Sari la conținut

Plimbari


bamsee_tgv
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Asa cum ni s-a atras atentia, am facut topic separat pentru plimbari si iesiri.

 

Urmatoarea iesire planificata: Duminica 29 Martie Plimbare :kiss: (cu gratar :friends: ) pe Valea Doftanei.

Plecarea de dimineata....ideal ar fi 9 maxim 10, intoarcerea pana in ora 3,4 dupa-masa :kiss: .

Inscrisi pana acum, Subsemnatul, MBM, Robias, Gory.

Astept si alte inscrieri pe lista inexistenta :scratch:

Bafta.

 

Pedro

 

P.S: Uitandu-ma cum va fi vremea..... se pare ca e mai frumos sambata. Duminica ar fi ceva sanse de ploaie. DECI?

Editat de bamsee_tgv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

Asa cum ni s-a atras atentia, am facut topic separat pentru plimbari si iesiri.

 

Urmatoarea iesire planificata: Duminica 29 Martie Plimbare :kiss: (cu gratar :friends: ) pe Valea Doftanei.

Plecarea de dimineata....ideal ar fi 9 maxim 10, intoarcerea pana in ora 3,4 dupa-masa :kiss: .

Inscrisi pana acum, Subsemnatul, MBM, Robias, Gory.

Astept si alte inscrieri pe lista inexistenta :scratch:

Bafta.

 

Pedro

 

P.S: Uitandu-ma cum va fi vremea..... se pare ca e mai frumos sambata. Duminica ar fi ceva sanse de ploaie. DECI?

sambata poate ma risc si eu -sa vedem va anunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata poate ma risc si eu -sa vedem va anunt

Am asigurarea deci ma anunt si eu ptar maine si vin cu propunerea sa mregem la mine la tar frigem un ou si ne intoarcem tot sambata-trseu tgv ploiesti-valeni d emunte-starchoj de la ploiesti incolo drumuleste nou nout!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am asigurarea deci ma anunt si eu ptar maine si vin cu propunerea sa mregem la mine la tar frigem un ou si ne intoarcem tot sambata-trseu tgv ploiesti-valeni d emunte-starchoj de la ploiesti incolo drumuleste nou nout!

DECI RAMANE STARCHIOJ...VIN SI EU CE SA FAC!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI RAMANE STARCHIOJ...VIN SI EU CE SA FAC!

scuze ptr redactare dar eram extrem de grabit

deci mergem la starchiojd-zona valeni de munte, la mine la tara, frigem un bou si ne intoarcem dupa amiaza-200 de km dus intors, ideea e sa plecam dimineata in jur de 10 zic eu,ca sa avem timp.tel meu 0726277107

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ptr redactare dar eram extrem de grabit

deci mergem la starchiojd-zona valeni de munte, la mine la tara, frigem un bou si ne intoarcem dupa amiaza-200 de km dus intors, ideea e sa plecam dimineata in jur de 10 zic eu,ca sa avem timp.tel meu 0726277107

DECI SAMBATA LA ORA 10 DIMINEATA DATA 28 .03.2009 IN FATA LA GARAJ LA KESU

GATA TERMINAT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI SAMBATA LA ORA 10 DIMINEATA DATA 28 .03.2009 IN FATA LA GARAJ LA KESU

GATA TERMINAT!

pan acum sunt inscrisi:

kesu-cu vaporu

pedro-tdm

robias-vfr

laur-vfr

gory-f650

restul anuntati-va si nu uitati ca la 10 apasam botonul rosu!

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaah... cum isi schimba lumea planurile de pe un minut pe altu...mersi pt mesaj bre ca altfel eu ramaneam capsat pe duminica. Deci ,cre ca ma bag si io. Nevasta-mea o sa vina cu masina. Ailalti doi nu stiu nimic de ei,dar ii anunt in seara asta. Daca e ne vedem in fatza la garaj la matale!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Sa puneti poze aici de la mica excursie ... sa ne ofticam si noi , cei care nu putem merge :):))

 

salutare! :cheers: :bounce:

maine pozele mele astea sunt de la romeo!!

post-24921-1238401095_thumb.jpg

post-24921-1238401109_thumb.jpg

post-24921-1238401143_thumb.jpg

post-24921-1238401169_thumb.jpg

post-24921-1238401187_thumb.jpg

post-24921-1238401213_thumb.jpg

post-24921-1238401233_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine pozele mele astea sunt de la romeo!!

 

 

 

multzam fain gory de poze... dar sunt curios ce ati pus pe gratar ... un vitzel... un porc mistretz...un crocodil sau un urs polar :) :) :cheers:

 

hai noroc baieti si la cat mai multe zile de genu asta! :bounce: :D cu soare , gratare si voie buna!

