Jump to content

Repsol,Bucu,Aleck & CO

RaitaMC
 Share

Recommended Posts

daca tot va place sa va "impungeti" ,as vrea sa va dedic acest topic,sa fie numai al vostru si sa nu va deranjeze nimeni din conversatile voastre imporortante

bagati mare

• Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca tot va place sa va "impungeti" ,as vrea sa va dedic acest topic,sa fie numai al vostru si sa nu va deranjeze nimeni din conversatile voastre imporortante

bagati mare

amu ce ai cu noi?

dc te uiti bine in ultima vreme altii fac dar de ei nu zici nika

am facut si noi o gluma cu bun gust, nu ca altii cu 100 de conturi, si ne sari amu n cap

dar sicer nu esti korect, dar no....

si nu tb sa creezi topic nou era topic pentru asta creat de foarte mult timp' discutii.....'

MULTUMIM MULT

nu va mai deranjam

Edited by alexanderraz

amu ce ai cu noi?

dc te uiti bine in ultima vreme altii fac dar de ei nu zici nika

am facut si noi o gluma cu bun gust, nu ca altii cu 100 de conturi, si ne sari amu n cap

dar sicer nu esti korect, dar no....

si nu tb sa creezi topic nou era topic pentru asta creat de foarte mult timp' discutii.....'

MULTUMIM MULT

nu va mai deranjam

n-am nimik cu voi personal,oricine era,procedam la fel,nu ma deranjeaza deloc ce scrieti sau ca va intepati intre voi ci singuru lucru care ma deranjeaza ii ca nu va ajunge un topic cel cu discutii ci voi postati in toate si in cele mai importante cu poze,iesiri,prezentari etc si daca vrei sa cauti ceva intr-un topic anume trebe sa dai 3 pagini cu povesti aiurea ca sa ajungi la subiectul care te intereseaza

oricum va asigur ca aici n-o sa va deranjez sau sa va intrerup,probabil nici n-o sa deschid topicu,da imi pare rau ca pe asfalt ridem si glumim,bem cafele sucuri si aici ne intepam unu pe altu`

asta e

de exemlu te rog uita te la poze cine comenteaza fr sa puna poze

si apropo eu cu alek l am facut numai pentru poze si toata lumea o comentat la poze si e si normal ce vrei amu sa se uite la poza si sa mearga sa comenteze pe discutii si sa scrie "vezi poza de la topicul...pagina....postul..."

???

Bah! Adica BAH! Voi ati luat-o pe ulei rau de tot! Ce pelemeu, chiar numa' noi ne stim impunge? Si daca tot o facem cred ca mai zambesc si altii, nu numa' noi... si daca tot o facem, nu cred ca o facem cu substraturi si frustari, la fel de bine o facem si la cafele, plimbari. Nu doar pe la spate (cum stiu unii)! Eu am fost si sunt deschis la orice fel de discutie-provocare, cu oricine, si cine ma cunoaste stie ca nu vb aiurea. Daca v-ati facut alta impresie, astept provocarea si argumentele voastre cum ca ash abera! :rolleyes: In fine, la mai mare si la cat mai multe impunsaturi, mie cel putin imi trece mult mai repede timpul mort de la servici in felul asta! :laugh:

de exemlu te rog uita te la poze cine comenteaza fr sa puna poze

si apropo eu cu alek l am facut numai pentru poze si toata lumea o comentat la poze si e si normal ce vrei amu sa se uite la poza si sa mearga sa comenteze pe discutii si sa scrie "vezi poza de la topicul...pagina....postul..."

???

Si asta ar fi doar un argument pro OT-urilor...;)

Si-a tras Gixxer forum ;) ? Hai sa mergem sa facem anti-reclama Honda :rolleyes:

LE:

Va dau report la toti !!!111oneone

Pt. ca pot!!!

:laugh:

ai grija ca la gixx pe forum mare parte s hondisti ;)

nu te vad bine

Edited by alexanderraz

Eu intru in acel "co" sau :laugh: ? :rolleyes:

Eu zic ca da. Cu cea mai mare placere... pt ca se pare ca detii o doza de umor mult mai mare decat unii de pe aici! ;)

Post ...asa A'n pulea :laugh: oricum nu vreau si NU am cum sa il ajung pe Repsol ;)

Da macar il tachinez asa cum mo tachinat el in toate topicurile :rolleyes:

Oricum citind in spate 2377 de posturi pot spune ca a mai evoluat(maturizat) si nu mai pune botu la orice chiftea.

Edited by stefanbh

...& CO ? :laugh:

"AND COMPANY"

:rolleyes: sar`mna!

:D ;)

Post ...asa A'n pulea oricum nu vreau si NU am cum sa il ajung pe Repsol

Da macar il tachinez asa cum mo tachinat el in toate topicurile

Oricum citind in spate 2377 de posturi pot spune ca a mai evoluat(maturizat) si nu mai pune botu la orice chiftea.

Aia da! Amu' il mai lauzi? ;)

VA ROG INAFARA DE CEI MENTIONATI SA NU VA BAGATI IN TOPICU ASTA ....

manu poti sa ma tachinezi sa`mi faci ce vrei k mi indiferent ,,, va ignor de mult pe cativa aci pe forum... face to face alta treaba acolo va si dau doua dak comentati

LOL

nu tzuca fata k te parasc :laugh:))

ALL HELL REPSOLICAAAA ALL HELL REPSOLICA

CARE NE POATE FACE SI UN FORUM NUMA PT NOI 3 si poate inca cativa ;)))

Gixxxer? :rolleyes:

urat s a degenerat de la topicul asta (samanta de scandal)

fain topic :rolleyes:

macar toata lumea o fost activa, l a scos pe luci din barlog, au aparut useri noi, rivalitati noi .......

fain :laugh:

felicitari

PS: a meritat???

Bah mai slabiti dracului forumul asta....intra omu si el de plictiseala sa ma citeasca si el ceva si ce vede.......ma tot repet......aberatiile voastre obosite...bah este celalalt forum este telefon sunt atatea..ce naiba?ma doare la banana oricum numa am vrut sa par mai destept:))))

deci din cauza ta ma acuza toti

fu buna

Accepta`mi scuzele umile si disconfortul creat :rolleyes:

am vazut k e loc de caterinca si am vrut sa sar si eu la jugulara lu` aleck :laugh:

Friends? ;)

Edited by Ooops

Accepta`mi scuzele umile si disconfortul creat :rolleyes:

am vazut k e loc de caterinca si am vrut sa sar si eu la jugulara lu` aleck :laugh:

Friends? ;)

bineinteles

;)

:laugh: si promit sa aduc zahar de acum inainte, poate mi se iarta pacatul de tot :rolleyes:

nu mere asa usor doar cu zahar, tb sa speli canile inainte de plecare ;)