Sari la conținut

Exploring Prahova - 4 sau 5 aprilie


dezamagitoru
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pentru cei din bucuresti imi pare aiurea sa intram in ploiesti si sa orbecaim dimineata in oras sa gasim supermarketul respectiv. imi pare mai simplu sa ne vedem la sensul giratoriu spre valenii de munte sau chiar in fata la paula's... ca oricum trebuie s-o luam in directia respectiva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucurestenii se vor regrupa pentru la Lukoil la intrare in Ploiesti, sambata, 04.04.2009 intre 8:30-9:00, ca sa poata ajunge la Interex sa se regrupeze cu ploiestenii intre 9:00 - 9:30.

 

Sa nu uitati sa aduceti camere de luat vedenii si aparate de pozat!

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu,,,propun loc plecare din bucuresti la arteziana miorita, chiar langa institutul mina minivici, , de la sensul giratoriu casa presei libere (casa scanteii), spre directia ploiesti, prima intersectie cu sens giratoriu, inainte de benzinaria de sub pod baneasa,,,ce ziceti ?

? eu stiu unde este interex asa ca nu orbecaim prin ploiesti, pe onoarea mea,,,ideea este sa plecam in gasca din bucuresti, sa beneficiem de "siguranta in grup" , mai scapi de un radar, etcetc nu ca am fi noi mari vitezomani... ora 08 00 ca sa plecam la 08 15 ??

eu marius tel 0755197404 , id mess : arushajack@yahoo.com piccolino, ia si gps ul, ok ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu,,,propun loc plecare din bucuresti la arteziana miorita, chiar langa institutul mina minivici, , de la sensul giratoriu casa presei libere (casa scanteii), spre directia ploiesti, prima intersectie cu sens giratoriu, inainte de benzinaria de sub pod baneasa,,,ce ziceti ?

? eu stiu unde este interex asa ca nu orbecaim prin ploiesti, pe onoarea mea,,,ideea este sa plecam in gasca din bucuresti, sa beneficiem de "siguranta in grup" , mai scapi de un radar, etcetc nu ca am fi noi mari vitezomani... ora 08 00 ca sa plecam la 08 15 ??

eu marius tel 0755197404 , id mess : arushajack@yahoo.com piccolino, ia si gps ul, ok ?

 

Subscriu pentru grupul de la Fantana Miorita ora 8:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca finantele permit. vin si eu.

Doar ca benzinaria ar fi un punct mai bun de intalnire.

Eu oricum trebuie sa opresc sa fac plinul. Daca ma opresc la Miorita...dupa aia trebuie sa ma mai opresc intr-o benzinarie sa alimentez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucurestenii, se intalnesc sambata, ora aprox 7:45 - 8:00, fie la miorita fie la petrom ala de langa miorita, dupa care, in jurul orei 8:45 - 9:00, se vor regrupa (daca e neovoie) la lukoil la intrare in Ploiesti, dupa care se vor indrepta catre Interex. Acolo ii vor astepta ploiestenii.

 

Siguranta in grup (vorba magarusului) nu e deloc de neglijat. Si pe DN se merge superlejer in grup.

 

Aveti legatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic totusi sa ne intalnim la miorita (mina minovici), la 08 00 adunarea ca sa plecam la 08 15. Hai sa nu schimbam locul, poate unii au citit ieri mesajele si au ramas cu ideea intalnirii la miorita. Cine n-a bagat benzina, nici o problema, il asteptam sa bage de la petrom, 200 m mai incolo,,,ce ziceti , e bine ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos !!

Poate puneti si o harta sau un desfasurator cu traseul...ca io habar nu am pe unde am fost...am pierdut firul pe la Slanic :unsure:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, scuze de intarziere,,,

eu am creat o adresa de mail si am pus acolo pozele si filmuletele

adresa motoprahova@gmail.com si parola interexploiesti

calitatea este cam jalnica fiindca am montat camera mult prea jos si se vede mai mult asfaltul,,,dar imi cumpar suport de ghidon si ma revansez data viitoare. Deocamdata dati si voi cursorul inainte pana vedeti ceva interesant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...