Sari la conținut

SMAEB 2009 Fetele de la SMAEB


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fete sunt si se pe strada gramada...chiar voiam sa fac poze la noul kawasaki zx10r si s-a asezat una pe ea...bine macar ca s-a dat jos imediat sa se duca nu stiu unde ca o rugam frumos sa se dea jos sa fac si eu poze cu motorul ( nu eu pe el - doar motorul ).

 

Sincer acest SMAEB mai mult aduna oameni pentru femei ca sunt destui tarani care vin si asa de cand este in paralel cu cei cu tunning de masini, nu stiu cum ii zice.

 

Doar uitati-va pe site la smaeb si veti vedea ca mai mult sunt femei - pardon numai femei in bannerul siteului...domnilor, este un showroom de motociclete si accesorii nu de femei care mai de care pline de silicoane si bronzate la solar.

 

Eu daca vreau sa vad femei ma duc in alta parte, un striptease club, dans la bara...etc.

post-10925-1239467144_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Survolaj nu mai fii asa de vehement, este lucru cercetat si demonstrat ca orice lucru de pe lumea asta primeste mai multa atentie daca este prezentat de o femeie atractiva din punct de vedere fizic. Apoi, ca 90% din atentie este indreptata spre femeie si 10% spre produs este alta poveste. Dar, in timp ce masculii saliveaza inchipuindu-si tot felul de scenarii cu aceste femei, iar sexul slab priveste cu invidie la formele sculptate parca de catre nu stiu ce vrajitor al zilelor noastre, la un moment dat poate din greseala sau poate din cine stie ce alt motiv le fuge privirea spre acel produs prezentat de aceste creaturi fantasmagorice si de aici la firma de pe acel produs, mai exact producatorul. Apoi cand vor fi in cine stie ce loc la un moment dat in viata si isi vor aduce aminte de acea femeie frumoasa (dpdv fizic) indubitabil isi vor aduce aminte si de produsul (producatorul) prezentat de ea si de aici se ajunge ca populatia sa constientizeze mult mai clar existenta acelui produs (producator) si desigur achizitionarea sa sau cel putin discutarea cu alte persoane (reclama) vis-a-vis de produsul in cauza.

 

:huh:

Editat de CrisLuca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asaaa ... cu riscul ipocriziei: ... m-a cucerit privirea ei! :huh:

post-1132-1239472454_thumb.jpg

Editat de U R S U
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 User(s) are reading this topic (5 Guests and 0 Anonymous Users)

 

horny madăr facărs :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam criza de domnisoare apetisante fata de alti ani, dar fura si 2-3 mai simpaticute :huh:

 

163.jpg

 

164.jpg

 

165.jpg

 

166.jpg

 

167.jpg

 

168.jpg

 

169.jpg

 

170.jpg

 

171.jpg

 

172.jpg

 

173.jpg

 

174.jpg

 

175.jpg

 

176.jpg

 

177.jpg

 

178.jpg

 

179.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai trebuia sa fie Eliza p-acolo sa calareasca motoarele... Eliza e o fata utilizatoare a acestui forum

Pe aici is modele, fotomodele, fete cu care natura a fost generoasa si domnul doctor plastician la fel...carcotase, bebelushe, nu...forumiste.... :huh: Ca asa o recomand si eu pe Nuka... :P

Editat de BQGDDAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe aici is modele, fotomodele, fete cu care natura a fost generoasa si domnul doctor plastician la fel...carcotase, bebelushe, nu...forumiste.... :huh: Ca asa o recomand si eu pe Nuka... :lol:

Nuka nu s-a bagat la tinuta de scandal, ca ar fi facut senzatie.. :P

 

Si Alisuca apare pe-acolo, pe busa aia alba manjita cu rosu. Deci myth busted - cel putin una ie forumista.. :laugh:

Sincer, cel mai mult mi-au placut fetele de la Vespa.. ceva mai naturale, tinuta oarecum mai decenta, chiar contrastau cu restul "plasticatelor". Ah, si 'mmoisella de pe DN01 avea o anumita distinctie in privire, in mers si (aproape) si in tinuta, desi n-as numi-o frumoasa. Dar avea acel "je ne sais quoi" care le lipseste multor altora..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...