Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

....pt ca in mai multe topicuri am cam deviat de la subiectele expuse,am hotarit sa deschid un topic nou cu tot felul de discutii legate de aradeni pt aradeni si nu numai,deoarece noi avem o problema de comunicare poate asa vom fi mai uniti macar virtual daca nu se poate altfel.......

....astept comentarii!!!......

:ok: ........ :welcome: .... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu vreau sa supar pe nimeni dar am observat eu ca sunt citiva aradeni care avem discutii si e pacat sa fim off topic pe alte teme!!...nu?....inca ceva,nu trebuie sa se repete ce facem noi aici dar am vazut si eu topicuri cu anumiti destinatari....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ideea cu topicul asta pt arad...poate asa o sa ne unim si noi cat de cat.

Nu de alta, dar pe sosea sufar si eu de un complex de inferioritate, la clasa ma refer!! :welcome:

oricum, e o idee buna!

Si apropo de saluturi, eu am intalnit prin arad care m-au salutat, in special cei cu comuniste.

si totusi, unde este club moto in arad? in afara de cel de langa stadionul Vagonul (cat timp va mai fi stadion acolo :ok: )

Editat de ApriliaFan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vino pe la mine cind ai timp!!....acuma sunt nervos si suparat pe moderatori ca au mutat acest topic aici cu toate ca nu are ce cauta aici!!!...ceea ce am vrut eu sa fac este scris in subiectul acestui topic iar ei ce au inteles.....ca noi vrem intilniri si alte evenimente pe plan local... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....pt ca in mai multe topicuri am cam deviat de la subiectele expuse,am hotarit sa deschid un topic nou cu tot felul de discutii legate de aradeni pt aradeni si nu numai,deoarece noi avem o problema de comunicare poate asa vom fi mai uniti macar virtual daca nu se poate altfel.......

....astept comentarii!!!......

:ok: ........ :welcome: .... :)

 

Buna idee. Ma bag si eu, sa vedem ce iese !!!

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim domnului moderator care a facut mutarea topicului inapoi chiar daca eu consider ca aici era locul lui..... :ok: .....asaaa,acum m-am mai linistit....deci,unde am ramas..?(cu discutia)

 

catalin,te caut(sun )luni pt filmele gost rider!! :bounce:sau daca ai drum prin vlaicu vino pe la mine pe la magazinul pantera si le copiem rapid!!

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La noi nu ii nici un loc de intalnire,avea cluburi dar stau ascunse,pe majoritatea nu ii intereseaza discutiile de pe forum (ei stiu tot fara sa citeasca de pe forum),de salut s-a uitat...si mai sunt.Cand da caldura sper ca macar noi de pe forum ne intalnim prin Arad sau in Ghioroc la Harley.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai copii asta e adevarul...foarte multi confunda ideea de motociclism cu "fii antena ce beton sunt...am motor bengos".... :ok:

Si eu astept sa dea caldura sa mai pot iesi la plimbarici..ca m-am saturat sa tot stau in casa....

Apropo, iarna pe unde ne-am putea strange la un vin fiert, etc??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai copii asta e adevarul...foarte multi confunda ideea de motociclism cu "fii antena ce beton sunt...am motor bengos".... :ok:

Si eu astept sa dea caldura sa mai pot iesi la plimbarici..ca m-am saturat sa tot stau in casa....

Apropo, iarna pe unde ne-am putea strange la un vin fiert, etc??

 

 

 

la PAPA JOE se bea vin fiert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde-i aia??? :welcome:

 

La Boul Rosu, cum mergi inspre Aradul Nou, fix cand intri in sensul giratoriu, pe partea dreapta. Dupa statia de tramvai.

Ti-am pregatit DVD-urile. Nu cred ca merg pe dvd player la televizor, pt ca sunt mai multe fisiere. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahaaa!! :welcome: pai hai sa vedem si noi care nu stim ,cum e!! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gim,daca mergi la germa mai vreau si eu inca ceva!!!.....cheie dinamometrica....24-206nm cu patrat de 1/2,best nr:10003929....24,95 eu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e o idee buna !!eu ii consider bani aruncati degeaba!!cu niste tricouri nu faci civilizatie in romania!!cu atit mai putin la tara unde stim cu totii cati au luat carnetul cu gisca de git!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine sa va gasesc in numar mai mare acuma si ca avem si o comunitate virtuala locala :moto:

 

Tricouri? Hmm, eu ma bag si chiar o sa pun si abtibilde pe masinile mele si ale prietenilor mei :)

 

Papa Joe, stiu ca e fain acle, dar nu am gasit unde ii :( (se coboara in vreo pivnita?)

 

Deja astept sa vina caldurica!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine sa va gasesc in numar mai mare acuma si ca avem si o comunitate virtuala locala :moto:

 

Tricouri? Hmm, eu ma bag si chiar o sa pun si abtibilde pe masinile mele si ale prietenilor mei :)

 

Papa Joe, stiu ca e fain acle, dar nu am gasit unde ii :( (se coboara in vreo pivnita?)

 

Deja astept sa vina caldurica!!! :laugh:

 

pe papa joe il gasesti la bou rosu...cum te dai jos din tramvaiul care vine dinspre centru, faci dreapta spre linia 2 (unde e statia de taxi) si mi se pare prima usa pe dreapta...cobori la pivnitza...

na, cand merjem???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, parca e ceva cu usa verde...pai o sa vedem noi, da un PM cand mergi si sa vedem...

 

Pai eu asta ziceam...sa fixam o zi si o ora care sa ne fe convenabila la toti, si sa merjem sa ne intalnim... poate ca majoritatea se cunosc intre ei, eu cel putin nu prea cunosc lume... sunt inca novice in chestia asta... sa mai schimbam o vorba, o maslina , o atentie...ceva...

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maslinee!!!.. :) ... :laugh: .... :( sau :moto: ..!!!

 

eu am fost tare ocupat zilele astea dar acum am mai mult timp liber!!...haideti miercuri seara dupa 6(18:00) la papa joe ala!!

eu am fost duminica seara la-am asteptat pe GIM care nu a venit si nu am cunoscut pe nimeni asa ca am plecat !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maslinee!!!.. :) ... :laugh: .... :( sau :moto: ..!!!

 

eu am fost tare ocupat zilele astea dar acum am mai mult timp liber!!...haideti miercuri seara dupa 6(18:00) la papa joe ala!!

eu am fost duminica seara la-am asteptat pe GIM care nu a venit si nu am cunoscut pe nimeni asa ca am plecat !!

 

Ne vedem acolo !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...