Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Deje te am in lista mea de motoristi care incet incet e mai mare decit lista de FRIENDS ce o am in messenger.....lasa ca e bine citi mai multi si cit mai uniti ce nu se dau raniti....ca vara vine vine incetut....numa cind e de iesit undeva toti avem alte drumuri din pacate .....asa ca sper sa ne gasim citiva iubitori de iarba verde si de excursii si de gasca si de toate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sper ca pana se face timp frumos sa ma recuperez.Am facut pe grozavu la schii si trebuie sa intru la cutit.Numai sa se elibereze un pat la ortopedie. Sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca pana se face timp frumos sa ma recuperez.Am facut pe grozavu la schii si trebuie sa intru la cutit.Numai sa se elibereze un pat la ortopedie. Sa auzim de bine!

 

 

:banana: :D In tot raul...si un bine...avem mai mult timp ptr. :) si pana la vara o sa fi ca unu , nou (tanar) :D . Sa speram ca nu ajungi la cutit...

 

 

P.S. -batran si nelinistit :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut wave.gif la toata lumea sunt nou pe 2 roti am un aprilia rs 50 bicicleta pe langa ce avetzi voi da la varsta mea altceva nu pot conduce dar exista un inceput in toate! am si yo o intrebare de unde as putea sa imi cumpar o geaca cu protecti mai ieftina (din piele dar nu neaparat) multumesc anticipat daca are cineva ma pote gasi pe the_doctor_rs46@yahoo.com sau 0749018906 wave.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: :D In tot raul...si un bine...avem mai mult timp ptr. :) si pana la vara o sa fi ca unu , nou (tanar) :D . Sa speram ca nu ajungi la cutit...

 

 

P.S. -batran si nelinistit :blbl: k:

 

Ma drace tu monteaza-ti cazanu la loc cum a fost ca eu ma fac mai repede apt de duca ca si tine.Sa rezerv locuri mai bune ptr Cluj la camping sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma drace tu monteaza-ti cazanu la loc cum a fost ca eu ma fac mai repede apt de duca ca si tine.Sa rezerv locuri mai bune ptr Cluj la camping sau nu?

 

 

:)

 

 

 

 

Normal ... langa , cortu cu muzica house :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

 

 

 

Normal ... langa , cortu cu muzica house :crack:

...si eu vreau acolo!... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si eu vreau acolo!... :lol:

 

Pai Floriane ia fa tu bine si anu asta vino cu cortul de sambata nu asa in viteza numai si sa stai la hoteluri...iti tinem loc langa cortul house! :crack:

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Floriane ia fa tu bine si anu asta vino cu cortul de sambata nu asa in viteza numai si sa stai la hoteluri...iti tinem loc langa cortul house! :crack:

...asa a fost modelul atunci!...nu am avut nimic la mine, nu am fost cu motorul asa ca...asta e!...dar am stat toata noaptea acolo la cortul ala si pe voi nu v-am vazut pe acolo!.. :crack:

...hai sa va zic ceva!...anu asta nu cred ca va mai fi cu muzica house, au fost discutii aprinse in cluj despre utilitatea divizarii zonale pe motive muzicale si au fost o gramada de rock-eri care au sarit de c-r in sus ca i-a deranjat "zgomotul" produs de cortul respectiv!...prin urmare, daca vreti sa fiti altfel decit restul lumii pe acolo sa o faceti acasa la voi!...asta e concluzia la care s-a ajuns!... :lol: ..rock rulles!..

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...asa a fost modelul atunci!...nu am avut nimic la mine, nu am fost cu motorul asa ca...asta e!...dar am stat toata noaptea acolo la cortul ala si pe voi nu v-am vazut pe acolo!.. :crack:

...hai sa va zic ceva!...anu asta nu cred ca va mai fi cu muzica house, au fost discutii aprinse in cluj despre utilitatea divizarii zonale pe motive muzicale si au fost o gramada de rock-eri care au sarit de c-r in sus ca i-a deranjat "zgomotul" produs de cortul respectiv!...prin urmare, daca vreti sa fiti altfel decit restul lumii pe acolo sa o faceti acasa la voi!...asta e concluzia la care s-a ajuns!... :lol: ..rock rulles!..

