Sari la conținut

Am nevoie sa imprumut un echipament urgent!


Bogat
 Share

Postări Recomandate

Salutare.Am nevoie imprumut pentru ziua de miercuri de echipament de motocicleta.Din cauza schimbarii legislatiei sunt obligat ca la examenul pentru categ A sa port intreg echipamentul.Casca si geaca am facut deja rost dar mai am nevoie de pantaloni, manusi si cizme.Cine poate face un gest pentru mine il rog sa ma contacteze pe adresa dante_rmg@yahoo.com.Precizez ca am inaltimea de 1.83, 90kg si port 44-45.Acest topic este valabil pentru cei ce locuiesc sau din intamplare se afla in Brasov sau Ploiesti!Multa bafta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asta ar fi trebuit sa-ti asigure instructorul. Nu este obligatoriu geaca, poti avea si vesta, manusi de orice fel, casca merge si cea de chopper fara probleme, pantalonii nu conteaza iar in picioare sa ai ghete sau bocanci nu adidasi... nu o sa`ti spuna nimeni nimic .... eu am dat examenul in adidasi si imbracat sport... si politistul nu a zis nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Am nevoie imprumut pentru ziua de miercuri de echipament de motocicleta.Din cauza schimbarii legislatiei sunt obligat ca la examenul pentru categ A sa port intreg echipamentul.Casca si geaca am facut deja rost dar mai am nevoie de pantaloni, manusi si cizme.Cine poate face un gest pentru mine il rog sa ma contacteze pe adresa dante_rmg@yahoo.com.Precizez ca am inaltimea de 1.83, 90kg si port 44-45.Acest topic este valabil pentru cei ce locuiesc sau din intamplare se afla in Brasov sau Ploiesti!Multa bafta tuturor!

rugaminte: posteaza si tu in alta parte, lasa acest spatiu sa fie pt ce a fost facut: pt actiunile caritabile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rugaminte: posteaza si tu in alta parte, lasa acest spatiu sa fie pt ce a fost facut: pt actiunile caritabile

Pai este pentru actiuni caritabile si sustinere...iar eu am nevoie de sustinere.Sper ca nu am gresit daca am postat aici.!Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar ai venit bah la cersit, nu te-ai saturat sa fi penibil mereu? stai cu p*la in mana pe forum si astepti sa ti se dea cum ai facut si aici

 

vrei sa te ajute asociatia umanitara, astepti mereu pomana, cum ai avut bani de scoala tre sa ai si de echipament, tre' sa te duci la munca pt asta, nu sa te vaiti ca n-ai chef sa muncesti ca esti student, cersetor ordinar ce esti!

 

daca te ducea capul ala intrai pe regionala brasov si rugai acolo sau te duceai fix la bikerii din brasov, tu probabil vrei sa le primesti si acasa prin curier rapid...

 

subforumul asta e pt ajutorarea oamenilor nevoiasi care nu se pot descurca singuri , nu pt lenesi !!!

Editat de guy.til
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar ai venit bah la cersit, nu te-ai saturat sa fi penibil mereu? stai cu p*la in mana pe forum si astepti sa ti se dea cum ai facut si aici

 

vrei sa te ajute asociatia umanitara, astepti mereu pomana, cum ai avut bani de scoala tre sa ai si de echipament, tre' sa te duci la munca pt asta, nu sa te vaiti ca n-ai chef sa muncesti ca esti student, cersetor ordinar ce esti!

 

daca te ducea capul ala intrai pe regionala brasov si rugai acolo sau te duceai fix la bikerii din brasov, tu probabil vrei sa le primesti si acasa prin curier rapid...

 

subforumul asta e pt ajutorarea oamenilor nevoiasi care nu se pot descurca singuri , nu pt lenesi !!!

