Sari la conținut

Gixxer de 1000 k4..cum il vopsesc?


randamentmaxim
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti..vreau sa-mi vopsesc motorul si nu am idee cam care model de painting facut de designerul meu sa-l folosesc. Atasez aici cam ce mi-a placut mie si va rog sa va dati o parere despre cum ar arata mai bine. :scratch:

http://www.motoflash.ro/_addon/mototube_all.jpg

Editat de randamentmaxim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Negru mat, invizibil pe radar! Detalii aici: /index.php?...t=0&start=0 :kiss:

 

Ontopic: 1A :scratch:

da mersi! :friends: auzi man...astia nu stiu ca nu e vb. de vopsea la stealth? e vorba de structura 'fagure' a fuzelajului care absoarbe undele radar. Cat despre aspectul 'stealth' m-am plictisit de el..asa l-am avut vopsit pana acum :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si inca ceva, topicul a fost pus pentru a alege UNA din cele 5 variante prezentate NU pentru a sugera ce alte scheme de culoare din SBK s-ar potrivi. Unde mai pui ca motoretele Alstare Suzuki au una din cele mai nasoale grafice racing facute vreodata.

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si inca ceva, topicul a fost pus pentru a alege UNA din cele 5 variante prezentate NU pentru a sugera ce alte scheme de culoare din SBK s-ar potrivi. Unde mai pui ca motoretele Alstare Suzuki au una din cele mai nasoale grafice racing facute vreodata.

Chiar e prea incarcata aia...si nu pica deloc bine scrisurile..

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca-s banale daca pentru tine e misto kitsch-ul ala de la Alstare Suzuki :scratch:

In caz ca nu te-ai prins de schema, iti explic eu: motoreta tre sa aiba o grafica care sa promoveze MotoTube nu altceva. :friends:

 

M-am prins, e clar. Bafta. Oricum, nasoale rau modelele de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmm...n-ai fi interesat de culorice modelelor Moto Gp, Race..Sbk?...Cu sponsori alea alea? uite un exemplu...Daca ar putea arata ceva de genu.... Cu sposorul Coroana...

post-35729-1238185210_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie-mi place 3. e super. ma abtin sa comentez reactiile celorlalti. chiar n-are rost. ti-as fi sugerat sa faci sondaj la inceputul topicului. era mai simplu. dar in definitiv, conteaza parerea celorlalti? tu ai s-o calaresti asa ca alege ceva ce-ti place tie.

bafta multa la alegere. sunt convins ca va iesi ceva super.

Editat de gabyshor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...