Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

jantele le-am vopsit anu trecut. nu stiu cum a vopsit ala. acum pe spate am cumparata alta janta, dar nu-i mai tin minte culoarea. parca a fost si aai vopsita tot negru.. estimativ la pret.

 

suprafata.......pai is 2 jante pe 17 care vin cu gume 120 si 180.

Nu le fac eu personal, stiu unde si cine la face ... am sa vad daca pot intreba maine un pret estimativ

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu le fac eu personal, stiu unde si cine la face ... am sa vad daca pot intreba maine un pret estimativ

.

ok. ms mult. am mai primit detalii de la cineva, si acum sa vad si de la tine. inca nu sunt decis sa le fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pentru ca tocmai incepe sezonul, si stiu deja ca nu vreti sa dati bani (multi) pe anvelope noi, am adus un transport de anvelope SH cu DOT din 2010, unele chiar nerulate !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

120/60 zr 17 cati bani ??

Pentru ca tocmai incepe sezonul, si stiu deja ca nu vreti sa dati bani (multi) pe anvelope noi, am adus un transport de anvelope SH cu DOT din 2010, unele chiar nerulate !!!



si unde te putem gasi pentru cei care nu suntem din iasi ?? multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

si unde te putem gasi pentru cei care nu suntem din iasi ?? multam

in Copou, pe Codrescu 6, langa Tele M.....daca ai prieteni in Iasi te pot indruma

Editat de manutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc si aici caci nu se stie...

 

Cumpar spoiler (bara) fata pt. logan, la un pret mai rezonabil (nou original e 230 lei). Am incercat la toate dezmembrarile auto din Iasi, dar fara succes.

Mersi!

nou si original nu o sa coste niciodata 230 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Seara!

Stimabililor am si eu o intrebare...de fapt o curiozitate! Stie cineva a cui e motorul ala din Cug din zona Rondului Vechi? E vorba de un Kawasaky vn de 1100 parca. Sta de mult acolo, si a stat si toata iarna, si ma gandesc ca e pacat sa stea. Poate e de vanzare si nu stim noi. sau poate stapanul sau face un bine si il da la un ''amarat'' sa il calareasca.cu sau fara bannuti..

Multam,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te referi la cel de la spalatorie care mai sta cu un motor de viteza parcat langa... stiu ca apartin patronului de acolo .... sau ceva de genu.. sigur nu sunt fara stapan

Editat de CHUCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...