 

:cheers: :bounce: :D

 

Am impresia ca o sa fie iarasi un topic foarte lung ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai este pentru actiuni caritabile si sustinere...iar eu am nevoie de sustinere.Sper ca nu am gresit daca am postat aici.!Bafta

pardon? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Am nevoie imprumut pentru ziua de miercuri de echipament de motocicleta.Din cauza schimbarii legislatiei sunt obligat ca la examenul pentru categ A sa port intreg echipamentul.Casca si geaca am facut deja rost dar mai am nevoie de pantaloni, manusi si cizme.Cine poate face un gest pentru mine il rog sa ma contacteze pe adresa dante_rmg@yahoo.com.Precizez ca am inaltimea de 1.83, 90kg si port 44-45.Acest topic este valabil pentru cei ce locuiesc sau din intamplare se afla in Brasov sau Ploiesti!Multa bafta tuturor!

 

Se pare ca lumea nu te-ai uitat asa repede precum probabil sperai :cheers: Lasand asta deoparte, am o intrebare simpla la care ai putea raspunde la fel de simplu si sincer. Tu LUCREZI ?? Daca da, nu te sfii, spune-mi salariul tau. Nu de alta,dar un MINIM de echipament, ieftin, eu zic ca iti poti lua cu 10-12 mil. Daca tu ai avea un hai sa zic minim 7 mil salariu, din iunie anu trecut pana acum , daca puneai 1 mil deoaprte , acum nu mai aveai probleme cu echipamentul. Bafta :bounce:

 

P.S. : NU te incadrezi la actiuni caritabile, trust me !

Editat de Seb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iuhu, sarac is back. ceva imi miroase a putred totusi. anul trecut avea 1.84m si 85kg, acum se lauda cu 1.83 si 90kg. cred ca nu merita ajutat, s-a ingrasat ca un porc intre timp, e clar ca o duce bine. in plus, e si pretentios, nu vrea decat toale de firma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e simplu, cele 5 kg in plus l-au cocosat 1 cm :cheers:

 

unii dintre noi poate renuntam la o friptura pt niste benzina, pt altii e mai simplu sa manance friptura si sa se vaite ca n-au bani

 

daca tot suntem la capitolul cersit si in subforumul de caritabile poate vi se face mila si de mine si imi donati 2 cauciucuri noi, un plin de benzina, niste manusi, ca ale mele s-au rupt;

 

din banii economisiti jur ca ma duc la intrunire la seawolves si ma distrez un weekend pe cinste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e simplu, cele 5 kg in plus l-au cocosat 1 cm :D

 

unii dintre noi poate renuntam la o friptura pt niste benzina, pt altii e mai simplu sa manance friptura si sa se vaite ca n-au bani

 

daca tot suntem la capitolul cersit si in subforumul de caritabile poate vi se face mila si de mine si imi donati 2 cauciucuri noi, un plin de benzina, niste manusi, ca ale mele s-au rupt;

 

din banii economisiti jur ca ma duc la intrunire la seawolves si ma distrez un weekend pe cinste

 

Sigur ca te putem ajuta. Uite,eu iti ofer niste manusi. Intr-adevar,nu mai sunt ca noi, dar sa stii ca nu sunt rupte decat in proportie de 20% si sunt aprope noi, n-au decat vreo 4 ani. Sunt manusile mele de bicicleta, dar pt un caz atat de disperat ca al tau,sigur ca ti le pot dona :bounce: Te pot ajuta si cu 2 cauciucuri,nicio problema,unu cu aroma de capsuni iar celalat de menta. Cu plinul de benzina sunt sigur ca se vor gasi binevoitori :cheers: Acum lasand gluma deoparte, suntem cam off-topic, facem bascalie pe topicul dl-ui Sarac.

post-39348-1238421999_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca te putem ajuta. Uite,eu iti ofer niste manusi. Intr-adevar,nu mai sunt ca noi, dar sa stii ca nu sunt rupte decat in proportie de 20% si sunt aprope noi, n-au decat vreo 4 ani. Sunt manusile mele de bicicleta, dar pt un caz atat de disperat ca al tau,sigur ca ti le pot dona :D Te pot ajuta si cu 2 cauciucuri,nicio problema,unu cu aroma de capsuni iar celalat de menta. Cu plinul de benzina sunt sigur ca se vor gasi binevoitori :bounce: Acum lasand gluma deoparte, suntem cam off-topic, facem bascalie pe topicul dl-ui Sarac.

