Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In 30-45 de min plec in plimbare pana la timi

care vrea sa vina e binevenit

14:15 la petrom(iesirea spre tm)

 

mersi pt ziua de ieri cand mi-ai salvat lantu' impreuna cu baietii de la moto extreme

bem niste beri la prima intrunire la care ne vdm

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi pt ziua de ieri cand mi-ai salvat lantu' impreuna cu baietii de la moto extreme

bem niste beri la prima intrunire la care ne vdm

numai bine!

 

nu ai de ce man, oricand..

bem ca doar o viata avem :kiss:

 

numa bine si rau la nime

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 30-45 de min plec in plimbare pana la timi

care vrea sa vina e binevenit

14:15 la petrom(iesirea spre tm)

Daca vrei sa vina mai multi spune si tu cu o zi inainte sau cel putin cu cateva ore, sau in cel mai scump caz da un telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata am fost la Hunedoara la CRASH BAR la Achim, pozele spun totul POZELE AICI

am ramas in urma ca va-ti cam grabit,dar am fost sunat probleme acasa si a trebuit sa ma intorc.,imi pare rau dar eu nu circul asa (cu peste 120),prefer sa raman intreg,las ca dau eu R.I.P uri,dati voi gaz.ma bucur ca vati distrat :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 subiecte:

 

Baietii cu experienta in domeniu...!!!!.... cei care au avut fracturi, operatii..cicatrice.... ce imi propuneti sa-mi ramana cicatricea cat mai mica.. ca-i tare urata acuma... aveti ceva reteta? :kiss:

 

si

 

Pt cei care nu au unde sa-si tina motorul iarna... am un garaj in zona Intim.... mai incap vreo 2-3 motoare linistit... daca-i interesat careva, va primesc cu cea mai mare placere.... sa-mi trimiteti PM.. :P

 

Va pup :P

Editat de Hondita500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 subiecte:

 

Baietii cu experienta in domeniu...!!!!.... cei care au avut fracturi, operatii..cicatrice.... ce imi propuneti sa-mi ramana cicatricea cat mai mica.. ca-i tare urata acuma... aveti ceva reteta? :laug

 

Va pup :kiss:

 

Nu mai stiu unde am vaz./ auzit de ceva crema pentru asta, dar exista sigur.Vezi la farmacii, sau la astea naturiste intreaba daca au produse de la RADIX SRL - la stia am io pe cineva si putem cumpara la pret ok (cu adaos f.mic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-am vazut cand mergeati sambata spre DEVA..eu veneam de la meci de la deva..am fost la DEVA-UTA :kiss:) evident cu masina .

 

interesanta oferta cu locul de garaj pt motor...oare e pt toata lumea oferta ??:P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zona Intim.... mai incap vreo 2-3 motoare linistit...

In zona intim` MAI incap vreo 2-3 motoare linistit ? :P :kiss:

 

:P

 

Scuze de offtopic , dar suna bine ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 subiecte:

 

Baietii cu experienta in domeniu...!!!!.... cei care au avut fracturi, operatii..cicatrice.... ce imi propuneti sa-mi ramana cicatricea cat mai mica.. ca-i tare urata acuma... aveti ceva reteta? :kiss:

jupoi pielea de pe cineva si o lipesti peste :P , glumesc, cum a zis si Papa, sunt creme de regenerare a pielii, de exemplu crema cu propolis, sau e foarte bun chiar si unguentul cu galbenele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...