Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

AMW (All Motor Wear), in subcetate pe dreapta cum urci podul dar inca nu au deschis, acu mse muta

Arici Supermoto, Vlaicu langa Pizza 5 Colturi, aduce tot felul din dezmembrari

Mai sunt cele doua de pe Andrei Saguna cred ca ii zice Speed Motor la una din ele sunt aproape vis-a-vis,

 

Succes, eu am umblat pe la toti sapt trecuta si nu am gasit nimic pt un TA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut. Cine si la ce pret imi aduce si mie o moto de la arad la oradea?

 

Daca motocicleta e inmatriculata si cu actele in regula, nu cred ca e o problema majora, se gasesc destui voluntari la care trebuie sa le platesti doar benzina pt moto si biletul de tren pt retur

Daca nu e, problema se complica

Revino cu detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca motocicleta e inmatriculata si cu actele in regula, nu cred ca e o problema majora, se gasesc destui voluntari la care trebuie sa le platesti doar benzina pt moto si biletul de tren pt retur

Daca nu e, problema se complica

Revino cu detalii

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se putea veni pe ea veneam eu. Motoreta e la circuitul las vegas-vik power cu maneta de ambreaj rupta si fara alte chestii pt strada. Caut transport cu duba sau remorca evident contra cost. Sau vin la arad si o urc la fancurier :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se putea veni pe ea veneam eu. Motoreta e la circuitul las vegas-vik power cu maneta de ambreaj rupta si fara alte chestii pt strada. Caut transport cu duba sau remorca evident contra cost.

 

Vorbeste cu Sorin (Ariciu - de la Arici SuperMoto)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se putea veni pe ea veneam eu. Motoreta e la circuitul las vegas-vik power cu maneta de ambreaj rupta si fara alte chestii pt strada. Caut transport cu duba sau remorca evident contra cost. Sau vin la arad si o urc la fancurier :)

Eu am trailer pentru masini, insa te-ar costa mult un drum dus-intors.

Vorbeste cu cristi de la allmoto 0743035655. Are remorca mica de motoare, si masina cu consum mic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru că mi-am dorit mai multă lumină de la faza scurtă, Âşi pentru că nu sunt fan xenon aftermarket, mi-am cumpărat un bec Philips XP-Moto. Ma jos aveți comparația dintre un bec normal ELTA Âşi un Philips XP Moto.

ELTA

post-11726-0-53933200-1344722088_thumb.jpg

 

Philips XP Moto

post-11726-0-06324200-1344722123_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru că mi-am dorit mai multă lumină de la faza scurtă, Âşi pentru că nu sunt fan xenon aftermarket, mi-am cumpărat un bec Philips XP-Moto. Ma jos aveți comparația dintre un bec normal ELTA Âşi un Philips XP Moto.

ELTA

post-11726-0-53933200-1344722088_thumb.jpg

 

Philips XP Moto

post-11726-0-06324200-1344722123_thumb.jpg

De unde ai achizitionat becul si la ce pret? Daca tot dai detalii fa-le complect, ce palaria mea, ori e secret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10031093&lang=en zi daca vrei si il comand ca vreau sa imi iau si eu ceva de pe louis

Vorbiti cu Cucun ca si el si-a luat ceva super-bec si zice ca bate extraordinar de bine. Zicea ca a dat 45 lei pe el si din cate am inteles l-a luat din Romania (cred ca iesiti mai ieftin decat pe Louis).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am luat niste becuri tare ok, dau spre xenon ca si culoare si or fost vreo 20 lei bucata(h4 si h1 parca am eu). Cucun poate confirma ca faza lunga a mea ii ca una de tir :bounce:

Editat de herlopaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu eram foarte mandru de becurile mele

Nu aveam probleme noaptea, ziceam ca vad foarte bine

Dar de cand am pus xenoane am desfiintat noaptea

Cucun stie smile.gif

 

 

DSCN1568.JPG

 

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu eram foarte mandru de becurile mele

Nu aveam probleme noaptea, ziceam ca vad foarte bine

Dar de cand am pus xenoane am desfiintat noaptea

Cucun stie smile.gif

 

 

DSCN1568.JPG

cam da...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi becul l-am luat de pe Andrei ÂŞaguna, de peste drum de Lupul Singuratic, Duo Star îi zice la firmă. L-am comandat că omul nu-l avea pe stoc Âşi a fost 65 de lei (h7), dar h4 era undeva pe la 45 de lei dacă nu mă îmÂşel.

ÂŞi aseară venind de la TimiÂşoara am observat o îmbunătățire serioasă a luminii fazei scurte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa vad daca ma poate ajuta cineva...

Am nevoie de 2 bucati de burete aprox. 170x60 cm, grosime 6 cm. Poate e cineva cu cunostine in tapiterie, sau chiar tapiter si ma poate ajuta.

Sau unde gasesc in Arad...

 

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa vad daca ma poate ajuta cineva...

Am nevoie de 2 bucati de burete aprox. 170x60 cm, grosime 6 cm. Poate e cineva cu cunostine in tapiterie, sau chiar tapiter si ma poate ajuta.

Sau unde gasesc in Arad...

 

Mersi

la Jisk am vazut odata ceva bureti de saltele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa vad daca ma poate ajuta cineva...

Am nevoie de 2 bucati de burete aprox. 170x60 cm, grosime 6 cm. Poate e cineva cu cunostine in tapiterie, sau chiar tapiter si ma poate ajuta.

Sau unde gasesc in Arad...

 

Mersi

Nu mai ai loc de Oana sau care-i treaba de vrei sa dormi pe saltea :haha:

Editat de herlopaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, ora 3, pe strada Abatorului (confectii), ne asteapta un coleg motociclist (din pacate accidentat) sa il insotim la nunta

Mai precis la ora 15 ne intalnim imediat dupa semaforul de pe Padurii pe dreapta, vizavi de statia taximetre. Cine nu vine pana la 15,10 adresa e Strada Abatorului bl. 18. Sa fie intr-un ceas bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...