Sari la conținut

Seawolves Bikers Fest - Mamaia 2009


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Salutare;exoista vreo informatie in legatura cu pretul pe noapte la casute?am rezervarea facuta, dar nu stiu nika despre pretz.

 

 

Din cate stiam era 100 ron casuta cu 2 locuri sau 130 ron cea cu 3 locuri.

 

Deja se simte rasuflarea intrunirii in ceafa :cheers:

 

Le uram drum bun cu vant din spate si asfalt uscat celor ce vin spre noi. V-asteptam cu romu' la poarta, berile la rece si hamsiile la prajit :P

 

P.S.: Azi vin si hidrobicicletele :blink:. Banana e pe drum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce bine ca vin hidrobicicletele.... :P Se pare ca vom avea nevoie de ele pt. deplasare :cheers: Vremea, daca ne uitam azi, o sa fie urata.

 

dar ce bine este sa faci baie pe ploaie...

 

Aia'i ploaie?? Fii serios... mai tare te stropesti cand te duci la pisoar :blink:)

 

oricum... cea mai buna prognoza e aia de'o vezi cu okii tai deasupra capului :)

Stati linistiti... chiar daca se pisha nu o sa aiba vlaga. Oricum in campingu nostru nu se face noroi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect :)

poa"sa se joace dracii la robinete cat vor- noi tot venim sa le facem in ciuda nah! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna tare bine

O sa vin si eu

E pentru prima data, dar sunt sigur ca nu si pentru ultima :P

E departe Neamt-ul, dar nu foarte departe.

O sa reusesc eu cumva

:cheers:

 

Satu Mare e departe... Baia Mare e departe... Maramu'ul e departe... da' nici astea nu's foaaarte departe!

 

Neamtzu e tare'aproape... si'i si drumu bun :)

 

V-asteptam pe toti cu drag indiferent de unde veniti si despre ce vreti sa vorbiti. Avem ochi si urechi pentru fiecare :blink:

 

P.S.: Unul din concursurile pe care vi le pregatim: proba cu alcooltestul!... normal ca invinge cel de are alcoolemie mai mare... si bineinteles este in stare sa o si dovedeasca :) . Si sa vezi aici premiu!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiam era 100 ron casuta cu 2 locuri sau 130 ron cea cu 3 locuri.

 

Deja se simte rasuflarea intrunirii in ceafa :cheers:

 

Le uram drum bun cu vant din spate si asfalt uscat celor ce vin spre noi. V-asteptam cu romu' la poarta, berile la rece si hamsiile la prajit :P

 

P.S.: Azi vin si hidrobicicletele :blink:. Banana e pe drum :)

Inaltimea Ta, mii de multumiri ptr raspunsul cu privire la pretul casutelor. In privinta ploii, toti stim vorba "afara-i frig si ploua, ni se rupe-n teava-n doua". Noi tot venim; daca nu va tineti de faza cu romu, iese nashpa:il dam noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiam era 100 ron casuta cu 2 locuri sau 130 ron cea cu 3 locuri.

 

Deja se simte rasuflarea intrunirii in ceafa :cheers:

 

Le uram drum bun cu vant din spate si asfalt uscat celor ce vin spre noi. V-asteptam cu romu' la poarta, berile la rece si hamsiile la prajit :P

 

P.S.: Azi vin si hidrobicicletele :blink:. Banana e pe drum :)

Inaltimea Ta, mii de multumiri ptr raspunsul cu privire la pretul casutelor. In privinta ploii, toti stim vorba "afara-i frig si ploua, ni se rupe-n teava-n doua". Noi tot venim; daca nu va tineti de faza cu romu, iese nashpa:il dam noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza tare este ca la parada se pare ca vom fi insotiti de catre politie cu VN-uri de 900. Nu am reusit sa-i convingem sa se imbrace in piele si sa scoata sitele din esapamente, dar tot e bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MILICA Eu de acum ma inscriu la concursul cu alchool test-ul! Vreau sa iau premiul cel mare. Astept sa ne revedem la multe :) :D :drink:

Editat de dumistef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copilasi dragi..... daca (ipotetic vorbind), nu imi rezolv problema la carburatorul de imi plange cu lacrimi fara plumb, ma primiti cu conserva??

 

 

atata timp cat nu folosesti un TIR ca si conserva... te primim bucurosi :lol:

 

MILICA Eu de acum ma inscriu la concursul cu alchool test-ul! Vreau sa iau premiul cel mare. Astept sa ne revedem la multe :) :D :drink:

 

Nici nu'mi imaginam alt concurs pentru tine :)))). te'asteptam cu drag prietene!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai ramas o zi pana la desfrau. Rockkkkkkkkkkkkkkkk

nu trisa mai e o zi jumate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Prima adunare de plecare este vineri dimineata. La ora 10 ,cine doreste, este asteptat in prima parcare de pe A2 (cca 10 km de la intrarea pe autostrada).

A doua plecare in grup este la ora 16 tot acolo.

Sper sa ne strangem cat mai multi.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tariful acela de 25 de ron, e de motor, sau de persoana?

 

Intrucat baietii de la Seawolves sunt implicati pana peste cap in terminarea pregatirilor, o sa iti raspund eu: 25 RON / persoana.

 

Ne vedem maine, baieti! Puneti berea la rece!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata! Maine dimineata (aprox 8) plec catre Turist. Sper sa gasesc un loc umbros pentru cort! :)

 

Va doresc drum bun si distractie placuta!

 

Alles Gute!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare: pot lasa motorul acolo in siguranta, sambata noaptea si sa vin duminica sa-l iau? ca sa pot bea linistit ca omu'; ma cazez in constanta, de aia intreb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...