Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

nu vom fi, defapt nu mai suntem de mult, prietenii adevarat au ramas, restu s-au dus diverse motive( nu mai are rostul sa le comentam aici ) stiu ei fiecare in parte.

 

daca esti contra mea atunci de ce cand ma vezi in oras vi si te bagi in seama cu mine si cu prietenii mei, poate ai treaba si te retinem, taicato stie cum circuli tu cu motoru? daca il mai testezi mult sa vezi daca se ridica pe o roata s-ar putea ca sezonul ce vine sa iti cumperi un kit nou de lant si ceva ulei in telescoapele din fata :rolleyes:

hai lasa-ma cu sfaturile tale de mentenata, e problema mea daca ma ridic intr-o roata si daca imi schimb lantul,o fac pe banii mei, si daca m-am oprit ca era andy acolo, pe care il cunosc dinainte sa iti fie tie "prieten" nu inseamna ca ti-am dus tie dorul, si treaba cu "contra" era in alt context, la figurat, ca pe mine nu ma deranjeaza ca esti existi, ma deranejaza vorbesti prostii aici, si ataci unele persoane fara sa iti dai seama. Si daca iti zic apoi ca nu gandesti, te superi.

 

P.S. Taicameu stie da, daca tot ai intrebat intre noi exista comunicare nu bataie de joc ca in alte cazuri.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai lasa-ma cu sfaturile tale de mentenata, e problema mea daca ma ridic intr-o roata si daca imi schimb lantul,o fac pe banii mei, si daca m-am oprit ca era andy acolo, pe care il cunosc dinainte sa iti fie tie "prieten" nu inseamna ca ti-am dus tie dorul, si treaba cu "contra" era in alt context, la figurat, ca pe mine nu ma deranjeaza ca esti existi, ma deranejaza vorbesti prostii aici, si ataci unele persoane fara sa iti dai seama. Si daca iti zic apoi ca nu gandesti, te superi.

betmene, dai 2 pagini inapoi si vezi cine pe cine a atacat, eu mi-am spus parerea referitor la RCA, si tovarasul tau Oti ma atacat direct ca io nu am bani sa imi fac B etc. Arata-mi tu mie unde am atacat eu pe cineva, si unde m-am referit eu la cineva anume inainte sa ma atace tovarasul tau Oti care are el o problema personala cu mine si nu gaseste alta modalitate sa se ia in gura cu mine decat pe forum.

il cunosc dinainte sa iti fie tie "prieten".

defapt andy e frate, e o mica mare diferenta.

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata-mi tu mie unde am atacat eu pe cineva, si unde m-am referit eu la cineva anume

 

"cu ce sa usureze? ne camcam pe noi pentru 2 mil cat e o asigurare pe 2 ani, da avem bani de excursii de 4000-5000 km, daca nu ai 200 lei pe an sa dai pe asigurare atunci mai bine te lasi de motociclism si te faci pianist sau biciclist, e mai ieftin. "

 

Intamplator, Korben este cel care face excursii de 4-5 sue de km pe zi, uneori, nu tot timpul, cu miile ai cam exagerat-o, deci el se caca pe el pe el pt 2 milioane cat e o asigurare si ar trebui sa se faca pianist sau biciclist ;) am sa ii transmit sa lase motociclismul si sa ii lase pe cei ca tine, bikerii adevarati, nu pishalai ce n-au vitezane si merg prin toata tara si prin europa. Si chiar nu ma intereseaza de ce ai tu de impartit cu Oti.

Ah si am uitat sa precizez, el e cel care a postat chestia asta cu petitia ... deci nu e clar pe cine ai atacat nici acum ?

 

 

defapt andy e frate, e o mica mare diferenta.

nici relatiile voastre de provenienta genitala nu ma intereseaza.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să vină odată emoticonu ăla cu POPCORNUUUUU!!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"cu ce sa usureze? ne camcam pe noi pentru 2 mil cat e o asigurare pe 2 ani, da avem bani de excursii de 4000-5000 km, daca nu ai 200 lei pe an sa dai pe asigurare atunci mai bine te lasi de motociclism si te faci pianist sau biciclist, e mai ieftin. "

 

Intamplator, Korben este cel care face excursii de 4-5 sue de km pe zi, uneori, nu tot timpul, cu miile ai cam exagerat-o, deci el se caca pe el pe el pt 2 milioane cat e o asigurare si ar trebui sa se faca pianist sau biciclist ;) am sa ii transmit sa lase motociclismul si sa ii lase pe cei ca tine, bikerii adevarati, nu pishalai ce n-au vitezane si merg prin toata tara si prin europa. Si chiar nu ma intereseaza de ce ai tu de impartit cu Oti.

