Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma urc in autobuz. Dupa mine se urca un nene turmentat si belicos. Nenea tine la ureche un telefon din care se aude o manea (adica o aude tot autobuzul). Da-l tine si-l tine si-l tine, maneaua se aude si se aude si se aude... La un moment dat incepe sa injure, presupun ca pe vocalistul care cinta maneaua. Asta tot tinind telefonul la ureche.

:cheers:

 

 

Si b: unde gasesc si eu o geamgerie, asa sa mearga cu o bere la nea Gica. Vreau sa-mi taie o oglinda cu forma neregulata (pentru oglinda rupta de la motor). Am fost pe Sfintul Lazar da' nenii de acolo nu se complica cu maruntisuri. Iar cea de peste drum de mine , de pe Sos. Nationala, nu mai exista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si b: unde gasesc si eu o geamgerie, asa sa mearga cu o bere la nea Gica. Vreau sa-mi taie o oglinda cu forma neregulata (pentru oglinda rupta de la motor). Am fost pe Sfintul Lazar da' nenii de acolo nu se complica cu maruntisuri. Iar cea de peste drum de mine , de pe Sos. Nationala, nu mai exista.

 

ia legatura cu Purice el a taiat si stie unde...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are treaba maine pe la RAR? sau poate trage o fuga de placere pana acolo? daca nu cer prea mult de la voi. am nevoie de putin ajutor.

 

multumesc.

Ce vrei sa stii la RAR? Pot sa trec eu, sau un coleg de-al meu pe acolo, daca vrei.

Editat de bwm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrei sa stii la RAR? Pot sa trec eu, sau un coleg de-al meu pe acolo, daca vrei.

 

tre sa ma duc joi. si sa stiu cu cati $ sa ma duc.

 

1. redobandire certificat inmatriculare

2. schimbare culoare

3. schimbare proprietar.

 

sa stiu cat ma costa astea.

 

mersi mult, si nu te uit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noul meu design la capacul de la laptop :cheers:

Stickerit de the one n' only meeeeeeeeeeeertzan? :bounce:

Sau de mana proprie?

 

tre sa ma duc joi. si sa stiu cu cati $ sa ma duc.

 

1. redobandire certificat inmatriculare

2. schimbare culoare

3. schimbare proprietar.

 

sa stiu cat ma costa astea.

 

mersi mult, si nu te uit.

Pai daca iti schimbi culoarea clar tre' sa-ti schimbi si certificatul, deci nu cred ca sunt taxe diferite. Iar schimbarea de proprietar se face in baza contractului de vanzare-cumparare si din nou, nu cred ca necesita o alta taxa decat cea de schimbare de certificat.

In fine, o sa ma interesez maine si-ti zic preturi.

Editat de bwm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi fac singur stickere... si am mai facut si pentru altii .... O Yamaha R6, si alte mici chestiute... :cheers:.... Da nu ma bag eu peste afacerea lui MERTAN ca sunt baiat de treaba.. chiar daca da el vorbe ca nu sunt.....si doi la mana nici nu am timp sa ma ocup de asa ceva

Editat de Chucky_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi fac singur stickere... si am mai facut si pentru altii .... O Yamaha R6, si alte mici chestiute... :bounce:.... Da nu ma bag eu peste afacerea lui MERTAN ca sunt baiat de treaba.. chiar daca da el vorbe ca nu sunt.....si doi la mana nici nu am timp sa ma ocup de asa ceva

Foarte bine...doar ce-si face omu cu mana lui e , sfant. :cheers:

 

Ba da s-a cam transformat thread-ul asta in unul de discutii serioase? Not funny. Caline, Puc-ulee, somati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine...doar ce-si face omu cu mana lui e , sfant. :cheers:

 

Ba da s-a cam transformat thread-ul asta in unul de discutii serioase? Not funny. Caline, Puc-ulee, somati?

Va somez sa fiti off-topic.

 

Sint revoltat sa constat si eu tendinta spre discutii serioase da' mi-e cam somn.