 

La naiba,in fond mie m-i se rupe ce fel de muzica e.Oricum motivul ptr care nu m-ai vazut acolo eram absent motivat.Danut stie de ce dupa o anumita ora m-am bagat la cort si nu am mai iesit pana dimineata.Ai auzit ceva noaptea Dany?Asa-i ca numai muzica house?Revenind la ce ai spus tu imi place doar sa privesc mobrele,oamenii ,apucaturile unora,criminalii de motoare...etc.Privesc si nu ma mai mira nimic.Asa ca pot duce si pune ce muzica vor ei,exclus manele ca atunci imi fac bagaju si plec.Oricum drumul si plimbarea e placerea noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La naiba,in fond mie m-i se rupe ce fel de muzica e.Oricum motivul ptr care nu m-ai vazut acolo eram absent motivat.Danut stie de ce dupa o anumita ora m-am bagat la cort si nu am mai iesit pana dimineata.Ai auzit ceva noaptea Dany?Asa-i ca numai muzica house?Revenind la ce ai spus tu imi place doar sa privesc mobrele,oamenii ,apucaturile unora,criminalii de motoare...etc.Privesc si nu ma mai mira nimic.Asa ca pot duce si pune ce muzica vor ei,exclus manele ca atunci imi fac bagaju si plec.Oricum drumul si plimbarea e placerea noastra.

 

 

:lol: manele...sigur nu o sa fie. Muzica rock ... ok. Ideea este sa-mi termin eu ace-ul , pana atunci :crack: . Ma mai bate un gand pentru vara asta... Roma-Vatican

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: manele...sigur nu o sa fie. Muzica rock ... ok. Ideea este sa-mi termin eu ace-ul , pana atunci :crack: . Ma mai bate un gand pentru vara asta... Roma-Vatican
:crack:

Ce naiba ai facut la mobra mah? Si ce sa cauti tu la Vatican sa pupi la Papa inelul? Impacheteaza la loc cazanu ca nu te vaz bine...Spor sa ai.Mai vedem ce rute facem noi,oricum una afara tre sa punem la cale!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

Ce naiba ai facut la mobra mah? Si ce sa cauti tu la Vatican sa pupi la Papa inelul? Impacheteaza la loc cazanu ca nu te vaz bine...Spor sa ai.Mai vedem ce rute facem noi,oricum una afara tre sa punem la cale!

 

 

Pai eu ce ziceam? Si pe , papa ... lasa-l in pace , are cine sa-i pupe inelu. Eu vreau sa vad Vaticanu , sa ma , cultiv... :crack:  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau ..... sa ma , cultiv...

Probabil ca sambata asta o sa cultivi o ciorba de burta facuta de colega ta de serviciu

Sa vii si cu colega ta de apartament

Chip in taci

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu ce ziceam? Si pe , papa ... lasa-l in pace , are cine sa-i pupe inelu. Eu vreau sa vad Vaticanu , sa ma , cultiv... :lol:

 

Cultiva-te si tu ca oltenii...dormi pe aratura,iesi mai ieftin :crack: ....Cat e portia aia de ciorba zici Nicule? Vezi ca mai are Mariana niste oale pe la mine de cand ne-am despartit...de revelion.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cultiva-te si tu ca oltenii...dormi pe aratura,iesi mai ieftin :D ....Cat e portia aia de ciorba zici Nicule? Vezi ca mai are Mariana niste oale pe la mine de cand ne-am despartit...de revelion.

 

 

Am incercat sa ma cultiv pe aratura... si chiar la olteni , da , nu mi-a placut... nici mie , nici la motor si 100% nici la pasager :crack:

Asta se intampla cand ratezi iesirea de pe autostrada ... In momentele alea ma gandeam la Transalpu lu Nicu :P

 

incearca cu google earth,

e mai rapid si gratis :lol:

 

 

:crack: da...da poti sa iei virusi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PROBABIL ?? ... PROBABIL !!!?

Na bine, m-ai convins

Precis, nu poate. Maine se insereaza ingredientele si sambata aduci vinul ala rosu sec

A zis colega ta ca dupa ora 13

Call me (adica"col mi")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...