Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nici langa picioru podului nu mai exista?

Acolo s-a mutat celalalt asociat a lui Soso dar nu e tot timpul la sediu. Depinde ce il intereseaza pe om, sa zica ce vrea, poate ii gasim alternative.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

......o rugaminte........as vrea sa cumpar o pereche de cizme marimea 43 sau 44 probiker travelerhttp://www.kronaumoto.ro/index.php/detalii/311 sau PROBIKER STIEFEL LOUIS 75 http://www.kronaumoto.ro/index.php/detalii/1830.html...............acum si rugamintea mea catre voi.....cine detine aceste doua modele de incaltaminte, l-as ruga daca m-ar lasa sa le incalt si sa le tin vreo 2 minute in mana sa ma uit cum sunt lucrate, sa stiu le comand sau nu ca poate nu-mi plac cum arata in realitate......sunt patit si am zis ca nu mai cumpar fara sa probez.....deci cineva din arad care le are si e dispus la cele de mai sus il rog sa ma contacteze pe PM sau e-mail(danut_tuning@yahoo.com)...marimea 43 sau 44....eu stau in zona vlaicu deci daca si sunte-ti pe aproape......tare ma faceti bucuros.......o seara placuta.........!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

In Arad mai exista vreun atelier de sablare?

Am de sablat o toba de Transalp

Eftimie Murgu, nr. 82, vizavi de PanPro, D-l Pantea. Am facut multe piese, pt. motocicleta, la atelierul lui, are si aparat pt. sablat.

Crom nu am sablat niciodata (daca toba e cromata), insa din cate stiu, se poate sabla. Foarte important este tipul de "nisip" folosit.

 

Marcel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da. cauta Lile service pe google si suna acolo, vezi daca te pot ajuta baietii

nu trebuie sa caut pe google, trec zilnic pe acolo

dar de ceva vreme nu am mai vazut activitate pe la ei

multumesc de informare

si tie, marcelm :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare la toti.

As avea nevoie de ajutor sub forma de informatii din partea voastra.Am nevoie de carcasa motor completa sau partea stanga la un model BMW R1150 GS an de fabricatie 2001.Ma intereseaza sa o cumpar si momentan caut aici pe linga "casa".Orice informatie sau sugestie ,din partea voastra, in acest caz este bine venita.

Multumesc aniticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Week-end-ul acesta vreau sa fac o iesire pe ruta Hunedoara-Arad-Oradea (fiindca pe Brad-Varfuri starea drumului e jalnica)...

Imi puteti spune care e starea drumului?

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hunedoara-arad ceva gropi plombate prost dar circulabil, grija mare mai ales in curbe si la radare

arad-oradea excelent :10:

asfalt uscat

S-a intors lumea cu fundu-n sus. Pana nu de curand ne plangeam de mama focului de drumul Arad-Oradea si ne dadeam in curbe pe valea Muresului, acum e invers. Ce sa mai zic, nu te plictisesti in tara noastra deloc.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate asa e. anul trecut arad deva era ok, dar cu trecerea iernii au aparut gropile. faza proasta pe valea muresului ii ca au plombat gropile(aiurea) si au aurncat nisip peste deci putin nu esti atent si ai surprize...in schimb arad-oradea ii vis :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...