Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator Ped O'Phile

ba Adriane ba, esti pilot nazdravan tu bai baiete ... asta-i mobra nr. < ? > pe care o nenorocesti ? bine dracu' ca nu ti-ai mai rupt ceva, lasa fieru' ca iti iei alta iar ... lol ! daca treci prin Bucuresti te invat eu cum sa o dai pe-o roata ! :hug:

 

Greseala mea ca am facut-o din gaz, intr-a I-a, in loc sa o fac ca de obicei, cu ambreiaj, dintr-a II a.....

 

(sunt partial ironic,la modul ca nu era locul potrivit,timpul/momentul si nici echiparea potrivita.....). Am facut ceea ce blamez la altii ca fac prin oras si ipocrizia m-a ...muscat de c.u.r inapoi :)

 

 

Ba unii is mai rau ca securistii aia ... Nu ti-a zis si la ce ora s-a (cuvant urat) de dimineata? vad ca toate detaliile legate de cum s-a intamplat le stie, oare la ce viteza a pierdut-o ?

 

Unii nu au decat grija altora, trebuie sa fiu 'public figure' pe facebook,de are atata lume grija sa ma pupe in fund...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ba unii is mai rau ca securistii aia ... Nu ti-a zis si la ce ora s-a (cuvant urat) de dimineata? vad ca toate detaliile legate de cum s-a intamplat le stie, oare la ce viteza a pierdut-o ?

as putea intreba daca vrei.

 

trebuie sa fiu 'public figure' pe facebook,de are atata lume grija sa ma pupe in fund...

ne rezumam doar aici

 

zi mi ca macar el a scapat intact, ca tu nu mai sanse de reabilitare :D

 

Oricand esti dispus sa dai o bere si sa duci o caterinca la capat, vei avea intodeauna baza in mine si in Nervu' ;)

baaaa, esti sigur de ce-ai vrut sa zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a montat careva bixenon pe motocicleta? Informatii ar fi binevenite, mai ales ce efect au asupra bateriei/releului.

N-ai treaba cu astea, intrebarea mai mare e cum se vede pe farul ala ... pe un far normal rotund disperseaza prea mult lumina, cica, eu am fost multumit de combinatia asta. nu stiu pe farul de vfr cum bate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Caut garsoniera/apartament 1 camera in Iasi, zona semi-centrala, utilat decent, de inchiriat ptr minim sase luni incepand cu 6 mai 2013. Se ofera avans 3 luni. Oferte pe privat sau contact in semnatura. Danke.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La vfr releul e buclucas, cade in veselie, astept in curand si pe-al meu, ar cam fi timpul. Multam purice si orestte de ponturi.

Am sa ma documentez mai mult si despre hid-uri.

Nu ar fi mai simplu daca ti-ai pune preventiv o placa suplimentara de aluminiu ca sa ajute la racirea lui ?

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Daca ai nevoie de mai multe detalii ma poti suna, tocmai ce am inmatriculat o mobra adusa din italia. 0755397547 luca

 

Acte moto:
150 acte traduse
350 RAR
172 Asigurare
25 Fisa inmatriculare
37 CeC
60 taxa primarie
30 contract de vanzare cumparare
60 declaratie transport
62 nr preferential si certificat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...