Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Caut un semnalizator de genul:

 

post-22150-0-79768000-1347021009_thumb.jpg

 

Este de 10 cm lungime si daca cineva are vre-o unul care nu e rupt prin garaj, ii voi fi recunoscator.

 

PS:

Nu ma trimiteti la obor/rusi ca nu dau la bucata, decat pereche. Eu vreau doar unul.

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Caut un semnalizator de genul:

 

post-22150-0-79768000-1347021009_thumb.jpg

 

Este de 10 cm lungime si daca cineva are vre-o unul care nu e rupt prin garaj, ii voi fi recunoscator.

 

PS:

Nu ma trimiteti la obor/rusi ca nu dau la bucata, decat pereche. Eu vreau doar unul.

Mersi!

Ti s-o rupt banda de izolat dupa el sau de ce te-ai gandit chiar acum sa-l schimbi? :rolleyes:

P.S. schimba-le pe amandoua,nu te zgarci! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un semnalizator de genul:

 

post-22150-0-79768000-1347021009_thumb.jpg

 

Este de 10 cm lungime si daca cineva are vre-o unul care nu e rupt prin garaj, ii voi fi recunoscator.

 

PS:

Nu ma trimiteti la obor/rusi ca nu dau la bucata, decat pereche. Eu vreau doar unul.

Mersi!

 

 

I-am dat mai demult doua la Nicu . Dute si i-a de pe motorul lui , unul :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti s-o rupt banda de izolat dupa el sau de ce te-ai gandit chiar acum sa-l schimbi? :rolleyes:

P.S. schimba-le pe amandoua,nu te zgarci! :))

Nu e ala...e altul, din spate.

Cred ca asa o sa fac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Caut pe cineva care poate honui piese de diametru mare (180 mm). Piesa nu poate fi prinsa in strung pt ca e mare, e un cric hidraulic, eventual pe strung de dimensiuni foarte mari.

Asta e piesa:

post-22150-0-10670100-1349162372_thumb.jpg

 

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

care vreti sa mergem la parada sambata in timisoara?ca eu unul m-as duce,stam pana pe la 18 si dupa venim acasa si mergem la noi la chef.ce ziceti?

 

apropo costumatia este necesara

 

vedeti pe forumul de timisoara ca a postat sorin

Editat de irisdog
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care vreti sa mergem la parada sambata in timisoara?ca eu unul m-as duce,stam pana pe la 18 si dupa venim acasa si mergem la noi la chef.ce ziceti?

 

apropo costumatia este necesara

 

vedeti pe forumul de timisoara ca a postat sorin

Tot Tm, tm. De ce naiba sa nu facem aici parada. Iarasi ma enervai. Toti laudati pe timisoreni (merita, recunosc) si criticati miscarea aradeana moto. Dar veniti naibii si puneti si voi la cale ceva pe plan local. Asadar Sambata Arad Bikers va invita la Party Hallowen. :whip:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum o luna am zis la mj sa organizam si noi o parada,dar multi au zis ca nu se poate,ca nu este voie ,ca nu stiu ce,si in plus eu am specificat clar ca merg la party in arad,dar ar fi frumos sa mergem care putem si la parada in timi,oricum cheful de la zori de zi incepe undeva dupa ora 21 din cate am inteles,asa ca este timp suficient pentru toate. :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca e cineva curios, la Peny - UTA am gasit Kit de pana cu snur

Sunt ambalate la blister, contine ,,T'' -ul pt largit ,,T'' - ul pt introdus snurul in anvelopa si vreo 4 bucati de snur

Pret undeva la 5-8 ron toata trusa

 

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ceau la voi :D Nu ne-am mai vazut de mult pe forum.

 

Vin si eu cu o rugaminte cat se poate de mica si simpla. Particip la un concurs pe net pesntru castigarea unei camere video Drift HD.

Concursul consta in comentarii, care aduna cele mai multe like-uri castiga camera.

Sansele mele sunt foarte mici deocamdata... m-am inscris doar de 3 zile si am 200 de likeuri. Primul loc are peste 850.

 

Daca lumea are timp maxim 1 min sa intre pe site, sa dea un simplu LIKE comentariului meu as creste foarte repede in like-uri si automat si sansele de castig ar creste.

 

Se poate vota in doua locuri:

 

Pe site-ul SkiMania.ro: http://www.skimania.ro/concurs_ActionCam la comentariul meu:" Lutzifer Transalp Aceasta camera m-ar ajuta foarte mult sa imi perfectionez calitatile dobandite in ceea ce priveste montajele video. Domenii: Snowboarding, Moto, Ciclyng, Trekking si altele. Mersi!"

 

Sau varianta 2, pe facebook, pe profilul meu https://www.facebook.com/Lutzifer.TransALP.ro si sa dea like unde apare distribuit automat de pe site-ul SkiMania.ro. Unde apare si comentariul meu, si cele 200 de like-uri. In alta parte nu este valabil.

 

Multumesc! :)

 

Atasez si o poza sa fie mai usor:

331746_555372584478898_354475390_o.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da si tu macar un like la pagina Mos Craciun pe motocicleta si apoi poate iti dam si noi tie un like. Cred ca e mai "nobil" gestul decat castigarea unei camere video. Nu esti fair-play la faza asta...

 

 

Ceau la voi :D Nu ne-am mai vazut de mult pe forum.

 

Vin si eu cu o rugaminte cat se poate de mica si simpla. Particip la un concurs pe net pesntru castigarea unei camere video Drift HD.

Concursul consta in comentarii, care aduna cele mai multe like-uri castiga camera.

Sansele mele sunt foarte mici deocamdata... m-am inscris doar de 3 zile si am 200 de likeuri. Primul loc are peste 850.

 

Daca lumea are timp maxim 1 min sa intre pe site, sa dea un simplu LIKE comentariului meu as creste foarte repede in like-uri si automat si sansele de castig ar creste.

 

Editat de Picasso_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...