cautat prin santuri.

parerea mea (cunoscuta si sub denumirea de "parerea corecta") despre Palas va urma ceva mai incolo.

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfuai, daca-i asta parerea ta, trebuie sa fie corecta.

cind mai glumesc cu voi o sa pun un smiley din ala cu 26 de paranteze rotunde.

 

acum parerea mea (cunoscuta si dub denumirea de "parerea corecta si absoluta") despre Palas.

daca nu era Opera din Sydney in Sydney si Muzeul Guggenheim in New York si le facea Dascalu in Podu Ros, pariu ca se gaseau destui care sa zbiere ca trebuie darimate si ca sint niste kitschuri arhitectonice.

eu sint on cocalar fara educatie estetica si mi se pare OK. nu e Guggenheim da' inainte era teren viran. singura chestie pe care-as fi facut-o oleaca altfel e spatiul verde, mergea amenajat ceva mai fain da' asta se poate face si-n timp.

 

haideti sa fim alternativi si sa nu ne placa nimic. haideti sa mergem sa ne pisham pe lampioane.

 

alte intrebari?

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, ma gasesc in aceeasi situatie, trebuia sa bag si eu multe paranteze ca sa nu ne incurcam ? :D

 

Pasarela are un mare +, la fel si acoperisul circular si mai e o parte foarte faina - acoperisul cu grinzi dintre cele doua corpuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc si aici, cine stie.

stiti pe cineva in Iasi care vinde alarme Thunder (nu alt tip)? mi-am pierdut manualul de instalare si poate ma ajuta cu o poza sau un scan.

 

rezolvat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-mi place cand e moto2/motogp nu mai auzi nici un motor pe strada.

 

Ai dreptate, probabil si chopperistii si enduristii stau in casa, pititi dupa canapea la TV....

 

Nu m-am uitat niciodata la motogp nici la wsbk nici la nimic. Blasfemie? Merit sa se arunce cu pietre in mine oare ?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...