Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

Am o intrebare cu privire la inmatricularea masinilor SH:

Cica ar trebui platita taxa "de mediu" si la masinile deja inmatriculare in romania inainte de 2008-2009.

Cunoaste cineva daca este adevarat sau sunt doar povesti ?

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare doar mie sau forumul merge ca un poponeata in ultima vreme ... de cele mai multe ori primesc nu stiu ce erori gen "An error occured with the SQL server:

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi sa intamplat si mie de multe ori in ultimele saptamani... Cred ca e o problema cu hosting-ul si cam mult trafic in ultima vreme. Motociclistii lasa motorul in garaj si se dau pe forum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut.este cineva in iasi care are GSR?as vrea cateva pareri personale de la un posesor de gsr .(stiu ca este si sectiunea dedicata special gsr-ului) dar as fi vrut sa vad unu de aproape,sa vad cum e pozitia etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.este cineva in iasi care are GSR?as vrea cateva pareri personale de la un posesor de gsr .(stiu ca este si sectiunea dedicata special gsr-ului) dar as fi vrut sa vad unu de aproape,sa vad cum e pozitia etc.

 

ia legatura cu userul vasss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am o rugaminte la cei care sunt pasionati de schi. Cine are sa'mi imprumute o husa pt schiuri?

 

Mi'am cumparat schiuri de la Dechatlon si nu am in ce sa le aduc acasa la Radauti. Husa o tin o saptamana din pacate de vinerea asta pana joia viitoare caci doar in weekend sunt in Iasi. Dau o bere daca ma poate ajuta cineva.

 

Mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mă poate îndruma cineva către un avocat bun din Iași pentru despăgubire în caz de accident? Vă mulțumesc!

 

Exista cineva care se ocupa de despagubiri dupa accident dar pt RCA sau Casco. Daca e vre-una din situatiile astea da-mi un tel sa te pun in legatura.

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fii atent si la lungimea lor (si restul caracteristicilor) chiar daca ai sa gasesti pret bun. Daca nu o sa fie "pentru tine" nu ai sa te simti ok. Daca ai prieteni de pe ruta Cluj - Reghin - Toplita, in cateva sate la intrare sunt foarte multi cate au facut o afacere din vanzarea echipamentelor de ski second hand. Gasesti cam tot ce vrei si la toate preturile.

Eu iti recomand sa-ti iei ceva nou, fix pentru tine. Eu am totul luat de nou si sunt inca ok, pagubele majore le-am facut pe derdelusurile din Ro, in afara nu se vede ca te dai cu ele. Bine, daca iesi un pic pe offroad se vede, eu am cateva amintiri pe placa :)

Editat de dan_wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kinugh, poti sa'ti iei si la scorul de 250 de lei, ca mai jos de banii astia nu cred c'o sa gasesti schiuri carve (cele rotunjite in varf) care sa fie cat de cat ok.

 

www.schiurisecondhand.info este un site unde gasesti. Unele scoruri sunt destul de mari dar sunt schiuri de calitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cate ori trec prin Piata Unirii vad in fata unei cafenele(din vara stau acolo-unele din ele cred ca nu au mai vazut o viteza mai mare de 0 km/h :)) ) cateva sportive care "sufera",pline de zapada si de mizerii de la porumbei si vrabii, din cauza ignorantei proprietarilor :( :( :( rusinica.rusinica rusinica..... :yousuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...