Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Ce profil fain au gumele astea.

 

Nicu, ma duc si eu Vineri la 14 spre sureanu cu restu. Si cred ca ma intorc sambata seara, mai vad eu acolo.

 

Ne-om vedea acolo.

 

Am doar aia de spate, arata cam asa

OK, drum bun sa aveti

post-9870-0-01828000-1339708701_thumb.jpg

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cine imi recomanda un "artist" in Arad sau TM pentru niste stickere moto mai "speciale" care trebuie aplicate pe vopsea si apoi lacuite ???

Editat de Picasso_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE SE FURA

Azi dimineata mi-am gasit motorul cu contactul distrus(in incercarea sa deblocheze ghidonul) :finger:

Din fericire nu a reusit dar si optimismul meu s-a dus, de acu-ncolo nu va mai "dormi" pe strada. :blbl:

Da` si de-l prind... :pow:

PS este vorba de zona Traian (Viaromana)

Editat de herlopaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE SE FURA

Azi dimineata mi-am gasit motorul cu contactul distrus(in incercarea sa deblocheze ghidonul) :finger:

Din fericire nu a reusit dar si optimismul meu s-a dus, de acu-ncolo nu va mai "dormi" pe strada. :blbl:

Da` si de-l prind... :pow:

PS este vorba de zona Traian (Viaromana)

Dar ce naiba se intampla in zona aia? Parca tot acolo ai ramas si fara bicicleta. Ar trebui sa facem un flagrant si sa-i dam o mama de bataie individului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai ce face prinzi unu fura altu, foamea-i mare, tigania ii aproape. Asta e, prefer varianta incomoda de a-l lasa in aradu nou in curte decat sa raman fara el

Ia trusa ta, amprente si fa ceva, poate gasesti in baza voastra de date vre-o legatura.... P.S. Un site util pentru cei care cauta asa ceva http://www.uleiurimotociclete.com/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE SE FURA

Azi dimineata mi-am gasit motorul cu contactul distrus(in incercarea sa deblocheze ghidonul) :finger:

Din fericire nu a reusit dar si optimismul meu s-a dus, de acu-ncolo nu va mai "dormi" pe strada. :blbl:

Da` si de-l prind... :pow:

PS este vorba de zona Traian (Viaromana)

Ce (cuvant urat) a fost...a fost sigur unu singur:P...ca de era cu inca cineva...ridicau motorul din partea din fata...si o trageau pe roata din spate pana unde doreau ei...si acolo...schimbau si contact si tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Care aveti nevasta, prietena, amanta, etc coafeza care face freze si la domiciliu dati de stire. Fara misto-uri :rolleyes:

:crack: nu ma pot abtine... iti faci carare pe mijloc, sau ce...???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: nu ma pot abtine... iti faci carare pe mijloc, sau ce...???

Ba bilute, vreau sa-mi pun sprancene pe rama de ochelari. Am zis fara misto-uri, ce pana mea... Imi trebe pe 21 dimineata sa vina sa o frezeze pe Simona. Lamuriti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rubrica ,,donatii" nu o mai gasesc. Donez o masina de cusut Ileana sau cum naiba ii zice. Nu e electrica, e cu talpa. mai merge, doar ceva reglaje ii trebuie. Se ridica de unde stau. Urgent!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intampla sa am nevoie de o garnitura de teflon sau material termorezistent pt etanseizarea imbinarii tevii de esapament, are un joc iar colierul e strans la maxim, stie cineva de unde pot procura asa ceva ? :scratch:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intampla sa am nevoie de o garnitura de teflon sau material termorezistent pt etanseizarea imbinarii tevii de esapament, are un joc iar colierul e strans la maxim, stie cineva de unde pot procura asa ceva ? :scratch:

 

 

 

sfoara de azbest, nu teflon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intampla sa am nevoie de o garnitura de teflon sau material termorezistent pt etanseizarea imbinarii tevii de esapament, are un joc iar colierul e strans la maxim, stie cineva de unde pot procura asa ceva ? :scratch:

Am eu azbest daca vrei...a ramas de la masina de cusut.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta-ma la Moto joi. Ti-l dau acolo!

 

Din pacate joi am ajuns pe la 22 30 de la lucru si i-am prins pe baieti la teatru dar tu nu mai erai prin zona ...

 

Da-mi adresa pe PM si vin eu dupa ea.beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...