Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

hai sa mai asteptam putin poate totusi stie cineva de pe zona asta ce-i cu ea , sa nu postez aiurea , ciudat e ca pare ca a stat pe cric si apoi a fost sprijinita acolo .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din cate am inteles motocicleta are cateva luni de cand sta acolo.... nu vreau sa cred ca nu a trecut nici un politist pe acolo fara sa verifice ce e cu motocicleta aia accidentata si abandonata.... sper sa nu ma insel in legatura cu vechimea ei in acea zona

are cineva habar ce-i cu r6-le asta ?

Editat de CHUCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles motocicleta are cateva luni de cand sta acolo.... nu vreau sa cred ca nu a trecut nici un politist pe acolo fara sa verifice ce e cu motocicleta aia accidentata si abandonata.... sper sa nu ma insel in legatura cu vechimea ei in acea zona

Nu te inseli deloc. In urma cu 2 luni era parcata in strada, la fel de busita....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

S-a gindit cineva sa dea un telefon la Politie? Mi se pare ca pica fix in competenta lor, nu a forumului.

 

pica in INcompetenta lor daca dispare doar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul nu e furat.e al unui tip din Tecuci ( el a cumparat-o din Galati, proprietarul fiind din Cj) care a avut un accident prin sept sau octombrie cred.am vorbit cu el sa o duca undeva intr-un garaj dar se pare ca nu prea e interesat de soarta ei.

Editat de BikerMF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu nu vinde motocicleta, stie de starea ei

 

vrea sa o faca :)



stiu asta de la cineva care a vb cu el azi
vroia sa cumpere el motocicleta pentru ca si-a luat un R6 din iasi (negru cu nr de IF) la recomandarile unor baieti care i-au zis ca trebuie sa curete putin carburatoarele si merge bine
...s-a dovedit a fi cilindrii crapati

 

scuze de offtopic :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Îmi amintesc de prima mea experienţă cu un prezervativ. Aveam 16 ani. M-am dus la farmacie pentru a cumpăra un pachet de prezervative. În acele zile a fost nevoie de mult curaj pentru a merge într-un magazin şi a cere aşa ceva, deoarece toată lumea din oraș mă cunoștea și nu a existat nici-o îndoială că tânăra, cred că numele ei era ... chir nu-mi mai amintesc..., ştia pentru ce se folosesc .
Ea lucra ca farmacistă în spatele tejghelei și vedea că am fost într-adevăr jenat de întreaga procedură. Mi-a dat pachetul și a întrebat dacă știu cum se foloseşte un prezervativ . Sincer, am răspuns :
- “Nu , nu chiar !”
A desfăcut pachetul, a luat unu și l-a tras peste degetul mare. M-a avertizat să mă asigur că a fost bine si sigur pus. I se părea că încă o privesc confuz. Deci, s-a uitat în jur in magazin pentru a vedea dacă ar fi fost gol. A fost.
- “Doar un minut”, a spus ea, și m-a condus în partea din spate a magazinului, şi-a descheiat bluza și a îndepărtat -o. Şi-a desfacut sutienul și l-a pus deoparte. “Asta te excita?”
Ei bine, am fost atât de uimit că tot ce am putut face a fost să stau acolo cu gura deschisă şi să dau din cap . Apoi a spus că era timpul să punem prezervativul. Cum eu îl puneam, ea şi-a dat jos fusta şi chiloţeii şi s-a aplecat peste un birou.
- “Ei bine, haide”, a spus ea, “Nu avem prea mult timp.”
Așa că m-am urcat pe ea. A fost atât de minunat că, din păcate, nu am mai putut ține mult și am terminat în câteva momente . S-a uitat la mine cu un pic de încruntare.
- “Ai pus prezervativul?” a întrebat ea.
- “Sigur că da!” și i-am arătat degetul meu să vadă .
Am primit cea mai dură bataie din viaţa mea… întotdeauna pentru mine a fost greu să înţeleg femeile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmi amintesc de prima mea experienţă cu un prezervativ. Aveam 16 ani. M-am dus la farmacie pentru a cumpăra un pachet de prezervative. În acele zile a fost nevoie de mult curaj pentru a merge într-un magazin şi a cere aşa ceva, deoarece toată lumea din oraș mă cunoștea și nu a existat nici-o îndoială că tânăra, cred că numele ei era ... chir nu-mi mai amintesc..., ştia pentru ce se folosesc .

Ea lucra ca farmacistă în spatele tejghelei și vedea că am fost într-adevăr jenat de întreaga procedură. Mi-a dat pachetul și a întrebat dacă știu cum se foloseşte un prezervativ . Sincer, am răspuns :

- “Nu , nu chiar !”