 

 

:cheers: Esti True!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau dar nu pot accepta, vreau doar manusi noi noute dainese si cauciucurile sa aiba pietre swarovski, iar benzina sa fie adusa personal de seicul Abdul Hamed Ali Salam Pikant; nu veniti voi la mine cu toate saraciile, huoăăăă nesimtitilor care imi donati rapciuge !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca te putem ajuta. Uite,eu iti ofer niste manusi. Intr-adevar,nu mai sunt ca noi, dar sa stii ca nu sunt rupte decat in proportie de 20% si sunt aprope noi, n-au decat vreo 4 ani. Sunt manusile mele de bicicleta, dar pt un caz atat de disperat ca al tau,sigur ca ti le pot dona :bounce: Te pot ajuta si cu 2 cauciucuri,nicio problema,unu cu aroma de capsuni iar celalat de menta. Cu plinul de benzina sunt sigur ca se vor gasi binevoitori :cheers: Acum lasand gluma deoparte, suntem cam off-topic, facem bascalie pe topicul dl-ui Sarac.

 

 

 

Lasa ma pushtiu ca te ajut eo !! intra aici da un telefon !! si se rezolva!

1 buc casca shoei

1 buc combinezon alpinestar

1 buc cizme tot alpinestar sa mearga cu combinezonu

1 pereche manusi a*

 

faci lista si trimiti la baietzi acolo! iti dau ei cu cea mai mare placere!!!

 

 

 

si acum on topic!! Du`te bahh la munca!! nu mai cershii pe forum!! ..sau macar ia`ti o punga fugi in intersectzie ca ai mai mult succes!!!

 

altii nu au ce manca si tu te vaiti ca nu ai echipament !!!! uita-te la ninjotii din fata la ambasada chineza ca au murit de frig si de foame pana acum! de aia sa ne fie mila nu de tine!! ....

 

 

 

`ti`ai dreq de hahalere!!!

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau dar nu pot accepta, vreau doar manusi noi noute dainese si cauciucurile sa aiba pietre swarovski, iar benzina sa fie adusa personal de seicul Abdul Hamed Ali Salam Pikant; nu veniti voi la mine cu toate saraciile, huoăăăă nesimtitilor care imi donati rapciuge !!!

 

ingratule! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai as face caterinca de omul asta dar mi se face rau cand vad poza aia de la avatarul lui guy.til. frate, schimb-o te rog frumos ca nu pot sa citesc pe unde scrii tu :bounce: nici nu-mi dau seama ce draq e aia din poza. fata, baiat? nu pot sa ma uit :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai as face caterinca de omul asta dar mi se face rau cand vad poza aia de la avatarul lui guy.til. frate, schimb-o te rog frumos ca nu pot sa citesc pe unde scrii tu :D nici nu-mi dau seama ce draq e aia din poza. fata, baiat? nu pot sa ma uit :cheers:

 

bai sa stii ca fix dilema asta o am si eu vis a vis de avatarul lui. si mai e si ingrat pe deasupra. aveam niste manusi cu jvarovschi pa' degete, vroiam sa i le donez lui dar cred ca i le dau astuia de-a deschis topicul. ingrat, dom'le, un ingrat! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum ca s-a dus postul lui guy.til mai sus in pagina, am si eu pe-acasa niste sosete racing din material textil 100% sintetic. is pietrificate de la purtat si poti sa-i zici politaiului ca au protectii complete din material organic reciclabil pentru laba piciorului. poate iti da si puncte in plus ca esti eco-friendly :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...