Sari la conținut

Am nevoie sa imprumut un echipament urgent!


Bogat
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

arbeit macht frei :D

 

arbeit macht fraieri ;')

 

Cine imi doneaza si mie 11000 de euroi sa imi iau un B-king?promit ca ii inapoiez euroi cu euroi =)) =)) =))

 

eu nu's mofturos ... imi ajung 3000, din care imi iau motor, dau si pentru scoala si-mi platesc si datoriile ... cu 11000 fac minuni si cu putin noroc bogat pe cel care mii da :crack:. Oricum, promit sa-i dau inapoi cand o da astia drumul la credite :D

 

bai sarac, daca tot n-ai bani si esti student, du-te la videochat tata, iti bagi degetul in rozeta si iei un ban cinstit, nu te vede nimeni din romania, deci poti mai tarziu sa intri si in politica !

ha ha ha :rock: ... cat de inocent esti :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intamplator am dat si eu peste topicul asta si peste inca unul... Sarac asta e de coma... pun pariu ca e ceva baiat din ala cu shmekerie multa, in trening si slapi cu "n-ai baiatu o tzigare?"; dar pe forum vrea sa para sincer si inocent.

 

Inca un pic si ajunge politician, ca nici alesii neamului nu-s mai breji, oricum :D BAFTA!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va trageti la xerox reply-urile.Chiar nu va dati seama ca sunteti si voi la fel de penibili cum sunt eu pentru voi?

 

 

 

P.S: Am luat examenul...sa moara dusmanii:)))) replica de manelar pe care vi-l imaginati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va trageti la xerox reply-urile.Chiar nu va dati seama ca sunteti si voi la fel de penibili cum sunt eu pentru voi?

 

 

 

P.S: Am luat examenul...sa moara dusmanii:)))) replica de manelar pe care vi-l imaginati

:D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topicul sa zic e foarte amuzant, sper ca e facut la caterinca, daca nu am o recomandare pentru initiatorul topicului(de fapt doua):

- http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/m..._renascuta.html

- si pana apare acest minunat vehicul deschiderea unui nou topic in care sa ceara donarea unei motociclete.

ps: si eu sunt incepator si prefer sa stau sa strang bani din salariu pentru a imi lua motor sau echipament, chit ca pierd sezonul asta, in viata nu poti sa la ai pe toate(cel putin NU fara munca).

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De astazi topicul nu isi mai are sens.Am rugamintea ca cei care simt nevoia sa ma jigneasca sa se abtina.Constat ca cel mai usor e sa jignesti pe cineva nicidecum sa il intelegi sau sa ii spui o vorba buna.Raman in continuare cu un gust amar vizavi de notiunea de comunitate(grup de oameni cu interese,credinte sau norme de viata comune) in ceea ce va priveste!

Si eu imi doresc acelasi lucru ca si voi.. o viata plina de libertate pe doua roti si credinta mea este ca prin diverse mijloace voi ajunge la ceea ce imi doresc.Comunitatea voastra( din care ma exculd total) nu mi-a oferit nimic..ma refer macar un sprijin moral, un gand bun, o incurajare, daca nu sprijinul material pe care am facut greseala sa il cer.

Imi cer scuze pe cei care i-am jignit dar am fost foarte nervos zilele astea iar replicile voastre nu au putut decat sa ma enerveze si mai tare.Succes tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De astazi topicul nu isi mai are sens.Am rugamintea ca cei care simt nevoia sa ma jigneasca sa se abtina.Constat ca cel mai usor e sa jignesti pe cineva nicidecum sa il intelegi sau sa ii spui o vorba buna.Raman in continuare cu un gust amar vizavi de notiunea de comunitate(grup de oameni cu interese,credinte sau norme de viata comune) in ceea ce va priveste!

Si eu imi doresc acelasi lucru ca si voi.. o viata plina de libertate pe doua roti si credinta mea este ca prin diverse mijloace voi ajunge la ceea ce imi doresc.Comunitatea voastra( din care ma exculd total) nu mi-a oferit nimic..ma refer macar un sprijin moral, un gand bun, o incurajare, daca nu sprijinul material pe care am facut greseala sa il cer.

Imi cer scuze pe cei care i-am jignit dar am fost foarte nervos zilele astea iar replicile voastre nu au putut decat sa ma enerveze si mai tare.Succes tuturor!

 

Gea ma , tigane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am dat si l-am luat...am postat asta mai devreme.Bafta!

si cu cele variante cum e ??? Ca ziceai in topicul celalalt ca esti motociclist cu experienta iar la profil scria ca ai permis din 2008 ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate are si permis, dar ce strica un echipament in plus :blink:

ce sa gandit ca uni is mai prosti,

noi suntem frati :unsure: intre noi moptocicliti nu suntem frati cu cersetorii sau ai vazut vreun cersetor pe motocicleta :blink:

sa ai parte de asfalt uscat si lasate de cersit (DUTE LA MUNCA)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 years later...

Buna,

    Oferim o gamă largă de servicii financiare, care includ: Planificare de afaceri, Finanțe comerciale și de dezvoltare, Proprietăți și credite ipotecare, Împrumuturi de consolidare a creanțelor, Împrumuturi pentru afaceri, împrumuturi private, Refinanțare la domiciliu, Împrumuturi hoteliere împrumuturi pentru studenți cu dobândă scăzută la 2%. Vă rugăm să ne contactați pentru a vă împrumuta în condiții de împrumut sigur și nesigur Solicitanții interesați ar trebui să ne contacteze prin e-mail: jeromeburchael91@gmail.com

WhatsApp: +12149748303
Cu stimă
Domnul Jerome Burchael Companie de împrumut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...