 

 

nici relatiile voastre de provenienta genitala nu ma intereseaza.

:scratch: asa si tu zici ca am facut eu referire la el? eu cred ca voi va plictisiti si nu aveti altceva mai bun de facut decat sa va ganditi voi ca io am scris asa ca am ceva cu X sau Y, poate nu ai observat din posturile mele ca io daca am cu cineva ceva ii spun direct ce am de spus ( exemplu oti ), dar daca asta e parerea ta sau a altcuiva ca am eu ceva cu cineva de pe forum e doar parerea voastra

 

Să vină odată emoticonu ăla cu POPCORNUUUUU!!! :bounce:

popcorn.gif

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch: asa si tu zici ca am facut eu referire la el? eu cred ca voi va plictisiti si nu aveti altceva mai bun de facut decat sa va ganditi voi ca io am scris asa ca am ceva cu X sau Y, poate nu ai observat din posturile mele ca io daca am cu cineva ceva ii spun direct ce am de spus ( exemplu oti ), dar daca asta e parerea ta sau a altcuiva ca am eu ceva cu cineva de pe forum e doar parerea ta

daca tu zici ca n-ai, fie, dar din tot ce ai scris, ai dat cu subantelesul,poate fara sa vrei. Amu dati-i odata careva la Berty popcorn ca ii foame la om :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

popcorn.gif

Perfect ii! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Semnati petitia aia (sau nu, nu e obligatoriu) si vedeti-va de treaba

Pentru cei care inca au neclaritati sau incertitudini legate de aceasta, mi-am permis sa citez din DEX* online

"PETĂȚIE, petiții, s. f. Expunere scrisă adresată de o persoană sau de un grup de persoane unei instituții, unei organizații, unei autorități, în care se formulează o cerere, o revendicare, un punct de vedere etc."

*(Dictionarul explicativ al limbii romane)

Petitia este modul civilizat si democratic in care o comunitate poate solicita schimbarea unei legi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Semnati petitia aia (sau nu, nu e obligatoriu) si vedeti-va de treaba

Pentru cei care inca au neclaritati sau incertitudini legate de aceasta, mi-am permis sa citez din DEX* online

"PETĂȚIE, petiții, s. f. Expunere scrisă adresată de o persoană sau de un grup de persoane unei instituții, unei organizații, unei autorități, în care se formulează o cerere, o revendicare, un punct de vedere etc."

*(Dictionarul explicativ al limbii romane)

Petitia este modul civilizat si democratic in care o comunitate poate solicita schimbarea unei legi

Semnat! Buna treaba,la cat mai multe semnaturi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez pui teckel.trag nadejdea ca nu-mi sariti in cap,ca e off topic etc...

Scrie pe facebook, ai mai multe sanse. Pe bune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

falca falca, pana am facut zabele la gura doamna!

cand???care 18 luni ??? ......

 

Strada e aproape gata deja. Mai ales ca are un iluminat beton cu lampi pe leduri. Sa-l vad acum pe bietul mosnegut ce ,,gat" are. Respecte lui Falca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

falca falca, pana am facut zabele la gura doamna!

cand???care 18 luni ??? ......

 

=)) strada aia e viata omului, nu-i de gluma :))

 

extraordinar :lol: :lol: :lol: :

 

http://www.youtube.com/watch?v=NRzJSe9aAbI&feature=related

 

e de ras dar.... si de plans daca chiar si in zona asta am ajuns

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

extraordinar

http://www.youtube.com/watch?v=NRzJSe9aAbI&feature=related

 

e de ras dar.... si de plans daca chiar si in zona asta am ajuns

" haide fata fata :lol: .....mai stiu niste proaste care canta foarte TEI :lol: ....bateria'i moale si eu n-am rabdare :lol:....ridica-ti te rog piciorul sa-ti vedem motorul ,ridica-le pe amandoua sa iti fac bujie nou..... ridica-le pe-amandoua sa iti bag bujie noua " :lol:

 

prostia ramaneasca chiar nu are limite

 

http://youtu.be/gkYs3OLmIQo

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...