Sari la conținut

Am nevoie sa imprumut un echipament urgent!


Bogat
 Share

Postări Recomandate

hai ba , ce aveti cu mine, toata lumea se ia de fata mea :cheers: sunt si eu trendy, emo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai ba , ce aveti cu mine, toata lumea se ia de fata mea :bounce: sunt si eu trendy, emo...

 

 

si cersesti manusi? nerusinatule trendy wannabe :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai sarac, daca tot n-ai bani si esti student, du-te la videochat tata, iti bagi degetul in rozeta si iei un ban cinstit, nu te vede nimeni din romania, deci poti mai tarziu sa intri si in politica !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti ma omu' nu l-a cerut de pomana, a zis ca ar avea nevoie de unul imprumut de la cineva care sta in zona.nu vrea sau nu poate nimeni sa i-l imprumute nu e probl dar nu cred ca are rost sa prelungim topicul aiurea cu jigniri

Editat de stancu5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum, bă, să ceri 150 lei pentru un schimb de ulei? Ai înnebunit de tot? Poate cu tot cu ulei 150 lei!!! În condițiile in care e 50 lei ora la un service bun... Ăi-a luat Dumnezeu mințile!! :cheers:

Editat de mirci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...miercuri (adica maine)o sa plec din buc spre brasov si cred ca o iau pe ploiesti. pot sa iti aduc eu cizmele si pantalonii mei vechi,sunt mai inalt putin , probiker amandoua. manusile sunt cafe racer,dar pe-alea nu pot sa ti le las decat cateva ore. zi unde ne intalnim si al ce ora!!

ps: ce motor ai? echipamentul este touring

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora actuala cred ca plange pitit sub pat si planuieste cum sa arda serverul ce tine site-ul asta! :cheers:

 

ai grija ca echipamentul pe care il oferi sa nu fie deteriorat, ca el nu poarta orice, este un om cu prințipii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre.... io am incercat..din cate zisesi tu chiar e cam de dimineata pentru mine... dar sfatul meu, mai bine blugi decat pantaloni de trening... plm ...iti urez bafta! acu vazui si celalalt topic al tau... jale nene...rad de 20 de minute. ura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca asta e tare. io ma gandeam sa ajut om care are nevoie si... ciudat nu e chiar asa. in profil scrie ca ai permis din 2008,apoi zici ca nu esti incepator, acu zici ca dai examen. unde e adevarul? macar din principiu si macar mie mi-l datorezi(sau nu). maine o sa fac un efort si sa ajung in ploiesti la astra... dar nu mai car echipamentul dupa mine..doar de curiozitate asa. astept replay aci ca e mai distractiv decat pe pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JENIBIL Domnilor, JENIBIL! ....

 

Evident Domnul SARAC.

Hai sa mai intindem acest topic macar pe 200-300 de pagini.

 

Salutare.Am nevoie imprumut pentru ziua de miercuri de echipament de motocicleta.Din cauza schimbarii legislatiei sunt obligat ca la examenul pentru categ A sa port intreg echipamentul.Casca si geaca am facut deja rost dar mai am nevoie de pantaloni, manusi si cizme.Cine poate face un gest pentru mine il rog sa ma contacteze pe adresa dante_rmg@yahoo.com.Precizez ca am inaltimea de 1.83, 90kg si port 44-45.Acest topic este valabil pentru cei ce locuiesc sau din intamplare se afla in Brasov sau Ploiesti!Multa bafta tuturor!

 

 

am de imprumutat niste ciorapi si chilotii de enduro ( aia pe care nu-i spal, ca-mi poarta noroc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti simpatici de prosti!

ba nu ti-e rushine?

mars de aici,chiar ti-am luat apararea 2-3 posturi mai sus dar esti penibil.

ce cacao cauti aici in primul rand si cum dracu faci tu pe toata lumea proasta??????

esti dde cacao.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma vreau si eu ceva, un echipament ca de asta m-am saturat :D :rock:

si ma si un motor daca se poate ca las schimba :crack:

 

 

problema e ca unu is asa de prosti ca nici nu tr sa-i cautii :kick:

propunere:

in loc de- casca ia o oala de bucatarie

- manusile iale alea de iarna

-bocanci cerseste pe la armata

- pantaloni fura o pereche

-cotiere fale din tabla ca te tin o viata :D

 

munceste si cumaparatii

ca fiecare am muncit nu ma cesit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti simpatici de prosti!

 

bai caras :D nu stiu care e mai simpatic, dar tu clar esti un om de nimic; ai vazut ca nu ti-a iesit pasenta si o dai in metafore ieftine ca tine; munca nu e boala si nici nu e contagioasa, ia incearc-o si tu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator mariion
Salutare.Am nevoie imprumut pentru ziua de miercuri de echipament de motocicleta.Din cauza schimbarii legislatiei sunt obligat ca la examenul pentru categ A sa port intreg echipamentul.Casca si geaca am facut deja rost dar mai am nevoie de pantaloni, manusi si cizme.Cine poate face un gest pentru mine il rog sa ma contacteze pe adresa dante_rmg@yahoo.com.Precizez ca am inaltimea de 1.83, 90kg si port 44-45.Acest topic este valabil pentru cei ce locuiesc sau din intamplare se afla in Brasov sau Ploiesti!Multa bafta tuturor!

Salut!

Te pot ajuta cu o pereche de chiloti tanga, masculini, cu protectie in fata, de kevlar.

Problema este ca sunt pentru marimea "king size" sau "the king of xxxxxxxxxxxl", deoarece au fost purtati de mine. Nu sunt foarte uzati, deoarece mi-au intrat la apa dupa prima spalare si nu ma mai incap. Daca nu esti foarte bine dotat, nu cred ca iti vin, dar, ii poti incerca. Mentionez ca sunt intr-o stare foarte buna, deoarece nu i-am purtat decat de 2 ori. Prima data o luna si a doua o saptamana, dupa ce i-am spalat in rau, cu sapun de casa, deoarece ma strangeau rau tare si incepuse sa ma si manance.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi place munca......urasc s a ma trezesc dimineatza ...da bani din cer nu-mi pica.....app am inceput scoala de moto de curand si am si yo nevoie de un echipament full care sa se asorteze cu o hayabusa galbena ....dortorii sa lase mesaj ......scuzatii greselile gramaticale alcoolul este de vina:P bafta si astept ofertele voastre....psss : accept si donatii moto dar numai dupa anul 2006 sa fie un ss si neaparat peste 130 de magari:P bafta..............

Ls: Decat sa cersesc mai bine dau la cap:)

Editat de Tytto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...