Sari la conținut

Rusinica Pentru Honda !


Makalu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D Motociclete cu look asemanator... ar trebui sa ne mire. La automobile se practica de mult.... asa ca nu vad de ce nu ar incepe si astia cu motoarele. Primul pas a fost facut Suzuki-Kawasaki (Kawazuki.... i think) asa urmeaza replica.Cit despre bhairava incep sa cred ca isca polemici de dragul ratingului. :P whachaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Bieti, din pacate pt. voi eu sunt fan Yamaha si ca vreti sau nu de la anu Yamaha ia numaru unu in lume, se va pisa e toti. Baclava, apropo, numai belii ochii in afara si numai zice tu ca Yamaha e pe 3-4, de la anu o sa fie pe 1 si pe circuit si pe strada. Uita-te in Romania si vezi ce motocicleta a castigat campionatu la noi. Dar defapt mai invata si tu cate ceva despre motocicletele astea nervoase si pana una alta du-te la Coltu comunistelor ca acolo e de tine.

V-Twin, e valabil si pt. tine, cand mai cresti un pic, atunci sa vi sa stam de vorba.

 

cat despre cine sau unde are dreptul sa comenteze...

oricine isi poate da cu parerea iau mister B nu cred ca chiar pe dinafara cum sustii tu

Tu cine te crezi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma conteaza rezultatul... honda e in frunte deocamdata... dar sa vedem acum, ca nu il mai au pe Rossi ce o sa faca?!...

 

pai ce legatura are RCV211 cu CBR-ul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

 

Se zvoneste ca Ion Iliescu presedintele Romaniei ar fi homosexual. Cica s-a luat dupa premierul Adrian Nastase.

 

Se mai zvoneste ca Ducati ar fi copiat cadrul de la Mobra, dar si ca Renault ar fi fost facut dupa Dacia si nu invers.

 

Ce parere aveti despre asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde si ce e copiat??????

nu sunt eu fan honda (chiar imi place mai mult yamaha) dar nici nu dam cu bata in balta

nici designul nu mi se pare chiar asemanator

si oricum cei de la honda au toba sub sa de la 600 rr... 2003 (deci proiectul e mai vechi)

iar daca sa o luam altfel in moto GP Yamaha nu are toba sub sa dar Honda are

etc etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, intr-adevar, cine stie cunoaste. si cine cunoaste stie. asta este esenta intelepciunii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ssunt totusi cateva detalii destul de majore daca e sa o luam asa dar stiu numai cei care cunosc ... nu cei care le admira si isi dau cu parerea ...

:P :( :) :) :) , nea maka cred ca este pilot de teste ptr marile marci mondiale :( :( :( :) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ssunt totusi cateva detalii destul de majore daca e sa o luam asa dar stiu numai cei care cunosc ... nu cei care le admira si isi dau cu parerea ...

care sunt acelea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mercy Smokey!

 

draga makalule zine si noua, ilumineaza-ne

 

sustine-ti afirmatiile cu fapte si nu cu pareri nefondate.

 

care ar fi acele asemanari ?

 

ca despre motor nu poate fi vorba, cadrul am vazut ca e total diferit, suspensia la fel....

daca vorbim de design, e cu totul altceva aici chiar sunt pareri subiective si putem discuta de asemanari.

 

@Smokey dupa ce raspunde makalu poti sa il inchizi la loc

 

mercy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...