 

Plus ca girafa mea a fost speriata de niste hipopotami si momentan s-a ascuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate cineva sa-mi imprumute un invertor (12V DC - 220V AC) pentru citeva ore, contra o bere? Am de lipit niste sirme la motor cu letconul.

 

Scuze pt. on-topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va somez sa fiti off-topic.

 

Sint revoltat sa constat si eu tendinta spre discutii serioase da' mi-e cam somn.

 

Plus ca girafa mea a fost speriata de niste hipopotami si momentan s-a ascuns.

 

Chestia asta suna funny de tot...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

firma de paza si protectie cauta posesor de motocicleta...implicit si de plastic categoria A...in vederea angajarii ca sofer pentru anumite interventii...persoana nu trebuie sa sa bata la interventii,ci doar sa faca constatari in urma unor evaluari...cine e interesat...sa-mi dea un pm...ca sa-i dau adresa de mail unde sa trimita CV-ul...sau ma poate contacta pe mess

Editat de al3xa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

firma de paza si protectie cauta posesor de motocicleta...implicit si de plastic categoria A...in vederea angajarii ca sofer pentru anumite interventii...persoana nu trebuie sa sa bata la interventii,ci doar sa faca constatari in urma unor evaluari...cine e interesat...sa-mi dea un pm...ca sa-i dau adresa de mail unde sa trimita CV-ul...sau ma poate contacta pe mess

 

Eh, daca nu exista riscul sa iau pumni in cap la interventii, n-are nici un farmec...

 

PS: Totusi, daca m-as baga, imi dau baieti girofar si sirena?!

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:)...asta nu stiu...ceva e posibil totusi sa-ti dea...ca sa fii recunoscut in trafic...daca e cineva interesat sa dea si cu pumnul...poate cere mai multe informatii de la persoana care se ocupa cu asta...si cu analizarea CV-urilor...eu doar am dat anuntul...

 

nu am dat numele firmei ca sa nu se inteleaga ca vreau sa fac reclama...

Editat de al3xa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

firma de paza si protectie cauta posesor de motocicleta...implicit si de plastic categoria A...in vederea angajarii ca sofer pentru anumite interventii...persoana nu trebuie sa sa bata la interventii,ci doar sa faca constatari in urma unor evaluari...cine e interesat...sa-mi dea un pm...ca sa-i dau adresa de mail unde sa trimita CV-ul...sau ma poate contacta pe mess

Daca tre' sa inpusti oameni din cind in cind, ma bag!

 

ia legatura cu Purice el a taiat si stie unde...

Mi-au facut oglinda la geamgeria recomandata de Purice, fara mofturi si fitze. Purice si Catalin au o bere :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

persoana nu trebuie sa sa bata la interventii,ci doar sa faca constatari in urma unor evaluari

 

I se da telefon de serviciu, faras si maturica.. pentru a aduna dintii de pe jos, ai celor "atinsi" de protguarzi

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda. Dupa ce ca merge ca un c.ur, au bagat si reclamele. Macar de n-ar pilpii in halul asta. Nu stiu de ce, dar parca site-urile romanesti au pop-up-uri, bannere si reclame mult mai agresive si enervante decit decit cele non-romanesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda. Dupa ce ca merge ca un c.ur, au bagat si reclamele. Macar de n-ar pilpii in halul asta. Nu stiu de ce, dar parca site-urile romanesti au pop-up-uri, bannere si reclame mult mai agresive si enervante decit decit cele non-romanesti.

as fi zis initial ca nu, dar singurele mele exemple de site-uri straine cu reclama enervanta sunt alea dubioase :D ... desi, la noi nu am vazut atat de des reclamele introduse intre click-uri...

 

ah ... si merge ca un poponeata cel mai probabil din cauza bikeshopului ... banuiesc ca is ambele pe acceasi masina si poate si softul e vechi si consuma de-aiurea ... nu ma refer la ipb, si tot ce scriu sunt doar banuieli :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!! are cineva vre-un yamaha TDM in iasi ...??? ma intereseaza modelul si as vrea sa vorbesc cu proprietarul , sa-l vad mai de aproape... :D

 

 

daca ai drum in bc, te ajut eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...