A desfăcut pachetul, a luat unu și l-a tras peste degetul mare. M-a avertizat să mă asigur că a fost bine si sigur pus. I se părea că încă o privesc confuz. Deci, s-a uitat în jur in magazin pentru a vedea dacă ar fi fost gol. A fost.

- “Doar un minut”, a spus ea, și m-a condus în partea din spate a magazinului, şi-a descheiat bluza și a îndepărtat -o. Şi-a desfacut sutienul și l-a pus deoparte. “Asta te excita?”

Ei bine, am fost atât de uimit că tot ce am putut face a fost să stau acolo cu gura deschisă şi să dau din cap . Apoi a spus că era timpul să punem prezervativul. Cum eu îl puneam, ea şi-a dat jos fusta şi chiloţeii şi s-a aplecat peste un birou.

- “Ei bine, haide”, a spus ea, “Nu avem prea mult timp.”

Așa că m-am urcat pe ea. A fost atât de minunat că, din păcate, nu am mai putut ține mult și am terminat în câteva momente . S-a uitat la mine cu un pic de încruntare.

- “Ai pus prezervativul?” a întrebat ea.

- “Sigur că da!” și i-am arătat degetul meu să vadă .

Am primit cea mai dură bataie din viaţa mea… întotdeauna pentru mine a fost greu să înţeleg femeile.

Veche ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Cine poate sa ma ajute cu o informatie , voi fi si eu recunoscator:

In noiembrie anul trecut fiul meu a avut un accident rutier din care a rezultat decesul ,am adus motorul acasa care este avariat in prorortie de 50% si acum il tin acoperit cu o prelata pina nu stiu cind ca nu ma lamureste nimeni.

Voi putea sa-l repar cu asigurarea sau va trebui sa scot bani din buzunar?

Daca stie cineva care sunt procedurile in astfel de cazuri si me-ar putea da citeva informatii me-ar fi de mare ajutor.

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

50% la motocicleta suna a dauna totala. Ia banii si vinde motocicleta pe bucati.

 

Cine poate sa ma ajute cu o informatie , voi fi si eu recunoscator:

In noiembrie anul trecut fiul meu a avut un accident rutier din care a rezultat decesul ,am adus motorul acasa care este avariat in prorortie de 50% si acum il tin acoperit cu o prelata pina nu stiu cind ca nu ma lamureste nimeni.

Voi putea sa-l repar cu asigurarea sau va trebui sa scot bani din buzunar?

Daca stie cineva care sunt procedurile in astfel de cazuri si me-ar putea da citeva informatii me-ar fi de mare ajutor.

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspuns, cum sa iau banii ? ...ma doare capul ! dosarul e la politie,toti sunt ocupati , toti au treburi , toti spun sa am rabdare si timpul se scurge si nervii se intind la maxim!

Am platit necropsia de trei saptamini ca sa se urgenteze dosarul si raportul de necropsie inca nu a ajuns la politie dar a fost trimis de la I.M.L din data de 11 Martie 2013.

Oricum multumesc frumos sper sa rezolv .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

41 (cobori in intersectia Rond Vechi langa Selgros)

41b (cobori in intersectia Rond Vechi langa Selgros)

42 (cobori in Frumoasa imediat dupa Siraj sau la Selgros)

43 (cobori in Frumoasa imediat dupa Siraj sau la Selgros)

43c (cobori in Frumoasa imediat dupa Siraj sau la Selgros)

27 - Unistil (cobori in Frumoasa imediat dupa Siraj sau la Selgros)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Are cineva vreo recomandare, eventual din experiente proprii, asupra unui service in Iasi unde sa se poata face o rectificare/reconditionare de injectoare ale unui Ford Mondeo? Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Salutari. Are cineva vreo recomandare, eventual din experiente proprii, asupra unui service in Iasi unde sa se poata face o rectificare/reconditionare de injectoare ale unui Ford Mondeo? Multumesc.

 

intreaba la Sermecom

 

http://www.sermecom.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Are cineva vreo recomandare, eventual din experiente proprii, asupra unui service in Iasi unde sa se poata face o rectificare/reconditionare de injectoare ale unui Ford Mondeo? Multumesc.

aceleasi probleme le am avut si eu daca vrei profi incearca la sermecom garantie si tot ce vrei dar in schimb te usuca la bani pt garantie trebuie sa dai si pompa jos la verificat,daca vrei carpeala da mi un tel si am sa te trimit la cineva care isi mai baga nasul 0744430484.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...