 

sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa bag si eu pozi ,dar cand o sa ajung acasa.

in alta ordine de idei...ce face poporu de 1 mai? am auzit neste zvonuri aduse de vant ca se organizeaza neste kestii pe undeva... nenea kesu,ne lamuresti si pe noi? asta daca nu aveti grup restrans care merge!!!! am vazut ca baietii lupi de mare fac mare intalnire mare la sf de mai si nu as mai merge la mare de 1.

zi-ne si noua ceva despre aceasta. daca ai timp si bunavointa da pe pm ceva (sau aci),ca mess nu am la munca. Sau vb cand ne intalnim.

uras!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa bag si eu pozi ,dar cand o sa ajung acasa.

in alta ordine de idei...ce face poporu de 1 mai? am auzit neste zvonuri aduse de vant ca se organizeaza neste kestii pe undeva... nenea kesu,ne lamuresti si pe noi? asta daca nu aveti grup restrans care merge!!!! am vazut ca baietii lupi de mare fac mare intalnire mare la sf de mai si nu as mai merge la mare de 1.

zi-ne si noua ceva despre aceasta. daca ai timp si bunavointa da pe pm ceva (sau aci),ca mess nu am la munca. Sau vb cand ne intalnim.

uras!

so de 1 mai,valahii pleca la un team building la veliko tarnovo e bienvenit oricine numai sa ne anuntati saptamana asta ca sa putem face rezervarile.camera aproximativ 30de euro pe noapte cu mic dejun inclus piscina bla bla.se pleca vineri dimineta de la tgv si ne intoarcem duminica,pana acum suntem 12 motoare.

la intalneala baietilor de la seawolves vrem sa mergem o gasca la fel de mare -sa umplem mamaia de roackeri sa dam manelistii afara, dar mai epana atunci.

v-am pupat pe dinti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieta ce stie asta micu... bah,tu formezi suspiciuni oamenilor despe realtia noastra... adica a noastra 3... si da ..la voi ma refeream...da nu in sensu ala..in sensu ca eu sunt 1..locurile 2 si 3 vi le dezbateti voi cum credeti de cuviinta...sau dupa marimea motoretei...hai ca am luat-o razna de tot ,ca asta e topicul de plimbari si ne bate Pedro..RAU!! macar il tinem up ,ca oricum altu nu mai e pe tgv. hai ura si la mess cu noi!!!

 

 

asteptaaaaaaaai replayu..te-am vazut talharule!!!!

Editat de mbm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieta ce stie asta micu... bah,tu formezi suspiciuni oamenilor despe realtia noastra... adica a noastra 3... si da ..la voi ma refeream...da nu in sensu ala..in sensu ca eu sunt 1..locurile 2 si 3 vi le dezbateti voi cum credeti de cuviinta...sau dupa marimea motoretei...hai ca am luat-o razna de tot ,ca asta e topicul de plimbari si ne bate Pedro..RAU!! macar il tinem up ,ca oricum altu nu mai e pe tgv. hai ura si la mess cu noi!!!

 

 

asteptaaaaaaaai replayu..te-am vazut talharule!!!!

BAU post-8528-1238586531_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAU post-8528-1238586531_thumb.jpg

 

 

de unde pot sa iau si eu batic d`asta... ca cel din poza... ca de cand caut... si la munte.. si la mare.. m`am uitat pe la gheretele alea unde vedeam ca au baticuri...si nu am gasit asa... deci... de unde pot lua si eu? ast rasp ! ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAU post-8528-1238586531_thumb.jpg

 

de unde pot sa iau si eu batic d`asta... ca cel din poza... ca de cand caut... si la munte.. si la mare.. m`am uitat pe la gheretele alea unde vedeam ca au baticuri...si nu am gasit asa... deci... de unde pot lua si eu? ast rasp !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

De Paste spre Valeni de Munte..am avut si soare si ploaie si gropi, dar a fost frumos!

post-8528-1240320360_thumb.jpg

post-8528-1240320397_thumb.jpg

post-8528-1240320439_thumb.jpg

post-8528-1240320480_thumb.jpg

post-8528-1240320506_thumb.jpg

post-8528-1240320540_thumb.jpg

post-8528-1240320562_thumb.jpg

post-8528-1240320578_thumb.jpg

post-8528-1240320600_thumb.jpg

post-8528-1240320751_thumb.jpg

post-8528-1240320815_thumb.jpg

post-8528-1240320860_thumb.jpg

post-8528-1240320893_thumb.jpg

post-8528-1240320977_thumb.jpg

post-8528-1240321001_thumb.jpg

post-8528-1240321030_thumb.jpg

post-8528-1240321056_thumb.jpg

post-8528-1240321082_thumb.jpg

post-8528-1240321131_thumb.jpg

post-8528-1240321147_thumb.jpg

post-8528-1240321180_thumb.jpg

post-8528-1240321200_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...